Hauptbahnhof in Passau
Bahnhofstrasse 29,
94032Passau
The next departure is direction Wien Hbf.
Route:
-
Passau Hbf
-
Schärding 20:41:00
-
Wels Hbf 21:17:00
-
Linz Hbf 21:34:00
-
Amstetten NÖ 22:00:00
-
St.Pölten Hbf 22:30:00
-
Tullnerfeld 22:43:00
-
Wien Meidling 22:58:00
-
Wien Hbf 23:05:00
Route:
-
ZOB Bussteig 1C, Passau
-
Leopoldstraße, Passau 21:31:00
-
Giselastraße, Passau 21:32:00
-
St. Anton, Passau 21:33:00
-
Schulzentrum/AOK, Passau 21:34:00
-
Kainzenweg, Passau 21:35:00
-
Schönleitnerweg, Passau 21:36:00
-
Breslauer Straße, Passau 21:38:00
-
Dr.-Emil-Brichta-Straße, Passau 21:39:00
-
Kohlbruck/Erlebnisbad, Passau 21:40:00
Route:
-
Passau Hbf
-
Wernstein 21:47:00
-
Schärding 21:51:00
-
Taufkirchen an der Pram 21:59:00
-
Andorf 22:03:00
-
Zell/Pram 22:09:00
-
Riedau 22:11:00
-
Kumpfmühl 22:15:00
-
Kimpling 22:19:00
-
Neumarkt-Kallham 22:23:00
-
Obertrattnach-Markt Hofkirchen 22:27:00
-
Grieskirchen-Gallspach 22:32:00
-
Schlüßlberg 22:35:00
-
Bad Schallerbach-Wallern 22:39:00
-
Haiding 22:44:00
-
Wels Hbf 22:51:00
Route:
-
ZOB Bussteig 4, Passau
-
Bahnhofstraße, Passau 21:46:00
-
Hauptbahnhof (Untere Bahnhofstraße), Passau 21:47:00
-
Stelzhamerstraße, Passau 21:50:00
-
Steinbachmühle, Passau 21:51:00
-
Hacklstein, Passau 21:52:00
-
Kachlet, Passau 21:53:00
-
Heining, Passau 21:54:00
-
Ganghoferstraße, Passau 21:54:00
-
Buchenstraße, Passau 21:55:00
-
Gartenstraße, Passau 21:56:00
-
Neustift, Passau 21:57:00
-
Hermann-Wösner-Straße, Passau 21:57:00
-
Richterstraße, Passau 21:58:00
-
Baron-von-Behr-Straße, Passau 21:59:00
-
Stallerweg, Passau 22:00:00
-
Rittsteiger Straße, Passau 22:01:00
-
Rittsteig, Passau 22:02:00
-
Gionstraße, Passau 22:03:00
-
Dr.-Winklhofer-Straße, Passau 22:04:00
-
Oberöderweg, Passau 22:05:00
-
Gustav-Haydn-Straße, Passau 22:06:00
-
Winzerleite, Passau 22:07:00
-
Reuthinger Weg, Passau 22:08:00
-
Hoffeldweg, Passau 22:09:00
-
Hochlandweg, Passau 22:10:00
-
Schalding r.d.D., Passau 22:11:00
-
Prügelweg, Passau 22:12:00
-
Einöder Straße, Passau 22:13:00
Route:
-
Passau Hbf
-
Plattling 22:15:00
-
Straubing 22:35:00
-
Regensburg Hbf 22:57:00
-
Nürnberg Hbf 00:00:00
-
Fürth(Bay)Hbf 00:31:00
-
Erlangen 00:41:00
-
Bamberg 01:03:00
-
Lichtenfels 01:24:00
-
Saalfeld(Saale) 02:22:00
-
Jena-Göschwitz 03:01:00
-
Jena Paradies 03:09:00
-
Naumburg(Saale)Hbf 03:37:00
-
Halle(Saale)Hbf 04:11:00
-
Leipzig Hbf 04:53:00
-
Bitterfeld 05:31:00
-
Lutherstadt Wittenberg Hbf 05:46:00
-
Berlin Südkreuz 06:24:00
-
Berlin Hbf 06:30:00
-
Berlin Gesundbrunnen 06:40:00
-
Oranienburg 07:03:00
-
Neustrelitz Hbf 07:40:00
-
Waren(Müritz) 07:57:00
-
Rostock Hbf 08:37:00
Route:
-
Hauptbahnhof (Untere Bahnhofstraße), Passau
-
Stelzhamerstraße, Passau 21:50:00
-
Steinbachmühle, Passau 21:51:00
-
Hacklstein, Passau 21:52:00
-
Kachlet, Passau 21:53:00
-
Heining, Passau 21:54:00
-
Ganghoferstraße, Passau 21:54:00
-
Buchenstraße, Passau 21:55:00
-
Gartenstraße, Passau 21:56:00
-
Neustift, Passau 21:57:00
-
Hermann-Wösner-Straße, Passau 21:57:00
-
Richterstraße, Passau 21:58:00
-
Baron-von-Behr-Straße, Passau 21:59:00
-
Stallerweg, Passau 22:00:00
-
Rittsteiger Straße, Passau 22:01:00
-
Rittsteig, Passau 22:02:00
-
Gionstraße, Passau 22:03:00
-
Dr.-Winklhofer-Straße, Passau 22:04:00
-
Oberöderweg, Passau 22:05:00
-
Gustav-Haydn-Straße, Passau 22:06:00
-
Winzerleite, Passau 22:07:00
-
Reuthinger Weg, Passau 22:08:00
-
Hoffeldweg, Passau 22:09:00
-
Hochlandweg, Passau 22:10:00
-
Schalding r.d.D., Passau 22:11:00
-
Prügelweg, Passau 22:12:00
-
Einöder Straße, Passau 22:13:00