Hauptbahnhof in Passau
Bahnhofstrasse 29,
94032Passau
The next departure is direction Wien Hbf.
Route:
-
Passau Hbf
-
Schärding 20:41:00
-
Wels Hbf 21:17:00
-
Linz Hbf 21:34:00
-
Amstetten NÖ 22:00:00
-
St.Pölten Hbf 22:30:00
-
Tullnerfeld 22:43:00
-
Wien Meidling 22:58:00
-
Wien Hbf 23:05:00
Route:
-
Hauptbahnhof (Untere Bahnhofstraße), Passau
-
Bahnhofstraße, Passau 20:51:00
-
ZOB Bussteig 4, Passau 20:53:00
Route:
-
ZOB Bussteig 2, Passau
-
Leopoldstraße II, Passau 21:01:00
-
Lambergstraße, Passau 21:02:00
-
Auerspergstraße, Passau 21:03:00
-
Sailerwöhr, Passau 21:04:00
-
Kraftstraße, Passau 21:05:00
-
Westerburgerstraße, Passau 21:05:00
-
Dr.-Geiger-Weg, Passau 21:06:00
-
Danziger Straße, Passau 21:07:00
-
Äußere Spitalhofstraße, Passau 21:08:00
-
Holzmannstraße, Passau 21:09:00
-
Neustift, Passau 21:10:00
-
Hermann-Wösner-Straße, Passau 21:11:00
-
Kreuzbergstraße, Passau 21:12:00
-
Schreinerbauerweg, Passau 21:13:00
-
Max-Matheis-Straße, Passau 21:14:00
-
Eichetstraße, Passau 21:15:00
-
Martin-Seitz-Straße, Passau 21:16:00
-
Baron-von-Behr-Straße, Passau 21:17:00
-
Stallerweg, Passau 21:18:00
-
Rittsteiger Straße, Passau 21:19:00
-
Eichendorffstraße, Passau 21:20:00
Route:
-
ZOB Bussteig 1 A B, Passau
-
Am Schanzl (Turm), Passau 21:02:00
-
Nagelschmiedgasse, Passau 21:03:00
-
Rathaus, Passau 21:05:00
-
Römerplatz, Passau 21:06:00
-
Ilzbrücke, Passau 21:07:00
-
Christdobl, Passau 21:08:00
-
Ilzleite, Passau 21:10:00
-
Oetkersiedlung, Passau 21:11:00
-
Rosensteig, Passau 21:11:00
-
Achatiusstraße, Passau 21:12:00
-
Landrichterstraße, Passau 21:13:00
-
Hals, Passau 21:13:00
-
Hochstein, Passau 21:15:00
Route:
-
ZOB Bussteig 1D, Passau
-
Augustinergasse, Passau 21:01:00
-
Stadttheater, Passau 21:04:00
-
Kirchenplatz, Passau 21:05:00
-
Jahnstraße, Passau 21:06:00
-
Mühltalstraße, Passau 21:08:00
-
Jesuitenschlößl, Passau 21:09:00
-
Johann-Bergler-Straße, Passau 21:10:00
-
Schwendistraße, Passau 21:11:00
-
Hörnerweg, Passau 21:12:00
-
Kremser Straße, Passau 21:13:00
-
Auenweg, Passau 21:14:00
-
Haibach, Passau 21:15:00
-
Achleiten, Passau 21:16:00
Route:
-
ZOB Bussteig 2, Passau
-
Augustinergasse, Passau 21:02:00
-
Universität, Passau 21:03:00
-
Wörthstraße (Innstraße), Passau 21:04:00
-
Klinikum, Passau 21:05:00
-
Apfelkoch, Passau 21:06:00
-
Weinleitenweg, Passau 21:07:00
-
Graf-Salm-Straße, Passau 21:08:00
-
Schönleitnerweg, Passau 21:10:00
-
Breslauer Straße, Passau 21:11:00
-
Königsberger Straße, Passau 21:12:00
-
Vornholz, Passau 21:13:00
-
Birkhamerstraße, Passau 21:14:00
-
Simmerlingweg, Passau 21:15:00
-
Kohlbruck/Erlebnisbad, Passau 21:17:00