Bahnhof Eutingen in Pforzheim
Brauereistrasse 1,
75181Pforzheim
The next departure is direction Arlinger Hohlohstrasse.
Route:
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 18:08:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 18:09:00
-
Eutingen West, Pforzheim 18:09:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 18:10:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 18:12:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 18:13:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 18:14:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 18:15:00
-
Parkstraße, Pforzheim 18:16:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 18:17:00
-
Marktplatz, Pforzheim 18:18:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 18:20:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 18:23:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 18:26:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 18:28:00
-
Maystraße, Pforzheim 18:29:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 18:31:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 18:32:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 18:33:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 18:36:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 18:37:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 18:38:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 18:39:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 18:40:00
Route:
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 18:09:00
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim 18:10:00
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 18:11:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 18:12:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 18:13:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 18:14:00
Route:
-
Eutingen(Baden)
-
Pforzheim Hbf 18:13:00
-
Wilferdingen-Singen 18:28:00
-
Karlsruhe-Durlach 18:36:00
-
Karlsruhe Hbf 18:42:00
Route:
-
Eutingen(Baden)
-
Niefern 18:19:00
-
Enzberg 18:22:00
-
Mühlacker 18:26:00
-
Mühlacker Rößlesweg 18:31:00
-
Illingen(Württ) 18:35:00
-
Vaihingen(Enz) 18:38:00
-
Sersheim 18:42:00
-
Sachsenheim 18:45:00
-
Ellental 18:49:00
-
Bietigheim-Bissingen 18:52:00
Route:
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 18:24:00
-
Eutingen Grüner Baum, Pforzheim 18:24:00
-
Eutingen Kühler Grund, Pforzheim 18:25:00
-
Eutingen Gartenstadt, Pforzheim 18:27:00
Route:
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 18:24:00
-
Eutingen West, Pforzheim 18:24:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 18:25:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 18:27:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 18:28:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 18:29:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 18:30:00
-
Parkstraße, Pforzheim 18:31:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 18:32:00
-
Marktplatz, Pforzheim 18:33:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 18:35:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 18:38:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 18:41:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 18:43:00
-
Maystraße, Pforzheim 18:44:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 18:46:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 18:47:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 18:48:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 18:51:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 18:52:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 18:53:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 18:54:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 18:55:00