Bahnhof in Schwaigern
Weilerweg 29,
74193Schwaigern
The next departure is direction Massenbachhausen.
Route:
-
Bahnhof, Schwaigern
-
Marktplatz, Schwaigern 14:58:00
-
Sonnenberg, Schwaigern 15:00:00
-
Massenbach Volksbank, Schwaigern 15:04:00
-
Massenbach Industrie, Schwaigern 15:05:00
-
Heilbronner Straße, Massenbachhausen 15:07:00
-
Backhaus, Massenbachhausen 15:08:00
Route:
-
Schwaigern(Württ)
-
Schwaigern(Württ) West 15:11:00
-
Stetten am Heuchelberg 15:14:00
-
Gemmingen 15:17:00
-
Gemmingen West 15:19:00
-
Eppingen 15:24:00
-
Eppingen West 15:29:00
-
Sulzfeld(Baden) 15:33:00
-
Zaisenhausen 15:36:00
-
Flehingen 15:39:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 15:41:00
-
Bauerbach 15:44:00
-
Gölshausen Industriegebiet 15:48:00
-
Gölshausen 15:50:00
-
Bretten Kupferhälde 15:51:00
-
Bretten Schulzentrum 15:53:00
-
Bretten Wannenweg 15:54:00
-
Bretten Stadtmitte 15:55:00
-
Bretten 15:57:00
-
Rinklingen 16:00:00
-
Dürrenbüchig 16:03:00
-
Wössingen Ost 16:06:00
-
Wössingen 16:07:00
-
Jöhlingen 16:10:00
-
Jöhlingen West 16:11:00
-
Berghausen Hummelberg 16:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 16:17:00
-
Grötzingen 16:18:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:22:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 16:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 16:42:00
Route:
-
Schwaigern(Württ)
-
Heilbronn Hbf 15:22:00
Route:
-
Schwaigern(Württ)
-
Schwaigern Ost 15:19:00
-
Leingarten West 15:22:00
-
Leingarten Mitte 15:23:00
-
Leingarten 15:24:00
-
Leingarten Ost 15:26:00
-
Böckingen West 15:28:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 15:30:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 15:31:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 15:34:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 15:37:00
-
Heilbronn Rathaus 15:38:00
-
Heilbronn Harmonie 15:40:00
-
Heilbronn Friedensplatz 15:42:00
-
Heilbronn Finanzamt 15:43:00
-
Heilbronn Pfühlpark 15:45:00
-
Heilbronn Trappensee 15:47:00
-
Weinsberg West 15:50:00
-
Weinsberg 15:51:00
-
Weinsberg/Ellhofen Gewerbegebiet 15:54:00
-
Ellhofen 15:55:00
-
Sülzbach 15:57:00
-
Sülzbach Schule 15:59:00
-
Willsbach 16:00:00
-
Affaltrach 16:02:00
-
Eschenau(b Heilbronn) 16:04:00
-
Wieslensdorf 16:06:00
-
Scheppach 16:08:00
-
Bretzfeld 16:10:00
-
Bitzfeld 16:12:00
-
Öhringen West 16:15:00
-
Öhringen Hbf 16:17:00
-
Öhringen-Cappel 16:20:00
Route:
-
Bahnhof, Schwaigern
-
Marktplatz, Schwaigern 15:37:00
Route:
-
Bahnhof, Schwaigern
-
Marktplatz, Schwaigern 15:37:00