Burgsteinfurt in Steinfurt
Ascheweg ,
48565Steinfurt
The next departure is direction Donnerberg, Heek.
Route:
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt
-
Burgsteinfurt Bahnhofstr., Steinfurt 11:37:00
-
Burgsteinfurt Finanzamt, Steinfurt 11:38:00
-
Burgsteinfurt Ev. Friedhof, Steinfurt 11:39:00
-
Burgsteinfurt Bentheimer Weg, Steinfurt 11:40:00
-
Burgsteinfurt Goldstraße, Steinfurt 11:41:00
-
Burgsteinfurt Sellen, Steinfurt 11:43:00
-
Burgsteinfurt Lindhoff, Steinfurt 11:44:00
-
Burgsteinfurt Föcking, Steinfurt 11:45:00
-
Bökerhook Engels, Ochtrup 11:46:00
-
Waldsee, Metelen 11:47:00
-
Bahnhof Metelen Land, Metelen 11:52:00
-
Umspannwerk, Metelen 11:52:00
-
Sunnenbrink, Metelen 11:53:00
-
Busbahnhof, Metelen 11:54:00
-
Heeker Straße, Metelen 11:55:00
-
Wolbeck, Heek 12:00:00
-
Averbeck, Heek 12:01:00
-
Ludgeristr., Heek 12:02:00
-
Donnerberg, Heek 12:03:00
Route:
-
Steinfurt-Burgsteinfurt
-
Metelen Land 11:48:00
-
Ochtrup 11:54:00
-
Gronau(Westf) 12:05:00
-
Glanerbrug 12:19:00
-
Enschede De Eschmarke 12:22:00
-
Enschede 12:27:00
Route:
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt
-
Burgsteinfurt Mühlenstr., Steinfurt 11:51:00
-
Burgsteinfurt Schloss, Steinfurt 11:53:00
-
Burgsteinfurt Bagno, Steinfurt 11:55:00
-
Borghorst Rathaus, Steinfurt 11:59:00
-
Borghorst Kirche, Steinfurt 12:00:00
-
Borghorst Neuer Markt, Steinfurt 12:02:00
-
Borghorst Abzw. Bahnhof, Steinfurt 12:03:00
-
Borghorst Adalbertstraße, Steinfurt 12:04:00
-
Borghorst Ritterstraße, Steinfurt 12:05:00
-
Wilmsberg Dreiningfeldstraße, Steinfurt 12:06:00
-
Wilmsberg Berning, Steinfurt 12:07:00
-
Wilmsberg Sportplatz, Steinfurt 12:08:00
-
Wilmsberg Bleicherei, Steinfurt 12:09:00
-
Lutte, Altenberge 12:10:00
-
Kreuzung, Nordwalde 12:11:00
-
Westring, Nordwalde 12:12:00
-
Bahnhof, Nordwalde 12:13:00
-
Gangolfschule, Nordwalde 12:14:00
-
Post, Nordwalde 12:15:00
-
Ortsmitte, Nordwalde 12:16:00
-
Ehrenmal, Nordwalde 12:17:00
-
Bustreff Gesamtschule, Nordwalde 12:18:00
-
Ehrenmal, Nordwalde 12:19:00
-
Ortsmitte, Nordwalde 12:20:00
-
Friedhof, Nordwalde 12:21:00
-
Gildestr., Nordwalde 12:22:00
-
Kiwitt, Nordwalde 12:23:00
-
Baackmann, Altenberge 12:24:00
-
Abzw. Keller, Altenberge 12:25:00
-
Abzw. Bahnhof, Altenberge 12:26:00
-
Hagebuttenweg, Altenberge 12:27:00
-
Post, Altenberge 12:28:00
-
Altenberge Mitte 12:28:00
-
Münsterstr., Altenberge 12:30:00
-
Lütke Berg, Altenberge 12:30:00
-
Zumrode, Altenberge 12:31:00
-
Isforts Hügel, Altenberge 12:32:00
-
Abzw. Hohenhorst, Altenberge 12:33:00
-
Waltrup, Altenberge 12:34:00
-
Sasse, Altenberge 12:35:00
-
Middendorf, Münster (Westf) 12:36:00
-
Einingweg, Münster (Westf) 12:37:00
-
Nienberge Gewerbegeb, Münster (Westf) 12:37:00
-
Hägerstraße, Münster (Westf) 12:38:00
-
Nienberge Friedhof, Münster (Westf) 12:40:00
-
Gewerbegebiet Uhlenkotten, Münster (Westf) 12:41:00
-
Haus Uhlenkotten, Münster (Westf) 12:42:00
-
Wilkinghege Golfplatz, Münster (Westf) 12:43:00
-
Abzw. Wilkinghege, Münster (Westf) 12:44:00
-
Kortenbrede, Münster (Westf) 12:45:00
-
Technologiepark, Münster (Westf) 12:46:00
-
Leonardo-Campus, Münster (Westf) 12:47:00
-
Orleans-Ring, Münster (Westf) 12:49:00
-
Kapuzinerstraße, Münster (Westf) 12:50:00
-
Steinfurter Str., Münster (Westf) 12:51:00
-
Neutor, Münster (Westf) 12:52:00
-
Münzstraße, Münster (Westf) 12:54:00
-
Tibusstraße, Münster (Westf) 12:56:00
-
Altstadt/Bült(A), Münster (Westf) 12:58:00
-
Eisenbahnstraße (B), Münster (Westf) 13:00:00
-
Hauptbahnhof Bussteig D1, Münster (Westf) 13:03:00
-
Ludgeriplatz Bussteig C, Münster (Westf) 13:06:00
-
St.-Antonius-Kirche, Münster (Westf) 13:08:00
-
Geiststraße, Münster (Westf) 13:10:00
-
Kolde-Ring/LVM, Münster (Westf) 13:12:00
-
DZ HYP/IHK, Münster (Westf) 13:13:00
-
Inselbogen, Münster (Westf) 13:15:00
-
Oberschlesier Straße, Münster (Westf) 13:16:00
-
Siebenbürgenweg, Münster (Westf) 13:17:00
-
Düesbergpark, Münster (Westf) 13:19:00
-
Brunnenweg, Münster (Westf) 13:20:00
-
Werneweg, Münster (Westf) 13:21:00
-
Kriegerweg, Münster (Westf) 13:22:00
Route:
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt
-
Burgsteinfurt Bismarckstraße, Steinfurt 11:52:00
-
Burgsteinfurt EKZ-Baumgarten, Steinfurt 11:53:00
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt 11:55:00
Route:
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt
-
Burgsteinfurt Mühlenstr., Steinfurt 12:00:00
-
Burgsteinfurt M-Luther-Haus, Steinfurt 12:02:00
-
Burgsteinfurt RCG, Steinfurt 12:03:00
-
Hollich Wacker, Steinfurt 12:04:00
-
Hollich Bordieckweg, Steinfurt 12:05:00
-
Hollich Greiwe, Steinfurt 12:06:00
-
Sellen Schnieder, Steinfurt 12:07:00
-
Kreisverkehr B70, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:08:00
-
Geflügelhof, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:09:00
-
Burgsteinf. Straße, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:10:00
-
ZOB, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:12:00
-
Kirche, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:14:00
-
Rengers, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:16:00
-
Tie Esch, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:17:00
-
Maxhafen, Wettringen (Kreis Steinfurt) 12:18:00
-
Molkerei/Offlumer See, Neuenkirchen (Kreis Steinfu 12:20:00
-
Westfalenring, Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:21:00
-
Realschule, Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:23:00
-
Feldhof, Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:24:00
-
Rheiner Str., Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:25:00
-
Salzbergener Str., Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:27:00
-
Schulte Sutrum, Neuenkirchen (Kreis Steinfurt) 12:29:00
-
Wadelheim Sassestr., Rheine 12:31:00
-
Wadelheim Frankenburg, Rheine 12:32:00
-
Wadelheim Schwedenstraße, Rheine 12:33:00
-
Oberstraße, Rheine 12:34:00
-
Neuenkirchener Str., Rheine 12:36:00
-
Bahnhof, Rheine 12:37:00
Route:
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt
-
Burgsteinfurt Bahnhofstr., Steinfurt 12:04:00
-
Burgsteinfurt Bismarckstraße, Steinfurt 12:05:00
-
Burgsteinfurt Bohlenstiege, Steinfurt 12:06:00
-
Burgsteinfurt Kreuzstiege, Steinfurt 12:07:00
-
Burgsteinfurt Lindesaystraße, Steinfurt 12:08:00
-
Leer Haus Loreto, Horstmar 12:10:00
-
Leer Feldbahnhof, Horstmar 12:11:00
-
Leer Kindergarten, Horstmar 12:12:00
-
Leer Dorfplatz, Horstmar 12:13:00
-
Ostendorf, Horstmar 12:14:00
-
Alst, Horstmar 12:16:00
-
Koppelstraße, Horstmar 12:18:00
-
Bohnenkamp, Horstmar 12:19:00
-
Kirche, Horstmar 12:20:00
-
Gasthaus Westarp, Horstmar 12:23:00
-
Darfeld Rockel, Rosendahl 12:25:00
-
Darfeld Maykamp, Rosendahl 12:28:00
-
Darfeld Osterwicker Str., Rosendahl 12:29:00
-
Darfeld Kortüms Esch, Rosendahl 12:30:00
-
Darfeld Bröker, Rosendahl 12:32:00
-
Osterwick Im Kleining, Rosendahl 12:34:00
-
Osterwick Hauptstr., Rosendahl 12:36:00
-
Varlar Abzw. Asbeck, Rosendahl 12:40:00
-
Varlar Feldmann, Rosendahl 12:42:00
-
Gaupel Vollmer, Coesfeld 12:43:00
-
Gaupel Hülsmann, Coesfeld 12:44:00
-
Bloomenesch, Coesfeld 12:45:00
-
CoeBAD, Coesfeld 12:46:00
-
Lambertikirche, Coesfeld 12:48:00
-
Wiesenstr., Coesfeld 12:51:00
-
Bahnhof Bussteig 3/C, Coesfeld 12:53:00