Bahnhof Reichertshausen/Ilm in Reichertshausen
Pfaffenhofener Straße 18,
85293Reichertshausen
The next departure is direction München Hbf.
Route:
-
Reichertshausen(Ilm)
-
Paindorf 13:11:00
-
Petershausen(Obb) 13:15:00
-
Dachau Bahnhof 13:26:00
-
München Hbf 13:38:00
Route:
-
Bahnhof, Reichertshausen
-
Pfaffenhofener Str., Reichertshausen 13:52:00
-
Schule, Reichertshausen 13:53:00
-
Grafing Samhofstr., Reichertshausen 13:54:00
-
Paindorf Dorfstraße, Reichertshausen 13:56:00
-
Oberpaindorf Am Bahnhof, Reichertshausen 13:57:00
-
Lausham Reichertshausener Str., Reichertshausen 13:59:00
-
Pischelsdorf Feuerwehr, Reichertshausen 14:00:00
-
Steinkirchen Petershausener Str., Reichertshausen 14:01:00
-
Steinkirchen, Reichertshausen 14:02:00
-
Frechmühle, Jetzendorf 14:03:00
-
Lampertshausen, Jetzendorf 14:04:00
-
Priel Feuerwehrhaus, Jetzendorf 14:05:00
-
Gh. Post, Jetzendorf 14:07:00
-
Hauptstraße, Jetzendorf 14:08:00
-
Petershausen (S) West 14:14:00
Route:
-
Reichertshausen(Ilm)
-
Pfaffenhofen(Ilm) 13:58:00
-
Rohrbach(Ilm) 14:05:00
-
Baar-Ebenhausen 14:13:00
-
Ingolstadt Hbf 14:23:00
-
Ingolstadt Nord 14:32:00
-
Ingolstadt Audi 14:37:00
-
Gaimersheim 14:40:00
-
Eitensheim 14:44:00
-
Tauberfeld 14:47:00
-
Adelschlag 14:51:00
-
Eichstätt Bahnhof 14:56:00
-
Dollnstein 15:03:00
-
Solnhofen 15:08:00
-
Pappenheim 15:13:00
-
Treuchtlingen 15:20:00
-
Weißenburg(Bay) 15:30:00
-
Ellingen(Bay) 15:34:00
-
Pleinfeld 15:39:00
-
Mühlstetten 15:44:00
-
Georgensgmünd 15:47:00
-
Unterheckenhofen 15:51:00
-
Roth 15:55:00
-
Schwabach 16:03:00
-
Nürnberg Hbf 16:15:00
Route:
-
Reichertshausen(Ilm)
-
Paindorf 14:04:00
-
Petershausen(Obb) 14:08:00
-
Dachau Bahnhof 14:19:00
-
München Hbf 14:33:00
Route:
-
Reichertshausen(Ilm)
-
Pfaffenhofen(Ilm) 15:00:00
-
Rohrbach(Ilm) 15:07:00
-
Baar-Ebenhausen 15:16:00
-
Ingolstadt Hbf 15:23:00
-
Ingolstadt Nord 15:29:00
-
Ingolstadt Audi 15:33:00
-
Gaimersheim 15:37:00
-
Eitensheim 15:41:00
-
Tauberfeld 15:45:00
-
Adelschlag 15:50:00
-
Eichstätt Bahnhof 15:56:00
-
Dollnstein 16:03:00
-
Solnhofen 16:08:00
-
Pappenheim 16:13:00
-
Treuchtlingen 16:20:00
Route:
-
Bahnhof, Reichertshausen
-
Schule, Ilmmünster 15:09:00
-
Starzenbachstraße, Ilmmünster 15:10:00
-
Kirche, Hettenshausen 15:11:00
-
Rathaus, Hettenshausen 15:12:00
-
Jahnhöhe, Hettenshausen 15:13:00
-
Reisgang Mühlweg, Hettenshausen 15:14:00
-
Ilmtalklinik, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:15:00
-
Bahnhof, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:19:00
-
Evangelische Kirche, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:22:00
-
Schulstr./Altstadt Süd, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:23:00
-
Hauptplatz, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:25:00