Sterkrade in Oberhausen
Bahnhofstraße 1,
46145Oberhausen
The next departure is direction Holten Markt, Oberhausen (Rheinland).
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Rathaus Sterkrade, Oberhausen (Rheinland) 10:42:00
-
Hirsch-Center, Oberhausen (Rheinland) 10:43:00
-
Sterkrade Mitte, Oberhausen (Rheinland) 10:44:00
-
Hagelkreuz, Oberhausen (Rheinland) 10:45:00
-
Ludwigshütte, Oberhausen (Rheinland) 10:48:00
-
Jägerstr., Oberhausen (Rheinland) 10:49:00
-
Martinstr., Oberhausen (Rheinland) 10:51:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 10:53:00
-
Heinrich-Böll-Gesamtschule, Oberhausen (Rheinland) 10:54:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 10:55:00
-
Am Leitgraben, Oberhausen (Rheinland) 10:57:00
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 10:59:00
-
Tillystr., Oberhausen (Rheinland) 11:00:00
-
Holzstr., Oberhausen (Rheinland) 11:01:00
-
Ruhrchemie, Oberhausen (Rheinland) 11:02:00
-
Lützowstr., Oberhausen (Rheinland) 11:03:00
-
Holten Markt, Oberhausen (Rheinland) 11:05:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof Westseite, Oberhausen (Rheinland
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 10:44:00
-
Rathaus Sterkrade, Oberhausen (Rheinland) 10:47:00
-
Hirsch-Center, Oberhausen (Rheinland) 10:48:00
-
Brüderstr., Oberhausen (Rheinland) 10:51:00
-
Hamburger Str., Oberhausen (Rheinland) 10:52:00
-
Lübecker Str., Oberhausen (Rheinland) 10:54:00
-
Greifswalder Str., Oberhausen (Rheinland) 10:55:00
-
Sperberstr., Oberhausen (Rheinland) 10:56:00
-
Flöz-Röttgersbank-Str., Oberhausen (Rheinland) 10:57:00
-
Matzenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 11:00:00
-
Hohe Str., Oberhausen (Rheinland) 11:00:00
-
Hartmannschule, Oberhausen (Rheinland) 11:01:00
-
Falkestr., Oberhausen (Rheinland) 11:02:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
MAN TURBO, Oberhausen (Rheinland) 10:45:00
-
Eisenheim, Oberhausen (Rheinland) 10:46:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 10:47:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 10:49:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 10:50:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 10:52:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 10:54:00
-
Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 10:58:00
-
Anne-Frank-Realschule, Oberhausen (Rheinland) 10:59:00
-
H.-Albertz-Str., Oberhausen (Rheinland) 11:00:00
-
Schlosserstr., Oberhausen (Rheinland) 11:01:00
-
Roonstr., Oberhausen (Rheinland) 11:02:00
-
Alstadener Str., Oberhausen (Rheinland) 11:03:00
-
Flockenfeld, Oberhausen (Rheinland) 11:04:00
-
Rehmer, Oberhausen (Rheinland) 11:05:00
-
Alsterfeld, Oberhausen (Rheinland) 11:06:00
-
Kewerstr., Oberhausen (Rheinland) 11:07:00
-
Ruhrpark, Oberhausen (Rheinland) 11:08:00
-
Ruhrstadion, Mülheim an der Ruhr 11:09:00
-
Neickmannsfeld, Mülheim an der Ruhr 11:10:00
-
Friesenstr., Mülheim an der Ruhr 11:11:00
-
Hauskampstr/Bahnhof Styrum, Mülheim an der Ruhr 11:12:00
-
Styrum S-Bahnhof, Mülheim an der Ruhr 11:13:00
-
medl, Mülheim an der Ruhr 11:15:00
-
Schloß Styrum, Mülheim an der Ruhr 11:17:00
-
Friesenstr., Mülheim an der Ruhr 11:19:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Rathaus Sterkrade, Oberhausen (Rheinland) 10:47:00
-
Hirsch-Center, Oberhausen (Rheinland) 10:48:00
-
Brüderstr., Oberhausen (Rheinland) 10:51:00
-
Hamburger Str., Oberhausen (Rheinland) 10:52:00
-
Lübecker Str., Oberhausen (Rheinland) 10:54:00
-
Greifswalder Str., Oberhausen (Rheinland) 10:55:00
-
Sperberstr., Oberhausen (Rheinland) 10:56:00
-
Flöz-Röttgersbank-Str., Oberhausen (Rheinland) 10:57:00
-
Matzenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 11:00:00
-
Hohe Str., Oberhausen (Rheinland) 11:00:00
-
Hartmannschule, Oberhausen (Rheinland) 11:01:00
-
Falkestr., Oberhausen (Rheinland) 11:02:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Sterkrade Bahnhof Westseite, Oberhausen (Rheinland 10:47:00
-
Preußenstr., Oberhausen (Rheinland) 10:48:00
-
Badenstr., Oberhausen (Rheinland) 10:49:00
-
Torgaustr., Oberhausen (Rheinland) 10:50:00
-
Friesen-/Beerenstr., Oberhausen (Rheinland) 10:51:00
-
Buschhausen Mitte, Oberhausen (Rheinland) 10:53:00
-
Max-Eyth-Str., Oberhausen (Rheinland) 10:55:00
-
Stadtwerke, Oberhausen (Rheinland) 10:57:00
-
Gewerbegebiet West 2, Oberhausen (Rheinland) 10:58:00
-
Lindnerstr., Oberhausen (Rheinland) 10:59:00
-
GMVA, Oberhausen (Rheinland) 11:01:00
-
Zum Eisenhammer, Oberhausen (Rheinland) 11:02:00
-
Gustavstr., Oberhausen (Rheinland) 11:04:00
-
Hauptbahnhof/Rhein. Industriemuseum, Oberhausen (R 11:05:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 11:07:00
-
Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 11:09:00
-
Vincenzhaus, Oberhausen (Rheinland) 11:10:00
-
Nohlstr., Oberhausen (Rheinland) 11:11:00
-
Bügelstr., Oberhausen (Rheinland) 11:12:00
-
Feldmannstr., Oberhausen (Rheinland) 11:14:00
-
Rolandschule, Oberhausen (Rheinland) 11:15:00
-
Lohstr., Oberhausen (Rheinland) 11:16:00
-
Seilerstr., Oberhausen (Rheinland) 11:17:00
-
Astrid-Lindgren-Schule, Oberhausen (Rheinland) 11:19:00
-
Markuskirche, Oberhausen (Rheinland) 11:20:00
-
Hausbergstr., Oberhausen (Rheinland) 11:21:00
-
Beckerstr., Oberhausen (Rheinland) 11:22:00
-
Flurstr., Oberhausen (Rheinland) 11:23:00
-
Wehrstr., Oberhausen (Rheinland) 11:24:00
-
Kaisersfeld, Oberhausen (Rheinland) 11:25:00
-
Mühlenhof, Oberhausen (Rheinland) 11:26:00
-
Dümpten, Oberhausen (Rheinland) 11:27:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof Westseite, Oberhausen (Rheinland
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 10:47:00