Feuersee in Stuttgart
Rotebühlstrasse 77,
70178Stuttgart
The next departure is direction Stadtmitte, Stuttgart.
Route:
-
Feuersee, Stuttgart
-
Stadtmitte, Stuttgart 10:33:00
Route:
-
Senefelderstraße, Stuttgart
-
Schwabstraße, Stuttgart 10:32:00
-
Seyfferstraße, Stuttgart 10:33:00
-
Leipziger Platz, Stuttgart 10:34:00
-
Herweghstraße, Stuttgart 10:35:00
-
Kleiststraße, Stuttgart 10:36:00
-
Westbahnhof (Schleife), Stuttgart 10:38:00
Route:
-
Feuersee, Stuttgart
-
Marien-/Silberburgstraße, Stuttgart 10:34:00
-
Mörikestraße, Stuttgart 10:35:00
-
Marienplatz, Stuttgart 10:36:00
-
Lehenstraße, Stuttgart 10:39:00
-
Markuskirche, Stuttgart 10:40:00
-
Zellerstraße, Stuttgart 10:42:00
-
Falbenhennenstraße, Stuttgart 10:43:00
-
Wilhelm-/Olgastraße, Stuttgart 10:45:00
-
Olgaeck, Stuttgart 10:46:00
-
Dorotheenstraße, Stuttgart 10:50:00
-
Rathaus, Stuttgart 10:50:00
-
Wilhelmsbau, Stuttgart 10:52:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 10:54:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 10:56:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 10:58:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 11:00:00
-
Hölderlinstraße, Stuttgart 11:02:00
-
Dillmannstraße, Stuttgart 11:03:00
-
Ehrenhalde, Stuttgart 11:04:00
-
Schottstraße, Stuttgart 11:05:00
-
Viktor-Köchl-Weg, Stuttgart 11:07:00
-
Doggenburg, Stuttgart 11:08:00
-
Am Bismarckturm, Stuttgart 11:09:00
-
Feuerbacher Weg, Stuttgart 11:11:00
-
Killesberg, Stuttgart 11:13:00
-
Oskar-Schlemmer-Straße, Stuttgart 11:14:00
-
Höhenfreibad, Stuttgart 11:15:00
-
Pragsattel, Stuttgart 11:17:00
Route:
-
Stuttgart Feuersee
-
Stuttgart Schwabstr. 10:35:00
-
Stuttgart Universität 10:40:00
-
Stuttgart-Österfeld 10:42:00
-
Stuttgart-Vaihingen 10:44:00
Route:
-
Stuttgart Feuersee
-
Stuttgart Stadtmitte 10:35:00
-
Stuttgart Hbf (tief) 10:37:00
-
Stuttgart Nord 10:41:00
-
Stuttgart-Feuerbach 10:43:00
-
Stuttgart-Zuffenhausen 10:46:00
-
Kornwestheim Pbf 10:50:00
-
Ludwigsburg 10:53:00
-
Favoritepark 10:56:00
-
Freiberg(Neckar) 10:59:00
-
Benningen(Neckar) 11:02:00
-
Marbach(Neckar) 11:05:00
-
Erdmannhausen 11:10:00
-
Kirchberg(Murr) 11:13:00
-
Burgstall(Murr) 11:17:00
-
Backnang 11:22:00
Route:
-
Senefelderstraße, Stuttgart
-
Feuersee, Stuttgart 10:35:00
-
Marienstraße, Stuttgart 10:37:00
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 10:38:00
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 10:39:00
-
Olgaeck, Stuttgart 10:42:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 10:46:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 10:51:00
-
Stadtbibliothek, Stuttgart 10:55:00
-
Postdörfle, Stuttgart 10:57:00
-
Im Kaisemer, Stuttgart 10:58:00
-
Am Kriegsbergturm, Stuttgart 10:59:00
-
Helfferichstraße, Stuttgart 11:00:00
-
Obere Mönchhalde, Stuttgart 11:01:00
-
Viergiebelweg, Stuttgart 11:02:00
-
Kunstakademie, Stuttgart 11:03:00
-
Killesberg, Stuttgart 11:05:00