Bahnhof Karpfham in Rotthalmünster
Karpfham Bahnhof 6,
94094Rotthalmünster
The next departure is direction Mühldorf(Oberbay).
Route:
-
Karpfham
-
Bayerbach 18:12:00
-
Bad Birnbach 18:17:00
-
Anzenkirchen 18:22:00
-
Pfarrkirchen 18:28:00
-
Hebertsfelden 18:37:00
-
Eggenfelden Mitte 18:42:00
-
Eggenfelden 18:44:00
-
Massing 18:55:00
-
Neumarkt-St Veit 19:08:00
-
Rohrbach(Oberbay) 19:16:00
-
Mühldorf(Oberbay) 19:23:00
Route:
-
Karpfham Bahnhof, Rotthalmünster
-
Therme Am Kurwald, Bad Griesbach i.Rottal 18:32:00
-
Therme Holzhaus, Bad Griesbach i.Rottal 18:33:00
-
Lindenfeld, Bad Griesbach i.Rottal 18:35:00
-
Post, Bad Griesbach i.Rottal 18:38:00
-
Stadtplatz, Bad Griesbach i.Rottal 18:40:00
-
Passauer Straße, Bad Griesbach i.Rottal 18:41:00
-
Feuerwehrhaus, Bad Griesbach i.Rottal 18:42:00
-
Obergrün Abzw., Bad Griesbach i.Rottal 18:46:00
-
Reutern Abzw. Adlmörting, Bad Griesbach i.Rottal 18:47:00
-
Reutern Gasthof Lorenz, Bad Griesbach i.Rottal 18:48:00
-
Schmidham Ortenburger-Straße, Ruhstorf a.d. Rott 18:51:00
-
Erbersdobl Abzw., Ruhstorf a.d. Rott 18:53:00
-
Mitterdorf Abzw., Ruhstorf a.d. Rott 18:55:00
-
Winkl Abzw., Ruhstorf a.d. Rott 18:56:00
-
Gründobl Abzw., Fürstenzell 18:57:00
-
Loipertsham Abzw., Fürstenzell 18:58:00
-
Bad Pilzweg, Fürstenzell 18:59:00
-
Pfandlweg, Fürstenzell 19:00:00
-
Marktplatz, Fürstenzell 19:01:00
-
medizinisches Versorgungszentrum, Fürstenzell 19:02:00
-
Irsham, Fürstenzell 19:03:00
-
Fürstenzell-Breitengern, Neuburg a. Inn 19:04:00
-
Kurzeichet Abzw., Neuburg a. Inn 19:05:00
-
Kurzeichet Hasengasse, Neuburg a. Inn 19:06:00
-
Neukirchen am Inn Friedhof, Neuburg a. Inn 19:07:00
-
Neukirchen am Inn Bahnhof, Neuburg a. Inn 19:08:00
-
Neukirchen am Inn Raiffeisenbank, Neuburg a. Inn 19:09:00
-
Neukirchen am Inn Jochamstraße, Neuburg a. Inn 19:10:00
-
Pfenningbach Hauptstraße, Neuburg a. Inn 19:11:00
-
Kohlbruck, Passau 19:15:00
-
Traminer Straße, Passau 19:16:00
-
Breslauer Straße, Passau 19:17:00
-
Schönleitnerweg, Passau 19:18:00
-
Kainzenweg, Passau 19:19:00
-
Schulzentrum/AOK, Passau 19:20:00
-
St. Anton, Passau 19:21:00
-
Giselastraße, Passau 19:22:00
-
Leopoldstraße, Passau 19:23:00
-
ZOB, Passau 19:25:00
-
Hauptbahnhof (Untere Bahnhofstraße), Passau 19:28:00
Route:
-
Karpfham
-
Pocking 18:58:00
-
Ruhstorf 19:06:00
-
Sulzbach(Inn) 19:11:00
-
Engertsham 19:16:00
-
Bad Höhenstadt 19:22:00
-
Fürstenzell 19:26:00
-
Neukirchen(Inn) 19:37:00
-
Neustift(b Passau) 19:47:00
-
Passau Hbf 19:55:00
Route:
-
Karpfham
-
Bayerbach 19:12:00
-
Bad Birnbach 19:17:00
-
Anzenkirchen 19:22:00
-
Pfarrkirchen 19:28:00
-
Hebertsfelden 19:37:00
-
Eggenfelden Mitte 19:42:00
-
Eggenfelden 19:44:00
-
Massing 19:55:00
-
Neumarkt-St Veit 20:09:00
-
Mühldorf(Oberbay) 20:22:00
Route:
-
Karpfham
-
Pocking 19:59:00
-
Ruhstorf 20:05:00
-
Sulzbach(Inn) 20:11:00
-
Engertsham 20:16:00
-
Bad Höhenstadt 20:21:00
-
Fürstenzell 20:26:00
-
Neukirchen(Inn) 20:36:00
-
Neustift(b Passau) 20:46:00
-
Passau Hbf 20:55:00
Route:
-
Karpfham
-
Bayerbach 20:12:00
-
Bad Birnbach 20:17:00
-
Anzenkirchen 20:22:00
-
Pfarrkirchen 20:31:00
-
Hebertsfelden 20:40:00
-
Eggenfelden Mitte 20:44:00
-
Eggenfelden 20:47:00
-
Massing 20:58:00
-
Neumarkt-St Veit 21:10:00
-
Mühldorf(Oberbay) 21:23:00