Bahnhof Petershausen Obb in Petershausen
Lagerhausstrasse 6,
85238Petershausen
The next departure is direction Erding.
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
Vierkirchen-Esterhofen 10:36:00
-
Röhrmoos 10:39:00
-
Hebertshausen 10:45:00
-
Dachau Bahnhof 10:48:00
-
München-Karlsfeld 10:53:00
-
München-Allach 10:55:00
-
München-Untermenzing 10:57:00
-
München-Obermenzing 11:00:00
-
München-Laim 11:02:00
-
München Hirschgarten 11:04:00
-
München Donnersbergerbrücke 11:05:00
-
München Hackerbrücke 11:07:00
-
München Hbf (tief) 11:09:00
-
München Karlsplatz 11:10:00
-
München Marienplatz 11:12:00
-
München Isartor 11:14:00
-
München Rosenheimer Platz 11:16:00
-
München Ost 11:18:00
-
München Leuchtenbergring 11:20:00
-
München-Berg am Laim 11:23:00
-
München-Riem 11:27:00
-
Feldkirchen(b München) 11:32:00
-
Heimstetten 11:34:00
-
Grub(Oberbay) 11:37:00
-
Poing 11:39:00
-
Markt Schwaben 11:43:00
-
Ottenhofen(Oberbay) 11:48:00
-
St Koloman 11:52:00
-
Aufhausen(b Erding) 11:55:00
-
Altenerding 11:58:00
-
Erding 12:02:00
Route:
-
Petershausen (S) West
-
Hauptstraße, Jetzendorf 10:39:00
-
Gh. Post, Jetzendorf 10:40:00
-
Priel Lagerhaus, Jetzendorf 10:41:00
-
Priel Aichacher Straße, Jetzendorf 10:42:00
-
Volkersdorf, Jetzendorf 10:43:00
-
Thalmannsdorf (Lkr. DAH), Hilgertshausen-Tandern 10:44:00
-
Hilgertshausen Gumpmühle Abzw., Hilgertshausen-Tan 10:45:00
-
Gumpersdorf, Hilgertshausen-Tandern 10:46:00
-
Hilgertshausen Post, Hilgertshausen-Tandern 10:47:00
-
Ed, Hilgertshausen-Tandern 10:48:00
-
Gartelsried Hauptstraße, Hilgertshausen-Tandern 10:49:00
-
Tandern Maibaum, Hilgertshausen-Tandern 10:50:00
-
Tandern Jahnstraße, Hilgertshausen-Tandern 10:51:00
-
Tandern Adlerstraße, Hilgertshausen-Tandern 10:52:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
München Hbf 10:55:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
München Hbf 10:55:00
Route:
-
Petershausen (S) West
-
Hauptstraße, Jetzendorf 10:49:00
-
Gh. Post, Jetzendorf 10:50:00
-
Priel Feuerwehrhaus, Jetzendorf 10:52:00
-
Lampertshausen, Jetzendorf 10:53:00
-
Frechmühle, Jetzendorf 10:54:00
-
Steinkirchen, Reichertshausen 10:55:00
-
Steinkirchen Petershausener Str., Reichertshausen 10:56:00
-
Pischelsdorf Feuerwehr, Reichertshausen 10:57:00
-
Lausham Reichertshausener Str., Reichertshausen 10:58:00
-
Oberpaindorf Am Bahnhof, Reichertshausen 10:59:00
-
Paindorf Dorfstraße, Reichertshausen 11:00:00
-
Grafing Samhofstr., Reichertshausen 11:01:00
-
Schule, Reichertshausen 11:03:00
-
Pfaffenhofener Str., Reichertshausen 11:04:00
-
Bahnhof, Reichertshausen 11:06:00
-
Schule, Ilmmünster 11:09:00
-
Starzenbachstraße, Ilmmünster 11:10:00
-
Kirche, Hettenshausen 11:11:00
-
Rathaus, Hettenshausen 11:12:00
-
Jahnhöhe, Hettenshausen 11:13:00
-
Reisgang Mühlweg, Hettenshausen 11:14:00
-
Ilmtalklinik, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:15:00
-
Bahnhof, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:19:00
-
Evangelische Kirche, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:22:00
-
Schulstr./Altstadt Süd, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:23:00
-
Hauptplatz, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:25:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
Paindorf 10:52:00
-
Reichertshausen(Ilm) 10:56:00
-
Pfaffenhofen(Ilm) 11:01:00
-
Rohrbach(Ilm) 11:08:00
-
Baar-Ebenhausen 11:16:00
-
Ingolstadt Hbf 11:25:00
-
Ingolstadt Nord 11:33:00
-
Ingolstadt Audi 11:36:00
-
Gaimersheim 11:40:00
-
Eitensheim 11:44:00
-
Tauberfeld 11:47:00
-
Adelschlag 11:51:00
-
Eichstätt Bahnhof 11:56:00
-
Dollnstein 12:02:00
-
Solnhofen 12:08:00
-
Pappenheim 12:13:00
-
Treuchtlingen 12:20:00