Bahnhof in Oftersheim
Am Bahnhof ,
68723Oftersheim
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Oftersheim
-
Schwetzingen 12:05:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 12:09:00
-
Mannheim-Rheinau 12:11:00
-
Mannheim-Neckarau 12:15:00
-
Mannheim Hbf 12:22:00
Route:
-
Oftersheim
-
Hockenheim 12:26:00
-
Neulußheim 12:30:00
-
Waghäusel 12:33:00
-
Wiesental 12:36:00
-
Graben-Neudorf 12:44:00
Route:
-
Bahnhof, Oftersheim
-
Markgrafenstraße, Schwetzingen 12:24:00
-
Bismarckstraße, Schwetzingen 12:27:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 12:30:00
Route:
-
Bahnhof, Oftersheim
-
Markgrafenstraße, Schwetzingen 12:30:00
-
Bismarckstraße, Schwetzingen 12:32:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 12:34:00
-
Schlossplatz, Schwetzingen 12:38:00
-
Krankenh./Zähringerstraße, Schwetzingen 12:41:00
-
Stadion, Schwetzingen 12:44:00
-
Waldsportplatz, Ketsch 12:46:00
-
Bahnhof, Ketsch 12:48:00
-
Schillerplatz, Ketsch 12:50:00
-
Karlsruher Straße, Ketsch 12:53:00
-
Albrecht, Ketsch 12:55:00
-
Gewerbegebiet Süd, Ketsch 12:57:00
-
Hardtbachbrücke, Hockenheim 13:00:00
-
Talhaus 4.Industriestraße, Hockenheim 13:01:00
-
Talhaus Süpag, Hockenheim 13:02:00
-
Überführungsstraße, Hockenheim 13:04:00
-
Bahnhof, Hockenheim 13:06:00
-
Kaiserstraße, Hockenheim 13:08:00
-
Rathaus, Hockenheim 13:10:00
-
Heinrich-von-Kleist-Straße, Hockenheim 13:12:00
-
Wilhelmstraße, Reilingen 13:16:00
-
Rathaus, Reilingen 13:18:00
-
Hauptstraße, Reilingen 13:20:00
-
Trafostation, Reilingen 13:21:00
-
Katholischer Kindergarten, Reilingen 13:22:00
-
Haydnallee, Reilingen 13:23:00
-
Sportplatz, Reilingen 13:24:00
-
Bahnhof, Neulußheim 13:28:00
-
Rathaus, Neulußheim 13:29:00
-
Apotheke, Neulußheim 13:30:00
-
Altreut, Altlußheim 13:31:00
-
Hauptstraße 111, Altlußheim 13:33:00
-
Rebstöckl, Altlußheim 13:34:00
-
Lußhof Rheinbr, Altlußheim 13:39:00
-
Domplatz, Speyer 13:44:00
Route:
-
Bahnhof, Oftersheim
-
Lessingstraße, Oftersheim 12:31:00
-
Rathaus, Oftersheim 12:36:00
-
Wiesenstraße, Oftersheim 12:38:00
-
Hardtwaldring, Oftersheim 12:39:00
-
Kurpfalzhof, Heidelberg 12:43:00
-
Kirchheim Grasweg, Heidelberg 12:49:00
-
Pleikartsförsterhof, Heidelberg 12:51:00
-
SNP dome, Heidelberg 12:52:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 12:54:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 12:58:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 13:01:00
Route:
-
Oftersheim
-
Schwetzingen 12:35:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 12:39:00
-
Mannheim-Rheinau 12:41:00
-
Mannheim-Neckarau 12:45:00
-
Mannheim Hbf 12:50:00
-
Mannheim Handelshafen 12:59:00
-
Mannheim-Neckarstadt 13:01:00
-
Mannheim-Luzenberg 13:03:00
-
Mannheim-Waldhof 13:05:00
-
Lampertheim 13:09:00
-
Bürstadt 13:13:00
-
Bobstadt 13:16:00
-
Biblis 13:19:00
-
Groß Rohrheim 13:24:00