Bahnhof in Rommerskirchen
Bahnstrasse 1,
41569Rommerskirchen
The next departure is direction Mönchengladbach Hbf.
Route:
-
Rommerskirchen
-
Grevenbroich 01:54:00
-
Jüchen 02:00:00
-
Hochneukirch 02:03:00
-
Rheydt-Odenkirchen 02:07:00
-
Rheydt Hbf 02:11:00
-
Mönchengladbach Hbf 02:19:00
Route:
-
Rommerskirchen
-
Stommeln 06:14:00
-
Pulheim 06:19:00
-
Köln-Ehrenfeld 06:28:00
-
Köln Hbf 06:35:00
-
Köln Messe/Deutz 06:40:00
-
Köln/Bonn Flughafen 06:50:00
-
Troisdorf 06:59:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 07:02:00
-
Menden(Rheinl) 07:05:00
-
Bonn-Beuel 07:11:00
-
Bonn-Oberkassel 07:14:00
-
Niederdollendorf 07:17:00
-
Königswinter 07:20:00
-
Rhöndorf 07:23:00
-
Bad Honnef(Rhein) 07:26:00
-
Unkel 07:29:00
-
Erpel(Rhein) 07:33:00
-
Linz(Rhein) 07:36:00
-
Leubsdorf(Rhein) 07:39:00
-
Bad Hönningen 07:43:00
-
Rheinbrohl 07:47:00
-
Leutesdorf(Rhein) 07:52:00
-
Neuwied 07:57:00
-
Engers 08:02:00
-
Vallendar 08:06:00
-
Koblenz-Ehrenbreitstein 08:11:00
-
Koblenz Hbf 08:19:00
Route:
-
Rommerskirchen
-
Grevenbroich 06:54:00
-
Jüchen 07:00:00
-
Hochneukirch 07:03:00
-
Rheydt-Odenkirchen 07:07:00
-
Rheydt Hbf 07:11:00
-
Mönchengladbach Hbf 07:19:00
Route:
-
Rommerskirchen
-
Stommeln 07:14:00
-
Pulheim 07:19:00
-
Köln-Ehrenfeld 07:28:00
-
Köln Hbf 07:35:00
-
Köln Messe/Deutz 07:40:00
-
Köln/Bonn Flughafen 07:50:00
-
Troisdorf 07:59:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 08:02:00
-
Menden(Rheinl) 08:05:00
-
Bonn-Beuel 08:11:00
-
Bonn-Oberkassel 08:14:00
-
Niederdollendorf 08:17:00
-
Königswinter 08:20:00
-
Rhöndorf 08:23:00
-
Bad Honnef(Rhein) 08:26:00
-
Unkel 08:29:00
-
Erpel(Rhein) 08:33:00
-
Linz(Rhein) 08:36:00
-
Leubsdorf(Rhein) 08:39:00
-
Bad Hönningen 08:43:00
-
Rheinbrohl 08:47:00
-
Leutesdorf(Rhein) 08:52:00
-
Neuwied 08:57:00
-
Engers 09:02:00
-
Vallendar 09:06:00
-
Koblenz-Ehrenbreitstein 09:11:00
-
Koblenz Hbf 09:19:00
Route:
-
Rommerskirchen
-
Stommeln 07:40:00
-
Pulheim 07:44:00
-
Köln-Ehrenfeld 07:53:00
-
Köln Hbf 08:00:00
-
Köln Messe/Deutz 08:06:00
-
Porz(Rhein) 08:12:00
-
Troisdorf 08:21:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 08:25:00
-
Menden(Rheinl) 08:28:00
-
Bonn-Beuel 08:34:00
-
Bonn-Oberkassel 08:37:00
-
Niederdollendorf 08:40:00
-
Königswinter 08:43:00
-
Rhöndorf 08:46:00
-
Bad Honnef(Rhein) 08:50:00
-
Unkel 08:54:00
-
Linz(Rhein) 09:00:00
-
Bad Hönningen 09:05:00
-
Rheinbrohl 09:09:00
-
Neuwied 09:18:00
-
Urmitz Rheinbrücke 09:23:00
-
Koblenz-Lützel 09:31:00
-
Koblenz Stadtmitte 09:34:00
-
Koblenz Hbf 09:37:00
Route:
-
Rommerskirchen
-
Grevenbroich 07:54:00
-
Jüchen 08:00:00
-
Hochneukirch 08:03:00
-
Rheydt-Odenkirchen 08:07:00
-
Rheydt Hbf 08:11:00
-
Mönchengladbach Hbf 08:19:00