Bahnhof Petershausen Obb in Petershausen
Lagerhausstrasse 6,
85238Petershausen
The next departure is direction Pfaffenhofen.
Route:
-
Petershausen (S) West
-
Hauptstraße, Jetzendorf 15:49:00
-
Gh. Post, Jetzendorf 15:50:00
-
Priel Feuerwehrhaus, Jetzendorf 15:52:00
-
Lampertshausen, Jetzendorf 15:53:00
-
Frechmühle, Jetzendorf 15:54:00
-
Steinkirchen, Reichertshausen 15:55:00
-
Steinkirchen Petershausener Str., Reichertshausen 15:56:00
-
Pischelsdorf Feuerwehr, Reichertshausen 15:57:00
-
Lausham Reichertshausener Str., Reichertshausen 15:58:00
-
Oberpaindorf Am Bahnhof, Reichertshausen 15:59:00
-
Paindorf Dorfstraße, Reichertshausen 16:00:00
-
Grafing Samhofstr., Reichertshausen 16:01:00
-
Schule, Reichertshausen 16:03:00
-
Pfaffenhofener Str., Reichertshausen 16:04:00
-
Bahnhof, Reichertshausen 16:06:00
-
Schule, Ilmmünster 16:09:00
-
Starzenbachstraße, Ilmmünster 16:10:00
-
Kirche, Hettenshausen 16:11:00
-
Rathaus, Hettenshausen 16:12:00
-
Jahnhöhe, Hettenshausen 16:13:00
-
Reisgang Mühlweg, Hettenshausen 16:14:00
-
Ilmtalklinik, Pfaffenhofen a.d. Ilm 16:15:00
-
Bahnhof, Pfaffenhofen a.d. Ilm 16:19:00
-
Evangelische Kirche, Pfaffenhofen a.d. Ilm 16:22:00
-
Schulstr./Altstadt Süd, Pfaffenhofen a.d. Ilm 16:23:00
-
Hauptplatz, Pfaffenhofen a.d. Ilm 16:25:00
-
Feuerwehrhaus, Pfaffenhofen a.d. Ilm 16:27:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
Paindorf 15:51:00
-
Reichertshausen(Ilm) 15:56:00
-
Pfaffenhofen(Ilm) 16:01:00
-
Rohrbach(Ilm) 16:08:00
-
Baar-Ebenhausen 16:16:00
-
Ingolstadt Hbf 16:23:00
-
Ingolstadt Nord 16:31:00
-
Ingolstadt Audi 16:34:00
-
Gaimersheim 16:37:00
-
Eitensheim 16:41:00
-
Tauberfeld 16:45:00
-
Adelschlag 16:50:00
-
Eichstätt Bahnhof 16:56:00
-
Dollnstein 17:03:00
-
Solnhofen 17:08:00
-
Pappenheim 17:13:00
-
Treuchtlingen 17:20:00
-
Weißenburg(Bay) 17:34:00
-
Ellingen(Bay) 17:38:00
-
Pleinfeld 17:42:00
-
Mühlstetten 17:47:00
-
Georgensgmünd 17:50:00
-
Unterheckenhofen 17:54:00
-
Roth 17:58:00
-
Schwabach 18:05:00
-
Nürnberg Hbf 18:16:00
Route:
-
Petershausen(Obb)
-
Vierkirchen-Esterhofen 15:56:00
-
Röhrmoos 15:59:00
-
Hebertshausen 16:05:00
-
Dachau Bahnhof 16:08:00
-
München-Karlsfeld 16:13:00
-
München-Allach 16:15:00
-
München-Untermenzing 16:17:00
-
München-Obermenzing 16:20:00
-
München-Laim 16:22:00
-
München Hirschgarten 16:24:00
-
München Donnersbergerbrücke 16:25:00
-
München Hackerbrücke 16:27:00
-
München Hbf (tief) 16:29:00
-
München Karlsplatz 16:30:00
-
München Marienplatz 16:32:00
-
München Isartor 16:34:00
-
München Rosenheimer Platz 16:36:00
-
München Ost 16:38:00
-
München Leuchtenbergring 16:40:00
-
München-Berg am Laim 16:43:00
-
München-Riem 16:47:00
-
Feldkirchen(b München) 16:52:00
-
Heimstetten 16:54:00
-
Grub(Oberbay) 16:57:00
-
Poing 16:59:00
-
Markt Schwaben 17:03:00
-
Ottenhofen(Oberbay) 17:08:00
-
St Koloman 17:12:00
-
Aufhausen(b Erding) 17:15:00
-
Altenerding 17:18:00
-
Erding 17:22:00
Route:
-
Petershausen (S) West
-
Hauptstraße, Jetzendorf 15:59:00
-
Gh. Post, Jetzendorf 16:00:00
-
Priel Lagerhaus, Jetzendorf 16:01:00
-
Priel Aichacher Straße, Jetzendorf 16:02:00
-
Volkersdorf, Jetzendorf 16:03:00
-
Thalmannsdorf (Lkr. DAH), Hilgertshausen-Tandern 16:04:00
-
Hilgertshausen Gumpmühle Abzw., Hilgertshausen-Tan 16:05:00
-
Gumpersdorf, Hilgertshausen-Tandern 16:06:00
-
Hilgertshausen Post, Hilgertshausen-Tandern 16:07:00
-
Ed, Hilgertshausen-Tandern 16:08:00
-
Gartelsried Hauptstraße, Hilgertshausen-Tandern 16:09:00
-
Niederdorf, Hilgertshausen-Tandern 16:11:00
-
Oberdorf Abzw. Niederdorf, Hilgertshausen-Tandern 16:12:00
-
Tandern Maibaum, Hilgertshausen-Tandern 16:14:00
-
Tandern Ottelsburger Straße, Hilgertshausen-Tander 16:16:00
-
Pipinsried, Altomünster 16:20:00
-
Bahnhof, Altomünster 16:27:00
Route:
-
Petershausen (S) West
-
Hauptstraße, Jetzendorf 16:10:00
-
Gh. Post, Jetzendorf 16:11:00
-
Priel Schrobenhauser Str., Jetzendorf 16:12:00
-
Kremshof, Jetzendorf 16:16:00
-
Eck Kapelle, Jetzendorf 16:17:00
-
Lichthausen, Gerolsbach 16:19:00
-
Schachach Kreisstraße, Gerolsbach 16:20:00
-
Sappenberg, Gerolsbach 16:21:00
-
St.-Andreas-Str., Gerolsbach 16:24:00
-
Pfaffenhofener Str., Gerolsbach 16:25:00
-
Riederner Äcker, Gerolsbach 16:26:00
-
Fa. Bauer, Aresing 16:31:00
-
Sonnenhamerstraße, Aresing 16:32:00
-
Am hohen Weg, Aresing 16:33:00
-
Bauernstraße, Aresing 16:34:00
-
Gerolsbacher Str. 72, Schrobenhausen 16:36:00
-
Georg-Leinfelder-Str., Schrobenhausen 16:37:00
-
Omnibusbahnhof, Schrobenhausen 16:39:00
-
Bahnhof, Schrobenhausen 16:44:00
Route:
-
Petershausen (S) Ost
-
Marbacher Straße, Petershausen 16:12:00
-
Göppertshausen, Petershausen 16:14:00
-
Mittermarbach Ortsstraße, Petershausen 16:16:00
-
Untermarbach, Hohenkammer 16:18:00
-
Obermarbach, Petershausen 16:20:00