Bahnhof in Saal a.d. Donau
Bahnhofstrasse 30,
93342Saal a.d. Donau
The next departure is direction Plattling.
Route:
-
Saal(Donau)
-
Bad Abbach 16:45:00
-
Poikam 16:48:00
-
Sinzing 16:54:00
-
Regensburg-Prüfening 17:02:00
-
Regensburg Hbf 17:08:00
-
Regensburg-Burgweinting 17:13:00
-
Obertraubling 17:16:00
-
Sünching 17:25:00
-
Radldorf(Niederbay) 17:30:00
-
Straubing 17:36:00
-
Straßkirchen 17:43:00
-
Plattling 17:52:00
Route:
-
Saal(Donau)
-
Abensberg 16:52:00
-
Neustadt(Donau) 16:58:00
-
Münchsmünster 17:09:00
-
Vohburg 17:14:00
-
Ernsgaden 17:17:00
-
Ingolstadt Hbf 17:30:00
-
Weichering 17:50:00
-
Rohrenfeld 17:54:00
-
Neuburg(Donau) 17:59:00
-
Unterhausen(Bay) 18:04:00
-
Straß-Moos 18:07:00
-
Burgheim 18:10:00
-
Rain 18:23:00
-
Genderkingen 18:26:00
-
Donauwörth 18:37:00
Route:
-
Bahnhof, Saal a.d. Donau
-
Donaustraße, Saal a.d. Donau 17:16:00
-
Kelheimwinzer Schule, Kelheim 17:20:00
-
Abzw. Auf dem Sand, Kelheim 17:21:00
-
Kelheimwinzer-/Abzw. Kleiberstraße, Kelheim 17:22:00
-
Starenstraße, Kelheim 17:23:00
-
Gymnasium, Kelheim 17:24:00
-
Kelheimwinzer Str./Abzw. Hallstattstr., Kelheim 17:26:00
-
Wöhrdplatz/Zentrum, Kelheim 17:28:00
-
Einkaufszentrum, Kelheim 17:30:00
-
Krankenhaus, Kelheim 17:31:00
-
Kelheimer Straße/Abzw. Alling, Ihrlerstein 17:34:00
-
Kirche, Ihrlerstein 17:37:00
-
Hauptstraße, Ihrlerstein 17:39:00
-
Schlesierstraße, Ihrlerstein 17:42:00
-
Rathaus, Ihrlerstein 17:43:00
-
Nürnberger Straße/Abzw. Palmberg, Ihrlerstein 17:45:00
-
Nürnberger Str./Jägersteig, Ihrlerstein 17:46:00
-
Nürnberger Straße 106, Ihrlerstein 17:46:00
-
Nürnberger Str./Abzw. Essing, Ihrlerstein 17:47:00
-
Kleinwaldhof Abzw. Staatsstr., Ihrlerstein 17:48:00
-
Rothenbügl Abzw. Staatsstraße, Painten 17:50:00
-
Neulohe Kelheimer Straße/Abzw. Am Forst, Painten 17:51:00
-
Kelheimer Straße/Abzw. Brandhof, Painten 17:53:00
-
Marktplatz/Zentrum, Painten 17:55:00
Route:
-
Saal(Donau)
-
Bad Abbach 17:21:00
-
Poikam 17:24:00
-
Gundelshausen 17:26:00
-
Sinzing 17:32:00
-
Regensburg Hbf 17:40:00
Route:
-
Bahnhof, Saal a.d. Donau
-
Kelheimer Straße, Saal a.d. Donau 17:19:00
-
Regensburger/Abzw. Abensberger Str., Kelheim 17:23:00
-
Schützenheim, Kelheim 17:25:00
-
Evangelische Kirche, Kelheim 17:27:00
-
Affeckinger Straße/Abzw. Irisweg, Kelheim 17:28:00
-
Grundschule Hohenpfahl, Kelheim 17:29:00
-
Maximilianbrücke, Kelheim 17:31:00
-
Starenstraße, Kelheim 17:35:00
-
Kelheimwinzer Str./Abzw. Kuckuckstr., Kelheim 17:36:00
-
Kelheimwinzer Str./Abzw. Hallstattstr., Kelheim 17:37:00
-
Wöhrdplatz/Zentrum, Kelheim 17:40:00
-
Alleestraße/Zentrum, Kelheim 17:41:00
-
Riedenburger Str./Abzw. Westtangente, Kelheim 17:43:00
-
Riedenburger Str./Abzw. Am Gronsdorfer Hang, Kelhe 17:44:00
-
Gronsdorfer Hang, Kelheim 17:45:00
-
Gronsdorf, Kelheim 17:45:00
-
Oberau Schulerloch, Essing 17:46:00
-
Altessing Abzw. Staatsstraße, Essing 17:47:00
-
Staatsstraße/Abzw. Kreisstraße, Essing 17:48:00
-
Alte Holzbrücke, Essing 17:49:00
-
Weihermühle Abzw. Staatsstraße, Essing 17:50:00
-
Pillhausen, Riedenburg 17:52:00
-
Nußhausen Abzw. Staatsstraße, Riedenburg 17:53:00
-
Prunn Abzw. Staatsstraße, Riedenburg 17:54:00
-
Seniorenwohnheim, Riedenburg 17:56:00
-
St.-Anna-Brücke, Riedenburg 17:58:00
-
Großparkplatz/Zentrum, Riedenburg 17:59:00
Route:
-
Saal(Donau)
-
Abensberg 17:28:00
-
Neustadt(Donau) 17:33:00
-
Münchsmünster 17:38:00
-
Vohburg 17:43:00
-
Ernsgaden 17:46:00
-
Ingolstadt Hbf 17:54:00
-
Ingolstadt Nord 17:59:00