Bahnhof in Postbauer-Heng
NM7 ,
92353Postbauer-Heng
The next departure is direction Bamberg.
Route:
-
Postbauer-Heng
-
Oberferrieden 02:20:00
-
Burgthann 02:23:00
-
Mimberg 02:26:00
-
Ochenbruck 02:28:00
-
Feucht Ost 02:31:00
-
Feucht 02:33:00
-
Fischbach(Nürnberg) 02:37:00
-
Nürnberg Frankenstadion 02:40:00
-
Nürnberg-Dutzendteich 02:42:00
-
Nürnberg-Gleißhammer 02:43:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 02:45:00
-
Nürnberg Hbf 02:48:00
-
Nürnberg-Steinbühl 02:50:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 02:52:00
-
Fürth(Bay)Hbf 02:56:00
-
Fürth-Klinikum 02:59:00
-
Vach 03:03:00
-
Eltersdorf 03:06:00
-
Erlangen-Bruck 03:09:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 03:10:00
-
Erlangen 03:13:00
-
Bubenreuth 03:17:00
-
Baiersdorf 03:20:00
-
Kersbach 03:23:00
-
Forchheim(Oberfr) 03:27:00
-
Eggolsheim 03:35:00
-
Buttenheim 03:38:00
-
Hirschaid 03:40:00
-
Strullendorf 03:43:00
-
Bamberg 03:49:00
Route:
-
Postbauer-Heng
-
Pölling 02:45:00
-
Neumarkt(Oberpf) 02:50:00
Route:
-
Postbauer-Heng
-
Pölling 03:45:00
-
Neumarkt(Oberpf) 03:50:00
Route:
-
Postbauer-Heng
-
Oberferrieden 05:22:00
-
Burgthann 05:25:00
-
Mimberg 05:28:00
-
Ochenbruck 05:30:00
-
Feucht Ost 05:33:00
-
Feucht 05:35:00
-
Nürnberg Hbf 05:47:00
-
Nürnberg-Steinbühl 05:50:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 05:52:00
-
Fürth(Bay)Hbf 05:56:00
-
Fürth-Klinikum 05:59:00
-
Vach 06:03:00
-
Eltersdorf 06:06:00
-
Erlangen-Bruck 06:09:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 06:10:00
-
Erlangen 06:13:00
-
Bubenreuth 06:17:00
-
Baiersdorf 06:20:00
-
Kersbach 06:23:00
-
Forchheim(Oberfr) 06:27:00
-
Eggolsheim 06:34:00
-
Buttenheim 06:37:00
-
Hirschaid 06:39:00
-
Strullendorf 06:42:00
-
Bamberg 06:48:00
Route:
-
Postbauer-Heng
-
Pölling 06:00:00
-
Neumarkt(Oberpf) 06:04:00
Route:
-
Postbauer-Heng
-
Oberferrieden 06:22:00
-
Burgthann 06:25:00
-
Mimberg 06:28:00
-
Ochenbruck 06:30:00
-
Feucht Ost 06:33:00
-
Feucht 06:35:00
-
Nürnberg Hbf 06:47:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:50:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 06:52:00
-
Fürth(Bay)Hbf 06:56:00
-
Fürth-Klinikum 06:59:00
-
Vach 07:03:00
-
Eltersdorf 07:06:00
-
Erlangen-Bruck 07:09:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 07:10:00
-
Erlangen 07:13:00
-
Bubenreuth 07:17:00
-
Baiersdorf 07:20:00
-
Kersbach 07:23:00
-
Forchheim(Oberfr) 07:27:00
-
Eggolsheim 07:35:00
-
Buttenheim 07:38:00
-
Hirschaid 07:40:00
-
Strullendorf 07:43:00
-
Bamberg 07:49:00