Schwabstr. in Stuttgart
Rötestrasse 20,
70197Stuttgart
The next departure is direction Weil der Stadt.
Route:
-
Stuttgart Schwabstr.
-
Stuttgart Feuersee 10:44:00
-
Stuttgart Stadtmitte 10:45:00
-
Stuttgart Hbf (tief) 10:47:00
-
Stuttgart Nord 10:51:00
-
Stuttgart-Feuerbach 10:53:00
-
Stuttgart-Zuffenhausen 10:56:00
-
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 10:58:00
-
Korntal 11:01:00
-
Weilimdorf 11:03:00
-
Ditzingen 11:06:00
-
Höfingen 11:09:00
-
Leonberg 11:13:00
-
Rutesheim 11:16:00
-
Renningen 11:19:00
-
Malmsheim 11:24:00
-
Weil der Stadt 11:27:00
Route:
-
Schwabstraße, Stuttgart
-
Senefelderstraße, Stuttgart 10:44:00
-
Feuersee, Stuttgart 10:45:00
-
Marienstraße, Stuttgart 10:47:00
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 10:48:00
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 10:49:00
-
Olgaeck, Stuttgart 10:52:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 10:56:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 11:01:00
-
Stadtbibliothek, Stuttgart 11:05:00
-
Postdörfle, Stuttgart 11:07:00
-
Im Kaisemer, Stuttgart 11:08:00
-
Am Kriegsbergturm, Stuttgart 11:09:00
-
Helfferichstraße, Stuttgart 11:10:00
-
Obere Mönchhalde, Stuttgart 11:11:00
-
Viergiebelweg, Stuttgart 11:12:00
-
Kunstakademie, Stuttgart 11:13:00
-
Killesberg, Stuttgart 11:15:00
Route:
-
Stuttgart Schwabstr.
-
Stuttgart Universität 10:50:00
-
Stuttgart-Österfeld 10:52:00
-
Stuttgart-Vaihingen 10:54:00
-
Stuttgart-Rohr 10:56:00
-
Oberaichen 10:59:00
-
Leinfelden 11:01:00
-
Echterdingen 11:04:00
-
Stuttgart Flughafen/Messe 11:07:00
-
Filderstadt 11:12:00
Route:
-
Stuttgart Schwabstr.
-
Stuttgart Feuersee 10:46:00
-
Stuttgart Stadtmitte 10:48:00
-
Stuttgart Hbf (tief) 10:50:00
-
Stuttgart-Bad Cannstatt 10:54:00
-
Stuttgart Nürnberger Str. 10:57:00
-
Stuttgart-Sommerrain 10:59:00
-
Fellbach 11:01:00
-
Waiblingen 11:04:00
-
Rommelshausen 11:07:00
-
Stetten-Beinstein 11:09:00
-
Endersbach 11:11:00
-
Beutelsbach 11:13:00
-
Grunbach 11:15:00
-
Geradstetten 11:17:00
-
Winterbach(b Schorndorf) 11:20:00
-
Weiler(Rems) 11:22:00
-
Schorndorf 11:25:00
Route:
-
Stuttgart Schwabstr.
-
Stuttgart Feuersee 10:49:00
-
Stuttgart Stadtmitte 10:50:00
-
Stuttgart Hbf (tief) 10:52:00
-
Stuttgart Nord 10:56:00
-
Stuttgart-Feuerbach 10:58:00
-
Stuttgart-Zuffenhausen 11:01:00
-
Kornwestheim Pbf 11:05:00
-
Ludwigsburg 11:08:00
-
Favoritepark 11:11:00
-
Freiberg(Neckar) 11:14:00
-
Benningen(Neckar) 11:17:00
-
Marbach(Neckar) 11:20:00
Route:
-
Schwabstraße, Stuttgart
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 10:48:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 10:50:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 10:51:00