Bahnhof in Sigmaringen
Bahnhofstrasse 7,
72488Sigmaringen
The next departure is direction Adlerplatz, Meßkirch.
Route:
-
Bahnhof, Sigmaringen
-
Leopoldplatz, Sigmaringen 14:41:00
-
Gasthaus Donau, Sigmaringen 14:43:00
-
Laiz Fa. Eisele, Sigmaringen 14:45:00
-
Laiz Landesbank, Sigmaringen 14:46:00
-
Laiz Meßkircher Straße, Sigmaringen 14:47:00
-
Römerstraße, Inzigkofen 14:49:00
-
Festhalle, Inzigkofen 14:50:00
-
Reutäcker, Inzigkofen 14:50:00
-
Vilsingen, Inzigkofen 14:53:00
-
Engelswies Kirche, Inzigkofen 14:56:00
-
Engelswies Hirschlestraße, Inzigkofen 14:57:00
-
Rohrdorf Eulenbrunnen, Meßkirch 15:01:00
-
Rohrdorf Dorfplatz, Meßkirch 15:02:00
-
Rohrdorf Maiengrundstraße, Meßkirch 15:03:00
-
Friedhof, Meßkirch 15:05:00
-
Adlerplatz, Meßkirch 15:07:00
Route:
-
Bahnhof, Sigmaringen
-
Leopoldplatz, Sigmaringen 14:42:00
-
Gasthaus Donau, Sigmaringen 14:43:00
-
Laiz Fa. Eisele, Sigmaringen 14:45:00
-
Laiz Landesbank, Sigmaringen 14:46:00
-
Bahnhof, Inzigkofen 14:49:00
-
Dietfurt Abzw., Inzigkofen 14:52:00
-
Gutenstein Abzw., Sigmaringen 14:55:00
-
Thiergarten Hammer, Beuron 15:00:00
-
Thiergarten Bahnhof, Beuron 15:01:00
-
Neumühle, Beuron 15:03:00
-
Neidingen Mühle, Beuron 15:05:00
-
Neidingen, Beuron 15:06:00
-
Neidingen Haus Utz, Beuron 15:07:00
-
Hausen Rathaus, Beuron 15:09:00
-
Hausen im Tal Bahnhof, Beuron 15:11:00
-
Langenbrunn Wolfhof, Beuron 15:12:00
-
Langenbrunn, Beuron 15:13:00
-
Langenbrunn Werenwag, Beuron 15:14:00
-
Langenbrunn Talhof, Beuron 15:15:00
-
St. Maurus, Beuron 15:17:00
-
Kloster, Beuron 15:21:00
Route:
-
Sigmaringen
-
Storzingen 15:00:00
-
Straßberg-Winterlingen 15:08:00
-
Albstadt-Ebingen 15:14:00
-
Albstadt-Ebingen West 15:17:00
-
Albstadt-Lautlingen 15:21:00
-
Albstadt-Laufen Ort 15:24:00
-
Frommern 15:28:00
-
Balingen Süd 15:32:00
-
Balingen(Württ) 15:35:00
-
Engstlatt 15:45:00
-
Bisingen 15:50:00
-
Hechingen 15:58:00
-
Bodelshausen 16:04:00
-
Bad Sebastiansweiler-Belsen 16:07:00
-
Mössingen 16:10:00
-
Nehren 16:14:00
-
Dußlingen 16:19:00
-
Tübingen-Derendingen 16:24:00
-
Tübingen Hbf 16:28:00
Route:
-
Sigmaringen
-
Sigmaringendorf 15:10:00
-
Mengen 15:16:00
-
Herbertingen 15:26:00
-
Herbertingen Ort 15:33:00
-
Bad Saulgau 15:39:00
-
Altshausen 15:47:00
-
Aulendorf 15:56:00
Route:
-
Bahnhof, Sigmaringen
-
Landratsamt, Sigmaringen 15:27:00
-
Hohenzollerngymn., Sigmaringen 15:28:00
-
DJH/Krankenhaus, Sigmaringen 15:29:00
Route:
-
Sigmaringen
-
Mengen 15:38:00
-
Herbertingen 15:43:00
-
Riedlingen 15:51:00
-
Munderkingen 16:04:00
-
Ehingen(Donau) 16:12:00
-
Schelklingen 16:20:00
-
Blaubeuren 16:26:00
-
Ulm Hbf 16:41:00