Rathaus in Stolberg (Rhld.)
L238 ,
52222Stolberg (Rhld.)
The next departure is direction Alsdorf-Annapark.
Route:
-
Stolberg-Rathaus
-
Stolberg-Mühlener Bahnhof 10:05:00
-
Stolberg-Schneidmühle 10:07:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.27 10:10:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf 10:19:00
-
Eilendorf 10:24:00
-
Aachen-Rothe Erde 10:27:00
-
Aachen Hbf 10:31:00
-
Aachen Schanz 10:35:00
-
Aachen West 10:37:00
-
Kohlscheid 10:43:00
-
Herzogenrath 10:48:00
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein 10:51:00
-
Herzogenrath-August-Schmidt-Platz 10:53:00
-
Alsdorf-Busch 10:56:00
-
Alsdorf-Annapark 10:58:00
Route:
-
Rathaus (Bus), Stolberg (Rhld.)
-
Altstadt (Bus), Stolberg (Rhld.) 10:08:00
-
Finkensief, Stolberg (Rhld.) 10:10:00
-
Hammer Binsfeldhammer, Stolberg (Rhld.) 10:12:00
-
Hammer Bernhardshammer, Stolberg (Rhld.) 10:13:00
-
Vicht Derichsberg, Stolberg (Rhld.) 10:14:00
-
Vicht Nachtigällchen, Stolberg (Rhld.) 10:14:00
-
Vicht Brücke, Stolberg (Rhld.) 10:15:00
-
Vicht Wingertsberg, Stolberg (Rhld.) 10:19:00
-
Sportpark Dörenberg, Stolberg (Rhld.) 10:19:00
-
Mausbach Fleuth, Stolberg (Rhld.) 10:20:00
-
Mausbach Kirche, Stolberg (Rhld.) 10:22:00
-
Mausbach Dechant-Brock-Straße, Stolberg (Rhld.) 10:23:00
-
Mausbach Am Wimblech, Stolberg (Rhld.) 10:24:00
-
Mausbach Diepenlinchen, Stolberg (Rhld.) 10:24:00
-
Mausbach Diepenlinchen Industriestraße, Stolberg ( 10:25:00
-
Mausbach Werther Heide, Stolberg (Rhld.) 10:26:00
-
Werth Brunnenweg, Stolberg (Rhld.) 10:27:00
-
Werth Kirche, Stolberg (Rhld.) 10:27:00
-
Werth Wehrstraße, Stolberg (Rhld.) 10:28:00
-
Werth Markt, Stolberg (Rhld.) 10:29:00
-
Werth Kreuzung, Stolberg (Rhld.) 10:30:00
-
Gressenich Hitzberg, Stolberg (Rhld.) 10:31:00
-
Gressenich Hamicher Weg, Stolberg (Rhld.) 10:32:00
-
Gressenich Kapelle, Stolberg (Rhld.) 10:33:00
-
Gressenich Königreich, Stolberg (Rhld.) 10:33:00
-
Gressenich Parkstraße, Stolberg (Rhld.) 10:34:00
-
Gressenich Quellstraße, Stolberg (Rhld.) 10:35:00
-
Gressenich Farmweg, Stolberg (Rhld.) 10:36:00
-
Schevenhütte Kirche, Stolberg (Rhld.) 10:37:00
-
Schevenhütte Hotel Roeb, Stolberg (Rhld.) 10:38:00
-
Schevenhütte Lamersiefen, Stolberg (Rhld.) 10:39:00
-
Schevenhütte Helenasruh, Stolberg (Rhld.) 10:40:00
Route:
-
Rathaus (Bus), Stolberg (Rhld.)
-
Rosental, Stolberg (Rhld.) 10:13:00
-
Mühlener Bahnhof (Bus), Stolberg (Rhld.) 10:15:00
Route:
-
Rathaus (Bus), Stolberg (Rhld.)
-
Altstadt (Bus), Stolberg (Rhld.) 10:49:00
-
Finkensief, Stolberg (Rhld.) 10:51:00
-
Büsbach Büsbacher Berg, Stolberg (Rhld.) 10:52:00
-
Büsbach Bischofstraße, Stolberg (Rhld.) 10:54:00
-
Büsbach Aachener Straße, Stolberg (Rhld.) 10:56:00
-
Büsbach Markt, Stolberg (Rhld.) 10:57:00
-
Büsbach Kirche, Stolberg (Rhld.) 10:58:00
-
Büsbach Friedhof, Stolberg (Rhld.) 10:59:00
-
Büsbach Elgermühle, Stolberg (Rhld.) 11:00:00
-
Brand Freund, Aachen 11:02:00
-
Brand Goertzbrunnstraße, Aachen 11:03:00
-
Brand Eilendorfer Straße, Aachen 11:03:00
-
Brand Kolpingstraße, Aachen 11:04:00
-
Brand, Aachen 11:06:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 11:07:00
-
Brand Eckenerstraße, Aachen 11:09:00
-
Königsberger Straße (Polizeipräsidium), Aachen 11:10:00
-
Trierer Platz, Aachen 11:11:00
-
Schönforst, Aachen 11:13:00
-
Adenauerallee, Aachen 11:14:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 11:16:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 11:18:00
-
Elsassstraße, Aachen 11:19:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 11:21:00
-
Scheibenstraße, Aachen 11:22:00
-
Kaiserplatz, Aachen 11:24:00
-
Hansemannplatz, Aachen 11:25:00
-
Bushof, Aachen 11:27:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 11:32:00
-
Alter Posthof, Aachen 11:34:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 11:35:00
-
Karlsgraben, Aachen 11:36:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 11:37:00
-
Gartenstraße, Aachen 11:38:00
-
Kuckelkorn, Aachen 11:39:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 11:41:00
-
Westfriedhof, Aachen 11:42:00
-
Steppenberg, Aachen 11:43:00
-
Reutershag, Aachen 11:44:00
-
Vaalserquartier Schmiedgasse, Aachen 11:45:00
-
Vaalserquartier Keltenstraße, Aachen 11:46:00
-
Vaalserquartier Püngelerstraße, Aachen 11:47:00
-
Vaalserquartier Vaals Grenze, Aachen 11:48:00
-
Vaals Busstation, Niederlande 11:49:00
Route:
-
Rathaus (Bus), Stolberg (Rhld.)
-
Rosental, Stolberg (Rhld.) 10:51:00
-
Mühlener Bahnhof (Bus), Stolberg (Rhld.) 10:53:00
-
Salmstraße, Stolberg (Rhld.) 10:58:00
-
Mühlener Brücke, Stolberg (Rhld.) 10:59:00
-
Atsch Eisenbahnstraße, Stolberg (Rhld.) 11:00:00
-
Schneidmühle (Bus), Stolberg (Rhld.) 11:01:00
-
Atsch Dreieck, Stolberg (Rhld.) 11:02:00
-
Atsch Schule, Stolberg (Rhld.) 11:03:00
-
Atsch Schwarzenbruch, Stolberg (Rhld.) 11:05:00
-
Verlautenheide Forsthaus, Aachen 11:07:00
-
Verlautenheide Quinx, Aachen 11:08:00
-
Verlautenheide Endstraße, Aachen 11:09:00
-
Haaren Tonbrennerstraße, Aachen 11:12:00
-
Haaren Markt, Aachen 11:14:00
-
Prager Ring, Aachen 11:16:00
-
Liebigstraße, Aachen 11:17:00
-
Talbot, Aachen 11:18:00
-
Ludwig Forum, Aachen 11:19:00
-
Blücherplatz, Aachen 11:20:00
-
Hansemannplatz, Aachen 11:23:00
-
Bushof, Aachen 11:25:00
Route:
-
Stolberg-Rathaus
-
Stolberg-Mühlener Bahnhof 11:05:00
-
Stolberg-Schneidmühle 11:07:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.27 11:10:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf 11:19:00
-
Eilendorf 11:24:00
-
Aachen-Rothe Erde 11:28:00
-
Aachen Hbf 11:31:00
-
Aachen Schanz 11:34:00
-
Aachen West 11:37:00
-
Kohlscheid 11:43:00
-
Herzogenrath 11:48:00
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein 11:52:00
-
Herzogenrath-August-Schmidt-Platz 11:53:00
-
Alsdorf-Busch 11:56:00
-
Alsdorf-Annapark 11:58:00