Burgsteinfurt in Steinfurt
Ascheweg ,
48565Steinfurt
The next departure is direction Bahnhof, Rheine.
Route:
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt
-
Burgsteinfurt Mühlenstr., Steinfurt 12:00:00
-
Burgsteinfurt M-Luther-Haus, Steinfurt 12:02:00
-
Burgsteinfurt RCG, Steinfurt 12:03:00
-
Hollich Wacker, Steinfurt 12:04:00
-
Hollich Bordieckweg, Steinfurt 12:05:00
-
Hollich Greiwe, Steinfurt 12:06:00
-
Sellen Schnieder, Steinfurt 12:07:00
-
Kreisverkehr B70, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:08:00
-
Geflügelhof, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:09:00
-
Burgsteinf. Straße, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:10:00
-
ZOB, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:12:00
-
Kirche, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:14:00
-
Rengers, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:16:00
-
Tie Esch, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:17:00
-
Maxhafen, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:18:00
-
Molkerei/Offlumer See, Neuenkirchen (Kreis Steinfu 12:20:00
-
Westfalenring, Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:21:00
-
Realschule, Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:23:00
-
Feldhof, Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:24:00
-
Rheiner Str., Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:25:00
-
Salzbergener Str., Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:27:00
-
Schulte Sutrum, Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:29:00
-
Wadelheim Sassestr., Rheine 12:31:00
-
Wadelheim Frankenburg, Rheine 12:32:00
-
Wadelheim Schwedenstraße, Rheine 12:33:00
-
Wadelheim Sprickmannstraße, Rheine 12:34:00
-
Neuenkirchener Str., Rheine 12:36:00
-
Bahnhof, Rheine 12:37:00
Route:
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt
-
Burgsteinfurt Bahnhofstr., Steinfurt 11:59:00
-
Burgsteinfurt Finanzamt, Steinfurt 12:01:00
-
Burgsteinfurt Ev. Friedhof, Steinfurt 12:02:00
-
Burgsteinfurt Bentheimer Weg, Steinfurt 12:03:00
-
Burgsteinfurt Goldstraße, Steinfurt 12:04:00
-
Waldsee, Metelen 12:10:00
-
Heide, Metelen 12:11:00
-
Umspannwerk, Metelen 12:12:00
-
Sunnenbrink, Metelen 12:13:00
-
Busbahnhof, Metelen 12:15:00
-
Heeker Straße, Metelen 12:17:00
Route:
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt
-
Burgsteinfurt Finanzamt, Steinfurt 12:02:00
-
Burgsteinfurt Ev. Friedhof, Steinfurt 12:03:00
-
Burgsteinfurt Bentheimer Weg, Steinfurt 12:04:00
-
Burgsteinfurt Goldstraße, Steinfurt 12:05:00
-
Burgsteinfurt Sellen, Steinfurt 12:06:00
-
Burgsteinfurt Lindhoff, Steinfurt 12:07:00
-
Burgsteinfurt Föcking, Steinfurt 12:08:00
-
Bökerhook Engels, Ochtrup 12:09:00
-
Welbergen Alter Posthof, Ochtrup 12:10:00
-
Langenhorst Schepers, Ochtrup 12:11:00
-
Langenhorst Elshoff, Ochtrup 12:12:00
-
Langenhorst Ehemaliger Bahnhof, Ochtrup 12:13:00
-
Hellstiege, Ochtrup 12:14:00
-
Becker, Ochtrup 12:15:00
-
Prof.-Gärtner-Straße, Ochtrup 12:16:00
-
Turmstraße, Ochtrup 12:18:00
-
Bahnübergang B54, Ochtrup 12:20:00
-
Postbrücke, Gronau (Westf) 12:23:00
-
Ter-Meulen-Weg, Gronau (Westf) 12:24:00
-
Düppelstr., Gronau (Westf) 12:25:00
-
Heerweg, Gronau (Westf) 12:26:00
-
Albrechtstr., Gronau (Westf) 12:27:00
-
Sparkasse, Gronau (Westf) 12:28:00
-
Schützenhof, Gronau (Westf) 12:29:00
-
Gartenstr., Gronau (Westf) 12:30:00
-
Alter Friedhof, Gronau (Westf) 12:31:00
-
Hertie, Gronau (Westf) 12:32:00
-
Bahnhof, Gronau (Westf) 12:35:00
Route:
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt
-
Burgsteinfurt Bahnhofstr., Steinfurt 12:04:00
-
Burgsteinfurt Bismarckstraße, Steinfurt 12:05:00
-
Burgsteinfurt Bohlenstiege, Steinfurt 12:06:00
-
Burgsteinfurt Kreuzstiege, Steinfurt 12:07:00
-
Burgsteinfurt Lindesaystraße, Steinfurt 12:08:00
-
Leer Haus Loreto, Horstmar 12:10:00
-
Leer Feldbahnhof, Horstmar 12:11:00
-
Leer Kindergarten, Horstmar 12:12:00
-
Leer Dorfplatz, Horstmar 12:13:00
-
Ostendorf, Horstmar 12:14:00
-
Alst, Horstmar 12:16:00
-
Koppelstraße, Horstmar 12:18:00
-
Bohnenkamp, Horstmar 12:19:00
-
Kirche, Horstmar 12:20:00
-
Gasthaus Westarp, Horstmar 12:23:00
-
Darfeld Rockel, Rosendahl 12:25:00
-
Darfeld Maykamp, Rosendahl 12:28:00
-
Darfeld Osterwicker Str., Rosendahl 12:29:00
-
Darfeld Kortüms Esch, Rosendahl 12:30:00
-
Darfeld Bröker, Rosendahl 12:32:00
-
Osterwick Im Kleining, Rosendahl 12:34:00
-
Osterwick Hauptstr., Rosendahl 12:36:00
-
Varlar Abzw. Asbeck, Rosendahl 12:40:00
-
Varlar Feldmann, Rosendahl 12:42:00
-
Gaupel Vollmer, Coesfeld 12:43:00
-
Gaupel Hülsmann, Coesfeld 12:44:00
-
Bloomenesch, Coesfeld 12:45:00
-
CoeBAD, Coesfeld 12:46:00
-
Lambertikirche, Coesfeld 12:48:00
-
Wiesenstr., Coesfeld 12:51:00
-
Bahnhof Bussteig 3/C, Coesfeld 12:53:00
Route:
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt
-
Burgsteinfurt Bahnhofstr., Steinfurt 12:06:00
-
Burgsteinfurt Mühlenstr., Steinfurt 12:07:00
-
Burgsteinfurt Kreishaus, Steinfurt 12:08:00
-
Burgsteinfurt Tecklenburger Str., Steinfurt 12:09:00
-
Burgsteinfurt Mehn, Steinfurt 12:10:00
-
Hollich Tankstelle Wiedemeier, Steinfurt 12:11:00
-
Burgsteinfurt Hollicher Mühle, Steinfurt 12:12:00
-
Burgsteinfurt Becker, Steinfurt 12:13:00
-
Borghorst Stegemann, Steinfurt 12:14:00
-
Borghorst Hollicher Straße, Steinfurt 12:15:00
-
Borghorst Im Wiesengrund, Steinfurt 12:16:00
-
Borghorst Fleigenweg, Steinfurt 12:17:00
-
Borghorst Kalthoff, Steinfurt 12:18:00
-
Borghorst Göckenteich/Rathaus, Steinfurt 12:19:00
-
Borghorst Krankenhaus, Steinfurt 12:20:00
-
Borghorst Hallenbad, Steinfurt 12:21:00
-
Borghorst Abzw. Amselweg, Steinfurt 12:22:00
-
Borghorst Königsallee/Friedhof, Steinfurt 12:23:00
-
Borghorst Nordwalder Straße, Steinfurt 12:24:00
-
Borghorst Gymnasium, Steinfurt 12:26:00
-
Borghorst Marienhospital, Steinfurt 12:27:00
-
Borghorst Neuer Markt, Steinfurt 12:28:00
-
Borghorst Meerstr/BWS-Zentrum, Steinfurt 12:29:00
-
Borghorst Abzw. Bahnhof, Steinfurt 12:30:00
-
Borghorst Bahnhof, Steinfurt 12:31:00
-
Borghorst Amselweg, Steinfurt 12:32:00
-
Borghorst Ritterstraße, Steinfurt 12:34:00
-
Wilmsberg Dreiningfeldstraße, Steinfurt 12:35:00
-
Wilmsberg Berning, Steinfurt 12:36:00
-
Borghorst Laerstraße, Steinfurt 12:37:00
-
Borghorst Gantenstr., Steinfurt 12:38:00
-
Borghorst Michael-Ende-Schule, Steinfurt 12:39:00
-
Borghorst Börger, Steinfurt 12:40:00
-
Borghorst K.v.Galen-Schule, Steinfurt 12:41:00
-
Borghorst Oranienring, Steinfurt 12:43:00
-
Borghorst Auf dem Windhorst, Steinfurt 12:44:00
-
Borghorst Wehrkamp, Steinfurt 12:45:00
-
Borghorst Klosterstraße, Steinfurt 12:46:00
-
Borghorst Kleistraße, Steinfurt 12:47:00
-
Borghorst Meerstr/BWS-Zentrum, Steinfurt 12:48:00
-
Borghorst Abzw. Bahnhof, Steinfurt 12:49:00
-
Borghorst Bahnhof, Steinfurt 12:50:00
Route:
-
Steinfurt-Burgsteinfurt
-
Steinfurt-Grottenkamp 12:11:00
-
Steinfurt-Borghorst 12:13:00
-
Nordwalde 12:19:00
-
Altenberge 12:23:00
-
Münster-Häger 12:32:00
-
Münster(W)Zentrum Nord 12:38:00
-
Münster(Westf)Hbf 12:44:00