Am Stadion DB in Pfinztal
Am Stadion,
76327Pfinztal
The next departure is direction Wörth(Rhein) Badepark.
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Berghausen(Baden) 14:55:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 14:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 14:57:00
-
Grötzingen Oberausstraße 15:00:00
-
Grötzingen 15:01:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 15:03:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:05:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:07:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:08:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:10:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:12:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:13:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:15:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 15:16:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 15:18:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 15:20:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 15:21:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 15:23:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 15:24:00
-
Karlsruhe Entenfang 15:25:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 15:27:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 15:28:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 15:29:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 15:31:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 15:32:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 15:33:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 15:34:00
-
Maxau 15:39:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 15:41:00
-
Maximiliansau West 15:42:00
-
Wörth(Rhein) 15:44:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 15:47:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 15:48:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 15:49:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 15:51:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 15:52:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 15:53:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion, Pfinztal
-
Berghausen (Baden) Bahnhof, Pfinztal 15:08:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Berghausen(Baden) 15:13:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 15:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 15:17:00
-
Grötzingen Oberausstraße 15:20:00
-
Grötzingen 15:21:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 15:23:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:27:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:35:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 15:36:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 15:38:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 15:40:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 15:41:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 15:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 15:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 15:45:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 15:47:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 15:48:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 15:49:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 15:51:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 15:52:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 15:53:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 15:54:00
-
Maxau 16:01:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 16:02:00
-
Maximiliansau West 16:04:00
-
Wörth(Rhein) 16:06:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 16:09:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 16:10:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 16:11:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 16:13:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 16:14:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 16:15:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion, Pfinztal
-
Wöschbach Im Saalbrett, Pfinztal 15:22:00
-
Wöschbach Friedenstraße, Pfinztal 15:23:00
-
Wöschbach Rathaus, Pfinztal 15:24:00
-
Wöschbach Steinstraße, Pfinztal 15:26:00
-
Wöschbach Schützenhaus, Pfinztal 15:28:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Söllingen Reetzstr. 15:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 15:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 15:28:00
-
Kleinsteinbach 15:31:00
-
Wilferdingen-Singen 15:33:00
-
Königsbach(Baden) 15:36:00
-
Bilfingen 15:39:00
-
Ersingen West 15:41:00
-
Ersingen 15:43:00
-
Ispringen 15:46:00
-
Pforzheim Hbf 15:50:00
Route:
-
Berghausen Am Stadion
-
Berghausen(Baden) 15:33:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 15:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 15:37:00
-
Grötzingen Oberausstraße 15:40:00
-
Grötzingen 15:41:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 15:43:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:45:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:47:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:48:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:50:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:55:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 15:56:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 15:58:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 16:00:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:01:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 16:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 16:04:00
-
Karlsruhe Entenfang 16:05:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 16:07:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 16:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 16:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 16:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 16:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 16:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 16:14:00