Am Stadion DB in Pfinztal
Am Stadion,
76327Pfinztal
The next departure is direction Pforzheim Hbf.
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Söllingen Reetzstr. 22:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 22:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 22:28:00
-
Kleinsteinbach 22:31:00
-
Wilferdingen-Singen 22:33:00
-
Königsbach(Baden) 22:36:00
-
Bilfingen 22:39:00
-
Ersingen West 22:41:00
-
Ersingen 22:43:00
-
Ispringen 22:46:00
-
Pforzheim Hbf 22:50:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion, Pfinztal
-
Berghausen (Baden) Bahnhof, Pfinztal 22:28:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Berghausen(Baden) 22:33:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 22:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 22:37:00
-
Grötzingen Oberausstraße 22:40:00
-
Grötzingen 22:41:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 22:43:00
-
Karlsruhe-Durlach 22:45:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 22:47:00
-
Weinweg, Karlsruhe 22:48:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:50:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 22:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 22:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 22:55:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 22:56:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 22:58:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 23:00:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 23:01:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 23:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 23:04:00
-
Karlsruhe Entenfang 23:05:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 23:07:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 23:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 23:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 23:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 23:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 23:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 23:14:00
-
Maxau 23:18:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 23:19:00
-
Maximiliansau West 23:20:00
-
Wörth(Rhein) 23:23:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 23:32:00
-
Jockgrim Bf 23:36:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 23:39:00
-
Rheinzabern Rappengasse 23:40:00
-
Rheinzabern Bf 23:42:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 23:45:00
-
Rülzheim Bf 23:47:00
-
Bellheim Bf 23:50:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 23:52:00
-
Sondernheim 23:56:00
-
Germersheim Süd/Nolte 23:59:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 00:01:00
-
Germersheim 00:04:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Söllingen Reetzstr. 22:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 22:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 22:48:00
-
Kleinsteinbach 22:51:00
-
Wilferdingen-Singen 22:53:00
-
Königsbach(Baden) 22:56:00
-
Bilfingen 22:59:00
-
Ersingen West 23:01:00
-
Ersingen 23:03:00
-
Ispringen 23:06:00
-
Pforzheim Hbf 23:10:00
-
Pforzheim Maihälden 23:19:00
-
Brötzingen Mitte 23:20:00
-
Brötzingen Sandweg 23:21:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 23:22:00
-
Birkenfeld(Enz) 23:24:00
-
Neuenbürg(Enz) 23:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 23:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 23:33:00
-
Rotenbach(Enz) 23:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 23:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 23:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 23:40:00
-
Calmbach Bahnhof 23:43:00
-
Calmbach Süd 23:45:00
-
Bad Wildbad Nord 23:47:00
-
Bad Wildbad Bf 23:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 23:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 23:52:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion, Pfinztal
-
Wöschbach Im Saalbrett, Pfinztal 22:52:00
-
Wöschbach Friedenstraße, Pfinztal 22:53:00
-
Wöschbach Rathaus, Pfinztal 22:54:00
-
Wöschbach Steinstraße, Pfinztal 22:56:00
-
Wöschbach Schützenhaus, Pfinztal 22:58:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Berghausen(Baden) 22:55:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 22:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 22:57:00
-
Grötzingen Oberausstraße 23:00:00
-
Grötzingen 23:01:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 23:03:00
-
Karlsruhe-Durlach 23:05:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 23:07:00
-
Weinweg, Karlsruhe 23:08:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 23:10:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 23:12:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 23:13:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 23:15:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 23:16:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 23:18:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 23:20:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 23:21:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 23:23:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 23:24:00
-
Karlsruhe Entenfang 23:25:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 23:27:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 23:28:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 23:29:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 23:31:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 23:32:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 23:33:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 23:34:00
-
Maxau 23:39:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 23:41:00
-
Maximiliansau West 23:42:00
-
Wörth(Rhein) 23:44:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 23:47:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 23:48:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 23:49:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 23:51:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 23:52:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 23:53:00