Röthenbach-Steinberg in Röthenbach a.d. Pegnitz
Steinbergstraße 21,
90552Röthenbach a.d. Pegnitz
The next departure is direction Hüttenbach Bahnhof, Simmelsdorf.
Route:
-
Post, Röthenbach a.d. Pegnitz
-
Tankstelle Hammer, Röthenbach a.d. Pegnitz 01:28:00
-
Goethestr., Röthenbach a.d. Pegnitz 01:29:00
-
Wetzendorf Am Winkelsteig, Lauf a.d. Pegnitz 01:31:00
-
Innsbrucker Str., Lauf a.d. Pegnitz 01:33:00
-
Friedhof, Lauf a.d. Pegnitz 01:34:00
-
Stühleinshöhstraße, Lauf a.d. Pegnitz 01:34:00
-
Holzgartenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 01:35:00
-
Albertistraße, Lauf a.d. Pegnitz 01:36:00
-
Nürnberger Straße, Lauf a.d. Pegnitz 01:37:00
-
Saarstraße, Lauf a.d. Pegnitz 01:38:00
-
Ziegelhüttenweg, Lauf a.d. Pegnitz 01:39:00
-
Hersbrucker Straße, Lauf a.d. Pegnitz 01:40:00
-
Sandstr., Neunkirchen a. Sand 01:44:00
-
Feuerwehrhaus, Neunkirchen a. Sand 01:45:00
-
Speikern Ort, Neunkirchen a. Sand 01:47:00
-
Kersbach Rollhofener Str., Neunkirchen a. Sand 01:49:00
-
Rollhofen Ort, Neunkirchen a. Sand 01:51:00
-
Bahnhof, Schnaittach 01:53:00
-
Abzw. Hedersdorf, Schnaittach 01:55:00
-
Au Abzw., Simmelsdorf 01:57:00
-
Am Tucherschloß, Simmelsdorf 01:59:00
-
Hüttenbach Bahnhof, Simmelsdorf 02:00:00
Route:
-
Post, Röthenbach a.d. Pegnitz
-
Sparkasse, Röthenbach a.d. Pegnitz 01:30:00
-
Rathaus, Röthenbach a.d. Pegnitz 01:31:00
-
Bahnhof, Röthenbach a.d. Pegnitz 01:32:00
-
Heinrich-Diehl-Str., Röthenbach a.d. Pegnitz 01:33:00
-
Schwaig b. Nürnberg Ost 01:34:00
-
Behringersdorfer Str., Schwaig b. Nürnberg 01:35:00
-
Behringersdorf B14, Schwaig b. Nürnberg 01:37:00
-
Erlenstegen, Nürnberg 01:42:00
-
Platnersberg, Nürnberg 01:43:00
-
Thumenberger Weg, Nürnberg 01:44:00
-
Ostbahnhof, Nürnberg 01:45:00
-
Tafelhalle, Nürnberg 01:46:00
-
Tauroggenstr., Nürnberg 01:47:00
-
Deichslerstr., Nürnberg 01:48:00
-
Stresemannplatz, Nürnberg 01:49:00
-
Rathenauplatz, Nürnberg 01:50:00
-
Wöhrder Wiese, Nürnberg 01:52:00
-
Rosa-Luxemburg-Pl., Nürnberg 01:53:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 01:55:00
-
Marientunnel, Nürnberg 02:01:00
-
Dürrenhof, Nürnberg 02:02:00
-
Tullnaupark, Nürnberg 02:04:00
-
Arminiusstr., Nürnberg 02:05:00
-
Marthastr., Nürnberg 02:06:00
-
Business Tower, Nürnberg 02:07:00
-
Lechnerstr., Nürnberg 02:08:00
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg 02:10:00
-
Waldstr., Nürnberg 02:11:00
-
Prutzstr., Nürnberg 02:12:00
-
Hüttenbacher Str., Nürnberg 02:13:00
-
Happurger Str., Nürnberg 02:14:00
-
Grünreuther Str., Nürnberg 02:15:00
-
Brandstr., Nürnberg 02:16:00
-
Hammer, Nürnberg 02:17:00
-
Henfenfelder Str. Wende, Nürnberg 02:18:00
-
Freilandsiedlung, Nürnberg 02:19:00
-
Malmsbach, Schwaig b. Nürnberg 02:20:00
-
Bahnhof, Schwaig b. Nürnberg 02:21:00
-
Behringersdorfer Str., Schwaig b. Nürnberg 02:22:00
-
Behringersdorf B14 Ost, Schwaig b. Nürnberg 02:24:00
-
Rückersdorf (Mittelfranken) West 02:27:00
-
Rückersdorf (Mittelfranken) Mitte 02:28:00
-
Wetzendorf Abzw., Lauf a.d. Pegnitz 02:30:00
-
Schlachthofplatz, Lauf a.d. Pegnitz 02:31:00
-
Nürnberger Straße, Lauf a.d. Pegnitz 02:32:00
-
Saarstraße, Lauf a.d. Pegnitz 02:33:00
-
Ziegelhüttenweg, Lauf a.d. Pegnitz 02:34:00
-
Hersbrucker Straße, Lauf a.d. Pegnitz 02:35:00
-
Schleife, Ottensoos 02:40:00
-
Rathaus, Reichenschwand 02:44:00
-
Altensittenbach Nürnberger Straße, Hersbruck 02:48:00
-
Lohweg, Hersbruck 02:49:00
-
Scharfes Eck, Hersbruck 02:50:00
-
Mühlstraße, Hersbruck 02:51:00
-
Bahnhof (li Pegn), Hersbruck 02:53:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach(Pegnitz) 02:01:00
-
Schwaig 02:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 02:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 02:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 02:10:00
-
Nürnberg Ostring 02:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 02:14:00
-
Nürnberg Hbf 02:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 02:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 02:25:00
-
Nürnberg-Eibach 02:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 02:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 02:33:00
-
Katzwang 02:35:00
-
Schwabach-Limbach 02:38:00
-
Schwabach 02:40:00
-
Rednitzhembach 02:43:00
-
Büchenbach 02:47:00
-
Roth 02:50:00
Route:
-
Röthenbach-Steinberg
-
Röthenbach-Seespitze 02:01:00
-
Lauf West 02:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 02:05:00
-
Ottensoos 02:09:00
-
Henfenfeld 02:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 02:15:00
-
Happurg 02:18:00
-
Pommelsbrunn 02:21:00
-
Hartmannshof 02:25:00
Route:
-
Post, Röthenbach a.d. Pegnitz
-
Tankstelle Hammer, Röthenbach a.d. Pegnitz 02:28:00
-
Goethestr., Röthenbach a.d. Pegnitz 02:29:00
-
Wetzendorf Am Winkelsteig, Lauf a.d. Pegnitz 02:31:00
-
Innsbrucker Str., Lauf a.d. Pegnitz 02:33:00
-
Friedhof, Lauf a.d. Pegnitz 02:34:00
-
Stühleinshöhstraße, Lauf a.d. Pegnitz 02:34:00
-
Holzgartenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 02:35:00
-
Albertistraße, Lauf a.d. Pegnitz 02:36:00
-
Nürnberger Straße, Lauf a.d. Pegnitz 02:37:00
-
Saarstraße, Lauf a.d. Pegnitz 02:38:00
-
Ziegelhüttenweg, Lauf a.d. Pegnitz 02:39:00
-
Hersbrucker Straße, Lauf a.d. Pegnitz 02:40:00
-
Sandstr., Neunkirchen a. Sand 02:44:00
-
Feuerwehrhaus, Neunkirchen a. Sand 02:45:00
-
Speikern Ort, Neunkirchen a. Sand 02:47:00
-
Kersbach Rollhofener Str., Neunkirchen a. Sand 02:49:00
-
Rollhofen Ort, Neunkirchen a. Sand 02:51:00
-
Bahnhof, Schnaittach 02:53:00
-
Abzw. Hedersdorf, Schnaittach 02:55:00
-
Au Abzw., Simmelsdorf 02:57:00
-
Am Tucherschloß, Simmelsdorf 02:59:00
-
Hüttenbach Bahnhof, Simmelsdorf 03:00:00
Route:
-
Post, Röthenbach a.d. Pegnitz
-
Sparkasse, Röthenbach a.d. Pegnitz 02:30:00
-
Rathaus, Röthenbach a.d. Pegnitz 02:31:00
-
Bahnhof, Röthenbach a.d. Pegnitz 02:32:00
-
Heinrich-Diehl-Str., Röthenbach a.d. Pegnitz 02:33:00
-
Schwaig b. Nürnberg Ost 02:34:00
-
Behringersdorfer Str., Schwaig b. Nürnberg 02:35:00
-
Behringersdorf B14, Schwaig b. Nürnberg 02:37:00
-
Erlenstegen, Nürnberg 02:42:00
-
Platnersberg, Nürnberg 02:43:00
-
Thumenberger Weg, Nürnberg 02:44:00
-
Ostbahnhof, Nürnberg 02:45:00
-
Tafelhalle, Nürnberg 02:46:00
-
Tauroggenstr., Nürnberg 02:47:00
-
Deichslerstr., Nürnberg 02:48:00
-
Stresemannplatz, Nürnberg 02:49:00
-
Rathenauplatz, Nürnberg 02:50:00
-
Wöhrder Wiese, Nürnberg 02:52:00
-
Rosa-Luxemburg-Pl., Nürnberg 02:53:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 02:55:00
-
Marientunnel, Nürnberg 03:01:00
-
Dürrenhof, Nürnberg 03:02:00
-
Tullnaupark, Nürnberg 03:04:00
-
Arminiusstr., Nürnberg 03:05:00
-
Marthastr., Nürnberg 03:06:00
-
Business Tower, Nürnberg 03:07:00
-
Lechnerstr., Nürnberg 03:08:00
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg 03:10:00
-
Waldstr., Nürnberg 03:11:00
-
Prutzstr., Nürnberg 03:12:00
-
Hüttenbacher Str., Nürnberg 03:13:00
-
Happurger Str., Nürnberg 03:14:00
-
Grünreuther Str., Nürnberg 03:15:00
-
Brandstr., Nürnberg 03:16:00
-
Hammer, Nürnberg 03:17:00
-
Henfenfelder Str. Wende, Nürnberg 03:18:00
-
Freilandsiedlung, Nürnberg 03:19:00
-
Malmsbach, Schwaig b. Nürnberg 03:20:00
-
Bahnhof, Schwaig b. Nürnberg 03:21:00
-
Behringersdorfer Str., Schwaig b. Nürnberg 03:22:00
-
Behringersdorf B14 Ost, Schwaig b. Nürnberg 03:24:00
-
Rückersdorf (Mittelfranken) West 03:27:00
-
Rückersdorf (Mittelfranken) Mitte 03:28:00
-
Wetzendorf Abzw., Lauf a.d. Pegnitz 03:30:00
-
Schlachthofplatz, Lauf a.d. Pegnitz 03:31:00
-
Nürnberger Straße, Lauf a.d. Pegnitz 03:32:00
-
Saarstraße, Lauf a.d. Pegnitz 03:33:00
-
Ziegelhüttenweg, Lauf a.d. Pegnitz 03:34:00
-
Hersbrucker Straße, Lauf a.d. Pegnitz 03:35:00
-
Schleife, Ottensoos 03:40:00
-
Rathaus, Reichenschwand 03:44:00
-
Altensittenbach Nürnberger Straße, Hersbruck 03:48:00
-
Lohweg, Hersbruck 03:49:00
-
Scharfes Eck, Hersbruck 03:50:00
-
Mühlstraße, Hersbruck 03:51:00
-
Bahnhof (li Pegn), Hersbruck 03:53:00