Bahnhof Petershausen Obb in Petershausen
Lagerhausstrasse 6,
85238Petershausen
The next departure is direction Nürnberg Hbf.
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
Pfaffenhofen(Ilm) 10:29:00
-
Rohrbach(Ilm) 10:37:00
-
Ingolstadt Hbf 10:48:00
-
Ingolstadt Nord 10:52:00
-
Roth 11:40:00
-
Nürnberg Hbf 11:56:00
Route:
-
Petershausen (S) Ost
-
Mühldorf, Petershausen 10:34:00
-
Glonnbercha, Petershausen 10:35:00
-
Freisinger Straße, Petershausen 10:36:00
-
Am Wendelstein, Petershausen 10:37:00
-
Kollbach Rettenbacher Straße, Petershausen 10:38:00
-
Kollbach Schmiedstraße, Petershausen 10:38:00
-
Weißling, Petershausen 10:41:00
-
Kollbach Westenstraße, Petershausen 10:44:00
-
Asbach, Petershausen 10:45:00
-
Ebersbach Aussiedlerhof, Petershausen 10:46:00
-
Ebersbach Seniorenwohnpark, Weichs 10:47:00
-
Ebersbach Maibaum, Weichs 10:47:00
-
Ringstraße, Weichs 10:49:00
-
Ludwig-Thoma-Straße, Weichs 10:50:00
-
Schulstraße, Weichs 10:51:00
-
Erlbachbrücke, Weichs 10:52:00
-
Glonn Emmeranstraße, Markt Indersdorf 10:54:00
-
Ahornstraße, Markt Indersdorf 10:56:00
-
Unterer, Markt Indersdorf 10:57:00
-
Marktplatz, Markt Indersdorf 10:58:00
-
Rothbachbrücke, Markt Indersdorf 10:59:00
-
Bahnhof, Markt Indersdorf 11:00:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
Vierkirchen-Esterhofen 10:36:00
-
Röhrmoos 10:39:00
-
Hebertshausen 10:45:00
-
Dachau Bahnhof 10:48:00
-
München-Karlsfeld 10:53:00
-
München-Allach 10:55:00
-
München-Untermenzing 10:57:00
-
München-Obermenzing 11:00:00
-
München-Laim 11:02:00
-
München Hirschgarten 11:04:00
-
München Donnersbergerbrücke 11:05:00
-
München Hackerbrücke 11:07:00
-
München Hbf (tief) 11:09:00
-
München Karlsplatz 11:10:00
-
München Marienplatz 11:12:00
-
München Isartor 11:14:00
-
München Rosenheimer Platz 11:16:00
-
München Ost 11:18:00
-
München Leuchtenbergring 11:20:00
-
München-Berg am Laim 11:23:00
-
München-Riem 11:27:00
-
Feldkirchen(b München) 11:32:00
-
Heimstetten 11:34:00
-
Grub(Oberbay) 11:37:00
-
Poing 11:39:00
-
Markt Schwaben 11:43:00
-
Ottenhofen(Oberbay) 11:48:00
-
St Koloman 11:52:00
-
Aufhausen(b Erding) 11:55:00
-
Altenerding 11:58:00
-
Erding 12:02:00
Route:
-
Petershausen (S) West
-
Hauptstraße, Jetzendorf 10:39:00
-
Gh. Post, Jetzendorf 10:40:00
-
Priel Lagerhaus, Jetzendorf 10:41:00
-
Priel Aichacher Straße, Jetzendorf 10:42:00
-
Volkersdorf, Jetzendorf 10:43:00
-
Thalmannsdorf (Lkr. DAH), Hilgertshausen-Tandern 10:44:00
-
Hilgertshausen Gumpmühle Abzw., Hilgertshausen-Tan 10:45:00
-
Gumpersdorf, Hilgertshausen-Tandern 10:46:00
-
Hilgertshausen Post, Hilgertshausen-Tandern 10:47:00
-
Ed, Hilgertshausen-Tandern 10:48:00
-
Gartelsried Hauptstraße, Hilgertshausen-Tandern 10:49:00
-
Tandern Maibaum, Hilgertshausen-Tandern 10:50:00
-
Tandern Jahnstraße, Hilgertshausen-Tandern 10:51:00
-
Tandern Adlerstraße, Hilgertshausen-Tandern 10:52:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
München Hbf 10:55:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
München Hbf 10:55:00