Bahnhof in Rommerskirchen
Bahnstrasse 1,
41569Rommerskirchen
The next departure is direction Koblenz Hbf.
Route:
-
Rommerskirchen
-
Stommeln 10:14:00
-
Pulheim 10:19:00
-
Köln-Ehrenfeld 10:28:00
-
Köln Hbf 10:35:00
-
Köln Messe/Deutz 10:40:00
-
Köln/Bonn Flughafen 10:50:00
-
Troisdorf 10:59:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 11:02:00
-
Menden(Rheinl) 11:05:00
-
Bonn-Beuel 11:11:00
-
Bonn-Oberkassel 11:14:00
-
Niederdollendorf 11:17:00
-
Königswinter 11:20:00
-
Rhöndorf 11:23:00
-
Bad Honnef(Rhein) 11:26:00
-
Unkel 11:29:00
-
Erpel(Rhein) 11:33:00
-
Linz(Rhein) 11:36:00
-
Leubsdorf(Rhein) 11:39:00
-
Bad Hönningen 11:43:00
-
Rheinbrohl 11:47:00
-
Leutesdorf(Rhein) 11:52:00
-
Neuwied 11:57:00
-
Engers 12:02:00
-
Vallendar 12:06:00
-
Koblenz-Ehrenbreitstein 12:11:00
-
Koblenz Hbf 12:19:00
Route:
-
Rommerskirchen
-
Stommeln 10:40:00
-
Pulheim 10:44:00
-
Köln-Ehrenfeld 10:53:00
-
Köln Hbf 11:00:00
-
Köln Messe/Deutz 11:06:00
-
Porz(Rhein) 11:12:00
-
Troisdorf 11:21:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 11:25:00
-
Menden(Rheinl) 11:28:00
-
Bonn-Beuel 11:34:00
-
Bonn-Oberkassel 11:37:00
-
Niederdollendorf 11:40:00
-
Königswinter 11:43:00
-
Rhöndorf 11:46:00
-
Bad Honnef(Rhein) 11:50:00
-
Unkel 11:54:00
-
Linz(Rhein) 12:00:00
-
Bad Hönningen 12:05:00
-
Rheinbrohl 12:09:00
-
Neuwied 12:18:00
-
Urmitz Rheinbrücke 12:23:00
-
Koblenz-Lützel 12:31:00
-
Koblenz Stadtmitte 12:34:00
-
Koblenz Hbf 12:37:00
Route:
-
Rommerskirchen
-
Grevenbroich 10:54:00
-
Jüchen 11:00:00
-
Hochneukirch 11:03:00
-
Rheydt-Odenkirchen 11:07:00
-
Rheydt Hbf 11:11:00
-
Mönchengladbach Hbf 11:19:00
Route:
-
Rommerskirchen
-
Stommeln 11:14:00
-
Pulheim 11:19:00
-
Köln-Ehrenfeld 11:28:00
-
Köln Hbf 11:35:00
-
Köln Messe/Deutz 11:40:00
-
Köln/Bonn Flughafen 11:50:00
-
Troisdorf 11:59:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 12:02:00
-
Menden(Rheinl) 12:05:00
-
Bonn-Beuel 12:11:00
-
Bonn-Oberkassel 12:14:00
-
Niederdollendorf 12:17:00
-
Königswinter 12:20:00
-
Rhöndorf 12:23:00
-
Bad Honnef(Rhein) 12:26:00
-
Unkel 12:29:00
-
Erpel(Rhein) 12:33:00
-
Linz(Rhein) 12:36:00
-
Leubsdorf(Rhein) 12:39:00
-
Bad Hönningen 12:43:00
-
Rheinbrohl 12:47:00
-
Leutesdorf(Rhein) 12:52:00
-
Neuwied 12:57:00
-
Engers 13:02:00
-
Vallendar 13:06:00
-
Koblenz-Ehrenbreitstein 13:11:00
-
Koblenz Hbf 13:19:00
Route:
-
Bahnhof, Rommerskirchen
-
Rathaus, Rommerskirchen 11:28:00
-
Rosenweg, Rommerskirchen 11:29:00
-
Gill, Rommerskirchen 11:30:00
-
Hüchelhoven, Bergheim (Erft) 11:33:00
-
Rheidt Dorfplatz, Bergheim (Erft) 11:34:00
-
Niederaußem Mönchhof, Bergheim (Erft) 11:35:00
-
Niederaußem RWE, Bergheim (Erft) 11:36:00
-
Niederaußem Von-Galen-Weg, Bergheim (Erft) 11:38:00
-
Niederaußem Oberaußemer Str., Bergheim (Erft) 11:41:00
-
Niederaußem Einkaufszentrum, Bergheim (Erft) 11:43:00
Route:
-
Rommerskirchen
-
Stommeln 11:40:00
-
Pulheim 11:44:00
-
Köln-Ehrenfeld 11:53:00
-
Köln Hbf 12:00:00
-
Köln Messe/Deutz 12:06:00
-
Porz(Rhein) 12:12:00
-
Troisdorf 12:21:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 12:25:00
-
Menden(Rheinl) 12:28:00
-
Bonn-Beuel 12:34:00
-
Bonn-Oberkassel 12:37:00
-
Niederdollendorf 12:40:00
-
Königswinter 12:43:00
-
Rhöndorf 12:46:00
-
Bad Honnef(Rhein) 12:50:00
-
Unkel 12:54:00
-
Linz(Rhein) 13:00:00
-
Bad Hönningen 13:05:00
-
Rheinbrohl 13:09:00
-
Neuwied 13:18:00
-
Urmitz Rheinbrücke 13:23:00
-
Koblenz-Lützel 13:31:00
-
Koblenz Stadtmitte 13:34:00
-
Koblenz Hbf 13:37:00