Bahnhof in Schorndorf (Landkreis Rems-Murr-Kreis)
Rosenstrasse 7,
73614Schorndorf (Landkreis Rems-Murr-Kreis)
The next departure is direction Filderstadt.
Route:
-
Schorndorf
-
Weiler(Rems) 10:51:00
-
Winterbach(b Schorndorf) 10:53:00
-
Geradstetten 10:55:00
-
Grunbach 10:57:00
-
Beutelsbach 11:00:00
-
Endersbach 11:02:00
-
Stetten-Beinstein 11:04:00
-
Rommelshausen 11:06:00
-
Waiblingen 11:09:00
-
Fellbach 11:12:00
-
Stuttgart-Sommerrain 11:15:00
-
Stuttgart Nürnberger Str. 11:17:00
-
Stuttgart-Bad Cannstatt 11:20:00
-
Stuttgart Hbf (tief) 11:25:00
-
Stuttgart Stadtmitte 11:27:00
-
Stuttgart Feuersee 11:28:00
-
Stuttgart Schwabstr. 11:30:00
-
Stuttgart Universität 11:35:00
-
Stuttgart-Österfeld 11:37:00
-
Stuttgart-Vaihingen 11:39:00
-
Stuttgart-Rohr 11:41:00
-
Oberaichen 11:44:00
-
Leinfelden 11:46:00
-
Echterdingen 11:49:00
-
Stuttgart Flughafen/Messe 11:52:00
-
Filderstadt 11:57:00
Route:
-
Bahnhof, Schorndorf (Württ)
-
Reinhold-Maier-Platz, Schorndorf (Württ) 10:49:00
-
Hohenstaufenstraße, Schorndorf (Württ) 10:50:00
-
Kleingärten, Schorndorf (Württ) 10:51:00
-
Benzstraße, Urbach (Rems) 10:52:00
-
Wasenstraße, Urbach (Rems) 10:53:00
-
Wittumhalle, Urbach (Rems) 10:54:00
-
Schloss, Urbach (Rems) 10:55:00
-
Banrain, Urbach (Rems) 10:56:00
-
Seehalde, Urbach (Rems) 10:57:00
-
Burgstraße, Urbach (Rems) 10:58:00
-
Feuerwehr, Urbach (Rems) 10:59:00
-
Hölderlinweg, Urbach (Rems) 11:00:00
-
Kapffstraße, Urbach (Rems) 11:00:00
-
Hauptstraße, Urbach (Rems) 11:01:00
-
Bahnhof, Urbach (Rems) 11:04:00
Route:
-
Bahnhof, Schorndorf (Württ)
-
Grabenstraße (Bahnhof), Schorndorf (Württ) 10:51:00
-
Robert-Bosch-Straße, Schorndorf (Württ) 10:52:00
-
Welzheimer Straße, Schorndorf (Württ) 10:53:00
-
Haubersbronn Rathaus, Schorndorf (Württ) 10:58:00
-
Haubersbronn Miedelsbacher Straße, Schorndorf (Wür 10:59:00
-
Steinbruck, Welzheim 11:03:00
-
Eselshalden, Welzheim 11:04:00
-
Bausche, Welzheim 11:05:00
-
Reizenwiesen, Welzheim 11:06:00
-
Breitenfürst Schulhaus, Welzheim 11:07:00
-
Breitenf. Reinhold-Maier-Platz, Welzheim 11:08:00
-
Bethel, Welzheim 11:11:00
-
Busbahnhof, Welzheim 11:14:00
-
Kirchplatz, Welzheim 11:16:00
-
Gschwender Straße, Welzheim 11:17:00
-
Steinbeise, Welzheim 11:18:00
-
Schafhof, Welzheim 11:20:00
-
Aichstrut, Welzheim 11:21:00
-
Gmeinweiler, Kaisersbach 11:22:00
-
Gebenweiler, Kaisersbach 11:23:00
-
Grairich, Kaisersbach 11:24:00
-
Forststraße, Kaisersbach 11:25:00
-
Hauptstraße, Kaisersbach 11:27:00
-
Heumaden, Kaisersbach 11:28:00
-
Eulenhof, Kaisersbach 11:29:00
-
Ebnisee, Kaisersbach 11:32:00
-
Ebni, Kaisersbach 11:34:00
-
Voggenhof Abzw., Althütte 11:35:00
-
Ebniseestraße, Althütte 11:36:00
-
Rathaus, Althütte 11:39:00
Route:
-
Bahnhof, Schorndorf (Württ)
-
Lederstraße, Schorndorf (Württ) 10:51:00
-
Baumwasenstraße, Schorndorf (Württ) 10:52:00
-
Steinbeisstraße, Schorndorf (Württ) 10:54:00
-
Grafenbergweg, Schorndorf (Württ) 10:56:00
-
Talstraße, Schorndorf (Württ) 10:57:00
-
Welzheimer Straße, Schorndorf (Württ) 10:59:00
-
Wiesenstr., Schorndorf (Württ) 11:01:00
-
Wieslaufweg, Schorndorf (Württ) 11:02:00
-
Robert-Bosch-Straße, Schorndorf (Württ) 11:04:00
-
Bahnhof, Schorndorf (Württ) 11:09:00
Route:
-
Bahnhof, Schorndorf (Württ)
-
Künkelinschule, Schorndorf (Württ) 10:50:00
-
Schloßstraße, Schorndorf (Württ) 10:52:00
-
Haydnstraße/Bäder, Schorndorf (Württ) 10:53:00
-
Gottlob-Kamm-Platz, Schorndorf (Württ) 10:54:00
-
Rems-Murr-Klinik, Schorndorf (Württ) 10:56:00
-
Spittler Stift, Schorndorf (Württ) 10:58:00
-
Röhrachweg, Schorndorf (Württ) 10:59:00
-
Buchenweg, Schorndorf (Württ) 11:00:00
-
Lindenweg, Schorndorf (Württ) 11:01:00
-
Grauhalde, Schorndorf (Württ) 11:02:00
-
Rems-Murr-Klinik, Schorndorf (Württ) 11:03:00
-
Gottlob-Kamm-Platz, Schorndorf (Württ) 11:04:00
-
Haydnstraße/Bäder, Schorndorf (Württ) 11:06:00
-
Schloßstraße, Schorndorf (Württ) 11:07:00
-
Künkelinhalle, Schorndorf (Württ) 11:08:00
-
Bahnhof, Schorndorf (Württ) 11:11:00
Route:
-
Schorndorf
-
Schorndorf-Hammerschlag 10:51:00
-
Haubersbronn 10:54:00
-
Haubersbronn Mitte 10:56:00
-
Miedelsbach-Steinenberg 10:59:00
-
Michelau(Württ) 11:03:00
-
Schlechtbach 11:05:00
-
Rudersberg 11:07:00
-
Rudersberg Nord 11:08:00
-
Rudersberg-Oberndorf 11:11:00