Röthenbach-Steinberg in Röthenbach a.d. Pegnitz
Steinbergstraße 21,
90552Röthenbach a.d. Pegnitz
The next departure is direction Nürnberg Hbf.
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach(Pegnitz) 00:21:00
-
Schwaig 00:23:00
-
Nürnberg-Laufamholz 00:26:00
-
Nürnberg-Rehhof 00:28:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 00:30:00
-
Nürnberg Ostring 00:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 00:34:00
-
Nürnberg Hbf 00:37:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach-Seespitze 00:39:00
-
Lauf West 00:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 00:43:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach(Pegnitz) 01:01:00
-
Schwaig 01:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 01:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 01:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 01:10:00
-
Nürnberg Ostring 01:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 01:14:00
-
Nürnberg Hbf 01:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 01:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 01:25:00
-
Nürnberg-Eibach 01:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 01:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 01:33:00
-
Katzwang 01:35:00
-
Schwabach-Limbach 01:38:00
-
Schwabach 01:40:00
-
Rednitzhembach 01:43:00
-
Büchenbach 01:47:00
-
Roth 01:50:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach-Seespitze 01:01:00
-
Lauf West 01:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 01:05:00
-
Ottensoos 01:09:00
-
Henfenfeld 01:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 01:15:00
-
Happurg 01:18:00
-
Pommelsbrunn 01:21:00
-
Hartmannshof 01:25:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach(Pegnitz) 01:21:00
-
Schwaig 01:23:00
-
Nürnberg-Laufamholz 01:26:00
-
Nürnberg-Rehhof 01:28:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 01:30:00
-
Nürnberg Ostring 01:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 01:34:00
-
Nürnberg Hbf 01:37:00
Route:
-
Post, Röthenbach a.d. Pegnitz
-
Tankstelle Hammer, Röthenbach a.d. Pegnitz 01:28:00
-
Goethestr., Röthenbach a.d. Pegnitz 01:29:00
-
Wetzendorf Am Winkelsteig, Lauf a.d. Pegnitz 01:31:00
-
Innsbrucker Str., Lauf a.d. Pegnitz 01:33:00
-
Friedhof, Lauf a.d. Pegnitz 01:34:00
-
Stühleinshöhstraße, Lauf a.d. Pegnitz 01:34:00
-
Holzgartenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 01:35:00
-
Albertistraße, Lauf a.d. Pegnitz 01:36:00
-
Nürnberger Straße, Lauf a.d. Pegnitz 01:37:00
-
Saarstraße, Lauf a.d. Pegnitz 01:38:00
-
Ziegelhüttenweg, Lauf a.d. Pegnitz 01:39:00
-
Hersbrucker Straße, Lauf a.d. Pegnitz 01:40:00
-
Sandstr., Neunkirchen a. Sand 01:44:00
-
Feuerwehrhaus, Neunkirchen a. Sand 01:45:00
-
Speikern Ort, Neunkirchen a. Sand 01:47:00
-
Kersbach Rollhofener Str., Neunkirchen a. Sand 01:49:00
-
Rollhofen Ort, Neunkirchen a. Sand 01:51:00
-
Bahnhof, Schnaittach 01:53:00
-
Abzw. Hedersdorf, Schnaittach 01:55:00
-
Au Abzw., Simmelsdorf 01:57:00
-
Am Tucherschloß, Simmelsdorf 01:59:00
-
Hüttenbach Bahnhof, Simmelsdorf 02:00:00