Röthenbach-Steinberg in Röthenbach a.d. Pegnitz
Steinbergstraße 21,
90552Röthenbach a.d. Pegnitz
The next departure is direction Hersbruck(l Pegnitz).
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach-Seespitze 14:39:00
-
Lauf West 14:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 14:43:00
-
Ottensoos 14:47:00
-
Henfenfeld 14:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 14:53:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach(Pegnitz) 14:41:00
-
Schwaig 14:43:00
-
Nürnberg-Laufamholz 14:46:00
-
Nürnberg-Rehhof 14:48:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 14:50:00
-
Nürnberg Ostring 14:52:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 14:54:00
-
Nürnberg Hbf 14:57:00
-
Nürnberg-Steinbühl 15:03:00
-
Nürnberg-Sandreuth 15:05:00
-
Nürnberg-Eibach 15:08:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 15:11:00
-
Reichelsdorfer Keller 15:13:00
-
Katzwang 15:15:00
-
Schwabach-Limbach 15:18:00
-
Schwabach 15:20:00
-
Rednitzhembach 15:23:00
-
Büchenbach 15:27:00
-
Roth 15:30:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach(Pegnitz) 15:01:00
-
Schwaig 15:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 15:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 15:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 15:10:00
-
Nürnberg Ostring 15:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 15:14:00
-
Nürnberg Hbf 15:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 15:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 15:25:00
-
Nürnberg-Eibach 15:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 15:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 15:33:00
-
Katzwang 15:35:00
-
Schwabach-Limbach 15:38:00
-
Schwabach 15:40:00
-
Rednitzhembach 15:43:00
-
Büchenbach 15:47:00
-
Roth 15:50:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach-Seespitze 15:01:00
-
Lauf West 15:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 15:05:00
-
Ottensoos 15:09:00
-
Henfenfeld 15:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 15:15:00
-
Happurg 15:18:00
-
Pommelsbrunn 15:21:00
-
Hartmannshof 15:25:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach(Pegnitz) 15:21:00
-
Schwaig 15:23:00
-
Nürnberg-Laufamholz 15:26:00
-
Nürnberg-Rehhof 15:28:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 15:30:00
-
Nürnberg Ostring 15:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 15:34:00
-
Nürnberg Hbf 15:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 15:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 15:45:00
-
Nürnberg-Eibach 15:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 15:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 15:53:00
-
Katzwang 15:55:00
-
Schwabach-Limbach 15:58:00
-
Schwabach 16:00:00
-
Rednitzhembach 16:03:00
-
Büchenbach 16:07:00
-
Roth 16:10:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach-Seespitze 15:21:00
-
Lauf West 15:23:00
-
Lauf(links Pegnitz) 15:26:00