Bahnhof Reichertshausen/Ilm in Reichertshausen
Pfaffenhofener Straße 18,
85293Reichertshausen
The next departure is direction Petershausen (S) West.
Route:
-
Bahnhof, Reichertshausen
-
Pfaffenhofener Str., Reichertshausen 15:52:00
-
Schule, Reichertshausen 15:53:00
-
Grafing Samhofstr., Reichertshausen 15:54:00
-
Paindorf Dorfstraße, Reichertshausen 15:56:00
-
Oberpaindorf Am Bahnhof, Reichertshausen 15:57:00
-
Lausham Reichertshausener Str., Reichertshausen 15:59:00
-
Pischelsdorf Feuerwehr, Reichertshausen 16:00:00
-
Steinkirchen Petershausener Str., Reichertshausen 16:01:00
-
Oberhausen, Petershausen 16:05:00
-
Freymann, Petershausen 16:06:00
-
Obermarbach, Petershausen 16:07:00
-
Petershausen (S) West 16:11:00
Route:
-
Bahnhof, Reichertshausen
-
Schule, Ilmmünster 17:09:00
-
Starzenbachstraße, Ilmmünster 17:10:00
-
Kirche, Hettenshausen 17:11:00
-
Rathaus, Hettenshausen 17:12:00
-
Jahnhöhe, Hettenshausen 17:13:00
-
Reisgang Mühlweg, Hettenshausen 17:14:00
-
Ilmtalklinik, Pfaffenhofen a.d. Ilm 17:15:00
-
Bahnhof, Pfaffenhofen a.d. Ilm 17:19:00
-
Evangelische Kirche, Pfaffenhofen a.d. Ilm 17:22:00
-
Schulstr./Altstadt Süd, Pfaffenhofen a.d. Ilm 17:23:00
-
Hauptplatz, Pfaffenhofen a.d. Ilm 17:25:00
Route:
-
Reichertshausen(Ilm)
-
Paindorf 17:11:00
-
Petershausen(Obb) 17:15:00
-
Dachau Bahnhof 17:26:00
Route:
-
Reichertshausen(Ilm)
-
Pfaffenhofen(Ilm) 17:34:00
-
Rohrbach(Ilm) 17:42:00
-
Baar-Ebenhausen 17:50:00
-
Ingolstadt Hbf 18:01:00
-
Ingolstadt Nord 18:06:00
-
Kinding(Altmühltal) 18:18:00
-
Allersberg(Rothsee) 18:38:00
-
Nürnberg Hbf 18:52:00
Route:
-
Reichertshausen(Ilm)
-
Pfaffenhofen(Ilm) 17:34:00
-
Rohrbach(Ilm) 17:42:00
-
Baar-Ebenhausen 17:50:00
-
Ingolstadt Hbf 18:01:00
Route:
-
Bahnhof, Reichertshausen
-
Pfaffenhofener Str., Reichertshausen 17:52:00
-
Schule, Reichertshausen 17:53:00
-
Grafing Samhofstr., Reichertshausen 17:54:00
-
Paindorf Dorfstraße, Reichertshausen 17:56:00
-
Oberpaindorf Am Bahnhof, Reichertshausen 17:57:00
-
Lausham Reichertshausener Str., Reichertshausen 17:59:00
-
Pischelsdorf Feuerwehr, Reichertshausen 18:00:00
-
Steinkirchen Petershausener Str., Reichertshausen 18:01:00
-
Steinkirchen, Reichertshausen 18:02:00
-
Frechmühle, Jetzendorf 18:03:00
-
Lampertshausen, Jetzendorf 18:04:00
-
Priel Feuerwehrhaus, Jetzendorf 18:05:00
-
Gh. Post, Jetzendorf 18:07:00