Bahnhof in Ottensoos
Ziegelhüttenstrasse 12,
91242Ottensoos
The next departure is direction Roth.
Route:
-
Ottensoos
-
Lauf(links Pegnitz) 16:13:00
-
Lauf West 16:15:00
-
Röthenbach-Seespitze 16:17:00
-
Röthenbach-Steinberg 16:19:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 16:21:00
-
Schwaig 16:23:00
-
Nürnberg-Laufamholz 16:26:00
-
Nürnberg-Rehhof 16:28:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 16:30:00
-
Nürnberg Ostring 16:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 16:34:00
-
Nürnberg Hbf 16:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 16:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 16:45:00
-
Nürnberg-Eibach 16:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 16:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 16:53:00
-
Katzwang 16:55:00
-
Schwabach-Limbach 16:58:00
-
Schwabach 17:00:00
-
Rednitzhembach 17:03:00
-
Büchenbach 17:07:00
-
Roth 17:10:00
Route:
-
Ottensoos
-
Henfenfeld 16:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 16:53:00
Route:
-
Ottensoos
-
Lauf(links Pegnitz) 16:53:00
-
Lauf West 16:55:00
-
Röthenbach-Seespitze 16:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 16:59:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 17:01:00
-
Schwaig 17:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 17:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 17:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 17:10:00
-
Nürnberg Ostring 17:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 17:14:00
-
Nürnberg Hbf 17:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 17:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 17:25:00
-
Nürnberg-Eibach 17:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 17:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 17:33:00
-
Katzwang 17:35:00
-
Schwabach-Limbach 17:38:00
-
Schwabach 17:40:00
-
Rednitzhembach 17:43:00
-
Büchenbach 17:47:00
-
Roth 17:50:00
Route:
-
Ottensoos
-
Henfenfeld 17:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 17:15:00
-
Happurg 17:18:00
-
Pommelsbrunn 17:21:00
-
Hartmannshof 17:25:00
Route:
-
Ottensoos
-
Lauf(links Pegnitz) 17:13:00
-
Lauf West 17:15:00
-
Röthenbach-Seespitze 17:17:00
-
Röthenbach-Steinberg 17:19:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 17:21:00
-
Schwaig 17:23:00
-
Nürnberg-Laufamholz 17:26:00
-
Nürnberg-Rehhof 17:28:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 17:30:00
-
Nürnberg Ostring 17:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 17:34:00
-
Nürnberg Hbf 17:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 17:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 17:45:00
-
Nürnberg-Eibach 17:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 17:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 17:53:00
-
Katzwang 17:55:00
-
Schwabach-Limbach 17:58:00
-
Schwabach 18:00:00
-
Rednitzhembach 18:03:00
-
Büchenbach 18:07:00
-
Roth 18:10:00
Route:
-
Ottensoos
-
Henfenfeld 17:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 17:53:00