Am Stadion DB in Pfinztal
Am Stadion,
76327Pfinztal
The next departure is direction Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr..
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Berghausen(Baden) 01:35:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 01:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 01:37:00
-
Grötzingen Oberausstraße 01:39:00
-
Grötzingen 01:40:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 01:42:00
-
Karlsruhe-Durlach 01:44:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 01:46:00
-
Weinweg, Karlsruhe 01:47:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 01:49:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 01:51:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 01:52:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 01:54:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 01:55:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 02:01:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 02:03:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 02:04:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 02:06:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 02:07:00
-
Karlsruhe Entenfang 02:08:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 02:10:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 02:11:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 02:12:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 02:14:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 02:15:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 02:16:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 02:17:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Söllingen Reetzstr. 01:53:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion, Pfinztal
-
Berghausen (Baden) Bahnhof, Pfinztal 01:58:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion, Pfinztal
-
Wöschbach Im Saalbrett, Pfinztal 02:02:00
-
Wöschbach Friedenstraße, Pfinztal 02:03:00
-
Wöschbach Rathaus, Pfinztal 02:04:00
-
Wöschbach Steinstraße, Pfinztal 02:06:00
-
Wöschbach Schützenhaus, Pfinztal 02:08:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Berghausen(Baden) 02:05:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 02:06:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 02:07:00
-
Grötzingen Oberausstraße 02:09:00
-
Grötzingen 02:10:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 02:12:00
-
Karlsruhe-Durlach 02:14:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 02:16:00
-
Weinweg, Karlsruhe 02:17:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 02:19:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 02:21:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 02:22:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 02:24:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 02:25:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 02:31:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 02:33:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 02:34:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 02:36:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 02:37:00
-
Karlsruhe Entenfang 02:38:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 02:40:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 02:41:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 02:42:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 02:44:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 02:45:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 02:46:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 02:47:00
-
Maxau 02:51:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 02:53:00
-
Maximiliansau West 02:54:00
-
Wörth(Rhein) 02:56:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 02:59:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 03:00:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 03:01:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 03:03:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 03:04:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 03:05:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Söllingen Reetzstr. 02:24:00
-
Söllingen(b Karlsr) 02:25:00
-
Söllingen Kapellenstraße 02:26:00
-
Kleinsteinbach 02:29:00
-
Wilferdingen-Singen 02:31:00
-
Königsbach(Baden) 02:34:00
-
Bilfingen 02:37:00
-
Ersingen West 02:40:00
-
Ersingen 02:41:00
-
Ispringen 02:44:00
-
Pforzheim Hbf 02:48:00