Bahnhof in Oftersheim
Am Bahnhof ,
68723Oftersheim
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Oftersheim
-
Hockenheim 21:26:00
-
Neulußheim 21:30:00
-
Waghäusel 21:34:00
-
Wiesental 21:36:00
-
Graben-Neudorf 21:42:00
-
Friedrichstal(Baden) 21:47:00
-
Blankenloch 21:50:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 21:57:00
-
Karlsruhe Hbf 22:02:00
Route:
-
Bahnhof, Oftersheim
-
Markgrafenstraße, Schwetzingen 22:00:00
-
Bismarckstraße, Schwetzingen 22:02:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 22:04:00
-
Schlossplatz, Schwetzingen 22:08:00
-
Krankenh./Zähringerstraße, Schwetzingen 22:11:00
-
Stadion, Schwetzingen 22:14:00
-
Waldsportplatz, Ketsch 22:16:00
-
Bahnhof, Ketsch 22:18:00
-
Schillerplatz, Ketsch 22:20:00
-
Karlsruher Straße, Ketsch 22:23:00
-
Albrecht, Ketsch 22:25:00
-
Gewerbegebiet Süd, Ketsch 22:27:00
-
Hardtbachbrücke, Hockenheim 22:30:00
-
Talhaus 4.Industriestraße, Hockenheim 22:31:00
-
Talhaus Süpag, Hockenheim 22:32:00
-
Überführungsstraße, Hockenheim 22:34:00
-
Bahnhof, Hockenheim 22:36:00
-
Kaiserstraße, Hockenheim 22:38:00
-
Rathaus, Hockenheim 22:40:00
-
Heinrich-von-Kleist-Straße, Hockenheim 22:42:00
-
Wilhelmstraße, Reilingen 22:46:00
-
Rathaus, Reilingen 22:48:00
-
Hauptstraße, Reilingen 22:50:00
-
Trafostation, Reilingen 22:51:00
-
Katholischer Kindergarten, Reilingen 22:52:00
-
Haydnallee, Reilingen 22:53:00
-
Sportplatz, Reilingen 22:54:00
-
Bahnhof, Neulußheim 22:58:00
-
Rathaus, Neulußheim 22:59:00
-
Apotheke, Neulußheim 23:00:00
-
Altreut, Altlußheim 23:01:00
-
Hauptstraße 111, Altlußheim 23:03:00
-
Rebstöckl, Altlußheim 23:04:00
-
Lußhof Rheinbr, Altlußheim 23:09:00
-
Domplatz, Speyer 23:14:00
-
Postplatz, Speyer 23:22:00
-
Postgraben, Speyer 23:23:00
-
Hauptbahnhof ZOB, Speyer 23:25:00
Route:
-
Oftersheim
-
Schwetzingen 22:05:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 22:09:00
-
Mannheim-Rheinau 22:11:00
-
Mannheim-Neckarau 22:15:00
-
Mannheim Hbf 22:22:00
Route:
-
Oftersheim
-
Hockenheim 22:26:00
-
Neulußheim 22:30:00
-
Waghäusel 22:33:00
-
Wiesental 22:36:00
-
Graben-Neudorf 22:42:00
-
Friedrichstal(Baden) 22:48:00
-
Blankenloch 22:52:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 22:55:00
-
Karlsruhe Hbf 23:02:00
Route:
-
Bahnhof, Oftersheim
-
Lessingstraße, Oftersheim 22:28:00
-
Astoria-Halle, Walldorf (Baden) 22:36:00
-
Rennbahnstraße, Walldorf (Baden) 22:37:00
-
Drehscheibe, Walldorf (Baden) 22:39:00
-
Nahversorgungszentrum, Walldorf (Baden) 22:41:00
-
Walzrute, Walldorf (Baden) 22:42:00
-
SAP Campus, Walldorf (Baden) 22:43:00
-
Industriestraße, Walldorf (Baden) 22:45:00
-
HDM Haupteingang, Walldorf (Baden) 22:47:00
-
Walldorf Bahnhof, Wiesloch 22:51:00
Route:
-
Bahnhof, Oftersheim
-
Lessingstraße, Oftersheim 22:31:00
-
Rathaus, Oftersheim 22:36:00
-
Wiesenstraße, Oftersheim 22:38:00
-
Hardtwaldring, Oftersheim 22:39:00
-
Kurpfalzhof, Heidelberg 22:43:00
-
Kirchheim Grasweg, Heidelberg 22:49:00
-
Pleikartsförsterhof, Heidelberg 22:51:00
-
SNP dome, Heidelberg 22:52:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 22:54:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 22:58:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 23:01:00