Bahnhof Petershausen Obb in Petershausen
Lagerhausstrasse 6,
85238Petershausen
The next departure is direction Petershausen (S) Ost.
Route:
-
Petershausen
-
Göppertshausen, Petershausen 15:23:00
-
Mittermarbach Ortsstraße, Petershausen 15:26:00
-
Mittermarbach, Petershausen 15:26:00
-
Obermarbach, Petershausen 15:26:00
-
Petershausen (S) Ost 15:30:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
Pfaffenhofen(Ilm) 15:30:00
-
Rohrbach(Ilm) 15:38:00
-
Ingolstadt Hbf 15:51:00
-
Ingolstadt Nord 16:09:00
-
Kinding(Altmühltal) 16:21:00
-
Allersberg(Rothsee) 16:36:00
-
Nürnberg Hbf 16:50:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
Pfaffenhofen(Ilm) 15:30:00
-
Rohrbach(Ilm) 15:38:00
-
Ingolstadt Hbf 15:51:00
Route:
-
Petershausen (S) Ost
-
Göppertshausen, Petershausen 15:33:00
-
Mittermarbach Ortsstraße, Petershausen 15:36:00
-
Mittermarbach, Petershausen 15:36:00
-
Obermarbach, Petershausen 15:36:00
-
Petershausen 15:40:00
-
Westring, Petershausen 15:43:00
-
Sollern, Petershausen 15:44:00
-
Ziegelberg, Petershausen 15:45:00
-
Wasenhof Abzw., Petershausen 15:46:00
-
Ebersbach Seniorenwohnpark, Weichs 15:47:00
-
Ebersbach Maibaum, Weichs 15:47:00
-
Ringstraße, Weichs 15:49:00
-
Ludwig-Thoma-Straße, Weichs 15:50:00
-
Schulstraße, Weichs 15:51:00
-
Erlbachbrücke, Weichs 15:52:00
-
Glonn Emmeranstraße, Markt Indersdorf 15:54:00
-
Ahornstraße, Markt Indersdorf 15:56:00
-
Unterer, Markt Indersdorf 15:57:00
-
Marktplatz, Markt Indersdorf 15:58:00
-
Rothbachbrücke, Markt Indersdorf 15:59:00
-
Bahnhof, Markt Indersdorf 16:00:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
Vierkirchen-Esterhofen 15:36:00
-
Röhrmoos 15:39:00
-
Hebertshausen 15:45:00
-
Dachau Bahnhof 15:48:00
-
München-Karlsfeld 15:53:00
-
München-Allach 15:55:00
-
München-Untermenzing 15:57:00
-
München-Obermenzing 16:00:00
-
München-Laim 16:02:00
-
München Hirschgarten 16:04:00
-
München Donnersbergerbrücke 16:05:00
-
München Hackerbrücke 16:07:00
-
München Hbf (tief) 16:09:00
-
München Karlsplatz 16:10:00
-
München Marienplatz 16:12:00
-
München Isartor 16:14:00
-
München Rosenheimer Platz 16:16:00
-
München Ost 16:18:00
-
München Leuchtenbergring 16:20:00
-
München-Berg am Laim 16:23:00
-
München-Riem 16:27:00
-
Feldkirchen(b München) 16:32:00
-
Heimstetten 16:34:00
-
Grub(Oberbay) 16:37:00
-
Poing 16:39:00
-
Markt Schwaben 16:43:00
-
Ottenhofen(Oberbay) 16:48:00
-
St Koloman 16:52:00
-
Aufhausen(b Erding) 16:55:00
-
Altenerding 16:58:00
-
Erding 17:02:00
Route:
-
Petershausen (S) West
-
Hauptstraße, Jetzendorf 15:39:00
-
Gh. Post, Jetzendorf 15:40:00
-
Priel Lagerhaus, Jetzendorf 15:41:00
-
Priel Aichacher Straße, Jetzendorf 15:42:00
-
Volkersdorf, Jetzendorf 15:43:00
-
Thalmannsdorf (Lkr. DAH), Hilgertshausen-Tandern 15:44:00
-
Hilgertshausen Gumpmühle Abzw., Hilgertshausen-Tan 15:45:00
-
Gumpersdorf, Hilgertshausen-Tandern 15:46:00
-
Hilgertshausen Post, Hilgertshausen-Tandern 15:47:00
-
Ed, Hilgertshausen-Tandern 15:48:00
-
Gartelsried Hauptstraße, Hilgertshausen-Tandern 15:49:00
-
Niederdorf, Hilgertshausen-Tandern 15:51:00
-
Oberdorf Abzw. Niederdorf, Hilgertshausen-Tandern 15:52:00
-
Tandern Maibaum, Hilgertshausen-Tandern 15:54:00
-
Tandern Jahnstraße, Hilgertshausen-Tandern 15:55:00
-
Tandern Adlerstraße, Hilgertshausen-Tandern 15:56:00