Schneidmühle in Stolberg (Rhld.)
Eisenbahnstrasse 149,
52222Stolberg (Rhld.)
The next departure is direction Atsch Dreieck.
Route:
-
Schneidmühle (Bus), Stolberg (Rhld.)
-
Atsch Dreieck, Stolberg (Rhld.) 01:28:00
Route:
-
Schneidmühle (Bus), Stolberg (Rhld.)
-
Atsch Dreieck, Stolberg (Rhld.) 03:03:00
-
Atsch Kirche, Stolberg (Rhld.) 03:04:00
-
Atsch Nordstraße, Stolberg (Rhld.) 03:05:00
-
Atsch Im Rehgrund, Stolberg (Rhld.) 03:06:00
-
Münsterbusch Sebastianusweg, Stolberg (Rhld.) 03:07:00
-
Eilendorf Bayerhaus, Aachen 03:08:00
-
Eilendorf Rheingold, Aachen 03:09:00
-
Eilendorf Markt, Aachen 03:10:00
-
Eilendorf Linde, Aachen 03:11:00
-
Eilendorf Kirchfeld, Aachen 03:12:00
-
Eilendorf Karlstraße, Aachen 03:13:00
-
Fringsgraben, Aachen 03:14:00
-
Barbarakirche, Aachen 03:14:00
-
Continental, Aachen 03:15:00
-
Am Rott, Aachen 03:17:00
-
Dresdener Straße, Aachen 03:18:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 03:20:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 03:22:00
-
Scheibenstraße, Aachen 03:23:00
-
Kaiserplatz, Aachen 03:24:00
-
Hansemannplatz, Aachen 03:25:00
-
Bushof, Aachen 03:27:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 03:32:00
-
Alter Posthof, Aachen 03:33:00
-
Misereor, Aachen 03:34:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 03:36:00
-
Normaluhr, Aachen 03:37:00
-
Rosenquelle, Aachen 03:38:00
-
Gillesbachtal, Aachen 03:38:00
-
Marienhospital, Aachen 03:39:00
-
Burtscheid, Aachen 03:40:00
-
Heißberg, Aachen 03:40:00
-
Bayernallee, Aachen 03:41:00
-
Siegel, Aachen 03:42:00
-
Bismarckturm, Aachen 03:43:00
-
Grüne Eiche, Aachen 03:45:00
-
Oberforstbach Kohlshof, Aachen 03:47:00
-
Rasthaus Lichtenbusch, Aachen 03:48:00
-
Lichtenbusch Broich (Zollamt), Aachen 03:48:00
-
Lichtenbusch, Aachen 03:49:00
-
Lichtenbusch Erlenpütz, Aachen 03:50:00
-
Oberforstbach Laschet, Aachen 03:51:00
-
Oberforstbach Tannenallee, Aachen 03:52:00
-
Oberforstbach Schule, Aachen 03:53:00
-
Oberforstbach, Aachen 03:54:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 03:55:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 03:56:00
Route:
-
Schneidmühle (Bus), Stolberg (Rhld.)
-
Atsch Dreieck, Stolberg (Rhld.) 04:03:00
-
Atsch Kirche, Stolberg (Rhld.) 04:04:00
-
Atsch Nordstraße, Stolberg (Rhld.) 04:05:00
-
Atsch Im Rehgrund, Stolberg (Rhld.) 04:06:00
Route:
-
Schneidmühle (Bus), Stolberg (Rhld.)
-
Atsch Eisenbahnstraße, Stolberg (Rhld.) 07:52:00
-
Mühlener Brücke, Stolberg (Rhld.) 07:53:00
-
Salmstraße, Stolberg (Rhld.) 07:54:00
-
Mühlener Bahnhof (Bus), Stolberg (Rhld.) 07:56:00
-
Rosental, Stolberg (Rhld.) 08:03:00
-
Rathaus (Bus), Stolberg (Rhld.) 08:06:00
-
Altstadt (Bus), Stolberg (Rhld.) 08:08:00
-
Finkensief, Stolberg (Rhld.) 08:10:00
-
Hammer Binsfeldhammer, Stolberg (Rhld.) 08:11:00
-
Hammer Bernhardshammer, Stolberg (Rhld.) 08:12:00
-
Vicht Derichsberg, Stolberg (Rhld.) 08:13:00
-
Vicht Nachtigällchen, Stolberg (Rhld.) 08:13:00
-
Vicht Brücke, Stolberg (Rhld.) 08:14:00
-
Vicht Wingertsberg, Stolberg (Rhld.) 08:16:00
-
Sportpark Dörenberg, Stolberg (Rhld.) 08:16:00
-
Mausbach Fleuth, Stolberg (Rhld.) 08:17:00
-
Mausbach Kirche, Stolberg (Rhld.) 08:19:00
-
Mausbach Dechant-Brock-Straße, Stolberg (Rhld.) 08:20:00
-
Mausbach Am Wimblech, Stolberg (Rhld.) 08:21:00
-
Mausbach Diepenlinchen, Stolberg (Rhld.) 08:21:00
-
Mausbach Diepenlinchen Industriestraße, Stolberg ( 08:22:00
-
Mausbach Werther Heide, Stolberg (Rhld.) 08:23:00
-
Werth Brunnenweg, Stolberg (Rhld.) 08:24:00
-
Werth Kirche, Stolberg (Rhld.) 08:24:00
-
Werth Wehrstraße, Stolberg (Rhld.) 08:25:00
-
Werth Markt, Stolberg (Rhld.) 08:26:00
-
Werth Kreuzung, Stolberg (Rhld.) 08:27:00
-
Gressenich Hitzberg, Stolberg (Rhld.) 08:28:00
-
Gressenich Hamicher Weg, Stolberg (Rhld.) 08:29:00
-
Gressenich Kapelle, Stolberg (Rhld.) 08:30:00
-
Gressenich Königreich, Stolberg (Rhld.) 08:30:00
-
Gressenich Parkstraße, Stolberg (Rhld.) 08:31:00
-
Gressenich Quellstraße, Stolberg (Rhld.) 08:32:00
-
Gressenich Farmweg, Stolberg (Rhld.) 08:33:00
-
Schevenhütte Kirche, Stolberg (Rhld.) 08:34:00
-
Schevenhütte Hotel Roeb, Stolberg (Rhld.) 08:35:00
-
Schevenhütte Lamersiefen, Stolberg (Rhld.) 08:36:00
-
Schevenhütte Helenasruh, Stolberg (Rhld.) 08:37:00
Route:
-
Stolberg-Schneidmühle
-
Stolberg-Mühlener Bahnhof 07:55:00
-
Stolberg-Rathaus 07:56:00
Route:
-
Schneidmühle (Bus), Stolberg (Rhld.)
-
Atsch Dreieck, Stolberg (Rhld.) 08:05:00
-
Atsch Schule, Stolberg (Rhld.) 08:06:00
-
Atsch Schwarzenbruch, Stolberg (Rhld.) 08:08:00
-
Verlautenheide Forsthaus, Aachen 08:10:00
-
Verlautenheide Quinx, Aachen 08:11:00
-
Verlautenheide Endstraße, Aachen 08:12:00
-
Haaren Tonbrennerstraße, Aachen 08:14:00
-
Haaren Markt, Aachen 08:16:00