Bahnhof in Philippsburg
Forstdeichstrasse 1,
76661Philippsburg
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
Rheinsheim
-
Philippsburg(Baden) 17:58:00
-
Huttenheim 18:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 18:06:00
-
Graben-Neudorf 18:09:00
-
Karlsdorf 18:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 18:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 18:17:00
-
Bruchsal 18:21:00
Route:
-
Rheinsheim
-
Germersheim Mitte/Rhein 18:06:00
-
Germersheim 18:10:00
-
Lingenfeld 18:15:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 18:19:00
-
Berghausen(Pfalz) 18:21:00
-
Speyer Hbf 18:24:00
-
Speyer Nord-West 18:27:00
-
Schifferstadt Süd 18:31:00
-
Schifferstadt 18:34:00
-
Limburgerhof 18:39:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 18:42:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 18:44:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 18:47:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 18:50:00
-
Mannheim Hbf 18:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 19:03:00
-
Mannheim-Seckenheim 19:05:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 19:08:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 19:12:00
-
Heidelberg Hbf 19:16:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 19:20:00
-
St Ilgen-Sandhausen 19:23:00
-
Wiesloch-Walldorf 19:28:00
-
Rot-Malsch 19:31:00
-
Bad Schönborn-Kronau 19:34:00
-
Bad Schönborn Süd 19:36:00
-
Stettfeld-Weiher 19:39:00
-
Ubstadt-Weiher 19:41:00
-
Bruchsal 19:45:00
Route:
-
Rheinsheim
-
Philippsburg(Baden) 18:58:00
-
Huttenheim 19:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 19:06:00
-
Graben-Neudorf 19:09:00
-
Karlsdorf 19:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 19:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 19:18:00
-
Bruchsal 19:21:00
Route:
-
Rheinsheim
-
Germersheim Mitte/Rhein 19:06:00
-
Germersheim 19:10:00
-
Lingenfeld 19:15:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 19:19:00
-
Berghausen(Pfalz) 19:21:00
-
Speyer Hbf 19:24:00
-
Speyer Nord-West 19:27:00
-
Schifferstadt Süd 19:31:00
-
Schifferstadt 19:34:00
-
Limburgerhof 19:39:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 19:42:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 19:44:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 19:47:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 19:50:00
-
Mannheim Hbf 19:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 20:03:00
-
Mannheim-Seckenheim 20:06:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 20:09:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 20:13:00
-
Heidelberg Hbf 20:17:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 20:21:00
-
St Ilgen-Sandhausen 20:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 20:28:00
-
Rot-Malsch 20:32:00
-
Bad Schönborn-Kronau 20:35:00
-
Bad Schönborn Süd 20:37:00
-
Stettfeld-Weiher 20:39:00
-
Ubstadt-Weiher 20:41:00
-
Bruchsal 20:45:00
Route:
-
Rheinsheim
-
Germersheim Mitte/Rhein 19:38:00
-
Germersheim 19:40:00
Route:
-
Rheinsheim
-
Philippsburg(Baden) 19:58:00
-
Huttenheim 20:04:00
-
Graben-Neudorf Nord 20:07:00
-
Graben-Neudorf 20:09:00
-
Karlsdorf 20:14:00
-
Bruchsal Am Mantel 20:16:00
-
Bruchsal Sportzentrum 20:18:00
-
Bruchsal 20:21:00