Kleinvillars in Ölbronn-Dürrn
K4520 ,
75248Ölbronn-Dürrn
The next departure is direction Stuttgart Hbf.
Route:
-
Knittlingen-Kleinvillars
-
Ölbronn-Dürrn 13:11:00
-
Maulbronn West 13:14:00
-
Ötisheim 13:17:00
-
Mühlacker 13:20:00
-
Mühlacker Rößlesweg 13:31:00
-
Illingen(Württ) 13:35:00
-
Vaihingen(Enz) 13:38:00
-
Sersheim 13:42:00
-
Sachsenheim 13:46:00
-
Ellental 13:49:00
-
Bietigheim-Bissingen 13:52:00
-
Ludwigsburg 14:00:00
-
Stuttgart Hbf 14:12:00
Route:
-
Kleinvillars Bahnhof, Knittlingen
-
Kleinvillars Ortsmitte, Knittlingen 13:19:00
-
Gewerbegebiet Gröner, Knittlingen 13:23:00
-
Friedrichstraße, Knittlingen 13:24:00
-
ZOB/Schule, Knittlingen 13:27:00
Route:
-
Kleinvillars Bahnhof, Knittlingen
-
Ölbronn Schillerstraße, Ölbronn-Dürrn 13:22:00
-
Ölbronn Hindenburgstr. 13:23:00
-
Ölbronn Obere Steinbeisstr., Ölbronn-Dürrn 13:24:00
-
Ölbronn Dürrnerstraße, Ölbronn-Dürrn 13:25:00
-
Dürrn Friedenstraße, Ölbronn-Dürrn 13:28:00
-
Dürrn Rathaus, Ölbronn-Dürrn 13:29:00
-
Dürrn Autohalle, Ölbronn-Dürrn 13:30:00
-
Dürrn Gewerbegebiet, Ölbronn-Dürrn 13:32:00
-
Dürrn Ob dem Obern Dorf, Ölbronn-Dürrn 13:33:00
-
Dürrn Autohalle, Ölbronn-Dürrn 13:34:00
-
Kirche, Ölbronn-Dürrn 13:35:00
-
Dürrner Steigle, Kieselbronn 13:37:00
-
Rathaus, Kieselbronn 13:39:00
-
Pforzheimer Str., Kieselbronn 13:40:00
-
Autohalle, Kieselbronn 13:41:00
-
Sonnenbühl, Kieselbronn 13:42:00
-
Eutinger Straße, Kieselbronn 13:44:00
Route:
-
Kleinvillars Bahnhof, Knittlingen
-
Ölbronn Schillerstraße, Ölbronn-Dürrn 13:42:00
-
Ölbronn Hindenburgstr. 13:43:00
-
Ölbronn Obere Steinbeisstr., Ölbronn-Dürrn 13:44:00
-
Ölbronn Dürrnerstraße, Ölbronn-Dürrn 13:45:00
-
Dürrn Friedenstraße, Ölbronn-Dürrn 13:48:00
-
Dürrn Rathaus, Ölbronn-Dürrn 13:49:00
-
Dürrn Autohalle, Ölbronn-Dürrn 13:50:00
-
Kirche, Ölbronn-Dürrn 13:51:00
-
Dürrner Steigle, Kieselbronn 13:53:00
-
Rathaus, Kieselbronn 13:55:00
-
Pforzheimer Str., Kieselbronn 13:56:00
-
Autohalle, Kieselbronn 13:57:00
-
Wartbergblick, Kieselbronn 13:58:00
-
Markstein, Pforzheim 14:00:00
-
Obsthof, Pforzheim 14:01:00
-
Kieselbronner Straße, Pforzheim 14:02:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 14:04:00
-
Wartberg, Pforzheim 14:06:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 14:08:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 14:10:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 14:13:00
Route:
-
Knittlingen-Kleinvillars
-
Bretten-Ruit 13:49:00
-
Bretten Rechberg 13:53:00
-
Bretten 13:55:00
-
Diedelsheim 14:04:00
-
Gondelsheim(Baden) 14:06:00
-
Gondelsheim Schlossstadion 14:08:00
-
Helmsheim 14:10:00
-
Heidelsheim 14:12:00
-
Heidelsheim Nord 14:14:00
-
Bruchsal Schlachthof 14:17:00
-
Bruchsal Tunnelstraße 14:19:00
-
Bruchsal 14:22:00
Route:
-
Knittlingen-Kleinvillars
-
Ölbronn-Dürrn 14:11:00
-
Maulbronn West 14:14:00
-
Ötisheim 14:17:00
-
Mühlacker 14:20:00
-
Mühlacker Rößlesweg 14:31:00
-
Illingen(Württ) 14:35:00
-
Vaihingen(Enz) 14:38:00
-
Sersheim 14:42:00
-
Sachsenheim 14:45:00
-
Ellental 14:49:00
-
Bietigheim-Bissingen 14:52:00
-
Ludwigsburg 15:00:00
-
Stuttgart Hbf 15:12:00