Kleinvillars in Ölbronn-Dürrn
K4520 ,
75248Ölbronn-Dürrn
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
Knittlingen-Kleinvillars
-
Bretten-Ruit 16:49:00
-
Bretten Rechberg 16:53:00
-
Bretten 16:55:00
-
Diedelsheim 17:04:00
-
Gondelsheim(Baden) 17:06:00
-
Gondelsheim Schlossstadion 17:08:00
-
Helmsheim 17:10:00
-
Heidelsheim 17:12:00
-
Heidelsheim Nord 17:14:00
-
Bruchsal Schlachthof 17:17:00
-
Bruchsal Tunnelstraße 17:19:00
-
Bruchsal 17:22:00
Route:
-
Knittlingen-Kleinvillars
-
Ölbronn-Dürrn 17:11:00
-
Maulbronn West 17:14:00
-
Ötisheim 17:17:00
-
Mühlacker 17:20:00
-
Mühlacker Rößlesweg 17:31:00
-
Illingen(Württ) 17:35:00
-
Vaihingen(Enz) 17:38:00
-
Sersheim 17:42:00
-
Sachsenheim 17:45:00
-
Ellental 17:49:00
-
Bietigheim-Bissingen 17:52:00
Route:
-
Knittlingen-Kleinvillars
-
Bretten-Ruit 17:49:00
-
Bretten Rechberg 17:53:00
-
Bretten 17:55:00
-
Diedelsheim 18:04:00
-
Gondelsheim(Baden) 18:06:00
-
Gondelsheim Schlossstadion 18:08:00
-
Helmsheim 18:10:00
-
Heidelsheim 18:12:00
-
Heidelsheim Nord 18:14:00
-
Bruchsal Schlachthof 18:17:00
-
Bruchsal Tunnelstraße 18:19:00
-
Bruchsal 18:22:00
Route:
-
Kleinvillars Bahnhof, Knittlingen
-
Kleinvillars Ortsmitte, Knittlingen 17:49:00
-
Gewerbegebiet Gröner, Knittlingen 17:53:00
-
Friedrichstraße, Knittlingen 17:54:00
-
ZOB/Schule, Knittlingen 17:57:00
Route:
-
Knittlingen-Kleinvillars
-
Ölbronn-Dürrn 18:11:00
-
Maulbronn West 18:14:00
-
Ötisheim 18:17:00
-
Mühlacker 18:20:00
-
Mühlacker Rößlesweg 18:31:00
-
Illingen(Württ) 18:35:00
-
Vaihingen(Enz) 18:38:00
-
Sersheim 18:42:00
-
Sachsenheim 18:45:00
-
Ellental 18:49:00
-
Bietigheim-Bissingen 18:52:00
Route:
-
Kleinvillars Bahnhof, Knittlingen
-
Ölbronn Schillerstraße, Ölbronn-Dürrn 18:12:00
-
Ölbronn Hindenburgstr. 18:13:00
-
Ölbronn Obere Steinbeisstr., Ölbronn-Dürrn 18:14:00
-
Ölbronn Dürrnerstraße, Ölbronn-Dürrn 18:15:00
-
Dürrn Friedenstraße, Ölbronn-Dürrn 18:18:00
-
Dürrn Rathaus, Ölbronn-Dürrn 18:19:00
-
Dürrn Autohalle, Ölbronn-Dürrn 18:20:00
-
Kirche, Ölbronn-Dürrn 18:21:00
-
Dürrner Steigle, Kieselbronn 18:23:00
-
Rathaus, Kieselbronn 18:25:00
-
Pforzheimer Str., Kieselbronn 18:26:00
-
Autohalle, Kieselbronn 18:27:00
-
Wartbergblick, Kieselbronn 18:28:00
-
Markstein, Pforzheim 18:30:00
-
Obsthof, Pforzheim 18:31:00
-
Kieselbronner Straße, Pforzheim 18:32:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 18:34:00
-
Wartberg, Pforzheim 18:36:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 18:38:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 18:40:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 18:43:00