Bahnhof in Roth
Bahnhofstrasse 47,
91154Roth
The next departure is direction Kinding(Altmühltal).
Route:
-
Roth
-
Allersberg(Rothsee) 12:25:00
-
Kinding(Altmühltal) 12:50:00
Route:
-
Roth
-
Lohgarten-Roth 12:07:00
-
Eckersmühlen 12:13:00
-
Hilpoltstein 12:20:00
Route:
-
Bahnhof, Roth (Mittelfranken)
-
Aurau Hauptstraße, Büchenbach 12:17:00
-
Kleinabenberg Staatsstraße, Abenberg 12:20:00
-
Bechhofen Hirtenbachstraße, Abenberg 12:24:00
-
Bechhofen Neumühler Straße, Abenberg 12:25:00
-
Unteres Tor, Abenberg 12:32:00
-
Küchelbach, Abenberg 12:33:00
-
Schweinau, Abenberg 12:34:00
-
Spalter Straße, Abenberg 12:35:00
-
Obersteinbach ob Gmünd, Abenberg 12:38:00
-
Beerbach (b. Abenb.) Dorfweiher, Abenberg 12:41:00
-
Beerbach Lagerhaus, Abenberg 12:42:00
-
Wassermungenau Beerbachstr., Abenberg 12:44:00
-
Wassermungenau Mitte, Abenberg 12:46:00
-
Wassermungenau Pilzstraße, Abenberg 12:49:00
-
Pippenhof, Abenberg 12:52:00
-
Dürrenmungenau Milchhaus, Abenberg 12:54:00
Route:
-
Roth
-
Büchenbach 12:12:00
-
Rednitzhembach 12:16:00
-
Schwabach 12:19:00
-
Schwabach-Limbach 12:21:00
-
Katzwang 12:23:00
-
Reichelsdorfer Keller 12:25:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 12:28:00
-
Nürnberg-Eibach 12:30:00
-
Nürnberg-Sandreuth 12:33:00
-
Nürnberg-Steinbühl 12:35:00
-
Nürnberg Hbf 12:38:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 12:44:00
-
Nürnberg Ostring 12:47:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 12:49:00
-
Nürnberg-Rehhof 12:51:00
-
Nürnberg-Laufamholz 12:52:00
-
Schwaig 12:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 12:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 12:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 13:01:00
-
Lauf West 13:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 13:05:00
-
Ottensoos 13:09:00
-
Henfenfeld 13:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 13:15:00
-
Happurg 13:18:00
-
Pommelsbrunn 13:21:00
-
Hartmannshof 13:25:00
Route:
-
Roth
-
Büchenbach 12:52:00
-
Rednitzhembach 12:56:00
-
Schwabach 12:59:00
-
Schwabach-Limbach 13:01:00
-
Katzwang 13:03:00
-
Reichelsdorfer Keller 13:05:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 13:08:00
-
Nürnberg-Eibach 13:10:00
-
Nürnberg-Sandreuth 13:13:00
-
Nürnberg-Steinbühl 13:15:00
-
Nürnberg Hbf 13:18:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 13:22:00
-
Nürnberg Ostring 13:25:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 13:27:00
-
Nürnberg-Rehhof 13:29:00
-
Nürnberg-Laufamholz 13:30:00
-
Schwaig 13:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 13:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 13:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 13:39:00
-
Lauf West 13:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 13:43:00
-
Ottensoos 13:47:00
-
Henfenfeld 13:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 13:53:00
Route:
-
Roth
-
Unterheckenhofen 12:59:00
-
Georgensgmünd 13:03:00
-
Mühlstetten 13:06:00
-
Pleinfeld 13:11:00
-
Ellingen(Bay) 13:16:00
-
Weißenburg(Bay) 13:20:00
-
Treuchtlingen 13:27:00
-
Otting-Weilheim 13:43:00
-
Donauwörth 13:56:00
-
Mertingen Bahnhof 14:03:00
-
Nordendorf 14:09:00
-
Meitingen 14:13:00
-
Augsburg-Oberhausen 14:24:00
-
Augsburg Hbf 14:28:00