Sterkrade in Oberhausen
Bahnhofstraße 1,
46145Oberhausen
The next departure is direction Hirschkamp, Oberhausen (Rheinland).
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Rathaus Sterkrade, Oberhausen (Rheinland) 02:48:00
-
Hirsch-Center, Oberhausen (Rheinland) 02:49:00
-
Sterkrade Mitte, Oberhausen (Rheinland) 02:50:00
-
Hagelkreuz, Oberhausen (Rheinland) 02:51:00
-
Mathildestr., Oberhausen (Rheinland) 02:52:00
-
Ludwigshütte, Oberhausen (Rheinland) 02:53:00
-
Luchscenter, Oberhausen (Rheinland) 02:54:00
-
Glückauf, Oberhausen (Rheinland) 02:55:00
-
Wolfstr., Oberhausen (Rheinland) 02:56:00
-
Martinstr., Oberhausen (Rheinland) 02:59:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 03:00:00
-
Heinrich-Böll-Gesamtschule, Oberhausen (Rheinland) 03:01:00
-
Eichsfeldstr., Oberhausen (Rheinland) 03:02:00
-
Gabelstr., Oberhausen (Rheinland) 03:03:00
-
Brink Nordschacht, Oberhausen (Rheinland) 03:04:00
-
Friedensdorf, Oberhausen (Rheinland) 03:05:00
-
Ziegelei, Oberhausen (Rheinland) 03:06:00
-
Fortstr., Oberhausen (Rheinland) 03:07:00
-
Hünenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 03:08:00
-
Hirschkamp, Oberhausen (Rheinland) 03:10:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
MAN TURBO, Oberhausen (Rheinland) 02:49:00
-
Eisenheim, Oberhausen (Rheinland) 02:50:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 02:51:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 02:53:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 02:54:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 02:56:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 02:58:00
-
Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 03:00:00
-
Anne-Frank-Realschule, Oberhausen (Rheinland) 03:02:00
-
H.-Albertz-Str., Oberhausen (Rheinland) 03:04:00
-
Blumenthalstr., Oberhausen (Rheinland) 03:05:00
-
Zimmerstr., Oberhausen (Rheinland) 03:06:00
-
Alstadener Str., Oberhausen (Rheinland) 03:07:00
-
Flockenfeld, Oberhausen (Rheinland) 03:08:00
-
Rehmer, Oberhausen (Rheinland) 03:09:00
-
Alsterfeld, Oberhausen (Rheinland) 03:10:00
-
Zeche Alstaden, Oberhausen (Rheinland) 03:11:00
-
Blockstr., Oberhausen (Rheinland) 03:12:00
-
Fröbelplatz, Oberhausen (Rheinland) 03:14:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
MAN TURBO, Oberhausen (Rheinland) 02:49:00
-
Eisenheim, Oberhausen (Rheinland) 02:50:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 02:51:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 02:53:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 02:54:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 02:56:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 02:58:00
-
Luise-Albertz-Halle, Oberhausen (Rheinland) 03:00:00
-
Obere Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 03:02:00
-
Blücherstr., Oberhausen (Rheinland) 03:03:00
-
Hilgenberg, Oberhausen (Rheinland) 03:04:00
-
Landwehr, Oberhausen (Rheinland) 03:06:00
-
Willy-Brandt-Schule, Mülheim an der Ruhr 03:07:00
-
Sültenfuß, Mülheim an der Ruhr 03:08:00
-
Dümptener Str., Mülheim an der Ruhr 03:10:00
-
Marienplatz, Mülheim an der Ruhr 03:11:00
-
Westbahnhof, Mülheim an der Ruhr 03:14:00
-
Sandstr., Mülheim an der Ruhr 03:15:00
-
Seilerstr., Mülheim an der Ruhr 03:16:00
-
Heißener Str., Mülheim an der Ruhr 03:19:00
-
Dieter-aus-dem-Siepen-Platz, Mülheim an der Ruhr 03:20:00
-
Kaiserplatz, Mülheim an der Ruhr 03:22:00
-
Stadtmitte, Mülheim an der Ruhr 03:24:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Rathaus Sterkrade, Oberhausen (Rheinland) 02:48:00
-
Johanniter Krankenhaus, Oberhausen (Rheinland) 02:49:00
-
MAN TURBO, Oberhausen (Rheinland) 02:50:00
-
Zweigstr., Oberhausen (Rheinland) 02:51:00
-
Emschertalbahn, Oberhausen (Rheinland) 02:52:00
-
Schloss Oberhausen, Oberhausen (Rheinland) 02:55:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 02:58:00
-
UMSICHT, Oberhausen (Rheinland) 03:00:00
-
Uhlandplatz, Oberhausen (Rheinland) 03:03:00
-
Knappenmarkt, Oberhausen (Rheinland) 03:04:00
-
Alte Heid, Oberhausen (Rheinland) 03:05:00
-
Königsberger Str., Oberhausen (Rheinland) 03:06:00
-
Dieningstr., Oberhausen (Rheinland) 03:07:00
-
Wehrstr., Oberhausen (Rheinland) 03:08:00
-
Heiermannstr., Mülheim an der Ruhr 03:10:00
-
Barbarakirche, Mülheim an der Ruhr 03:11:00
-
Katharinenstr., Mülheim an der Ruhr 03:12:00
-
Dümpten Friedhof, Mülheim an der Ruhr 03:13:00
-
Damaschkeweg, Mülheim an der Ruhr 03:14:00
-
Heidkamp, Mülheim an der Ruhr 03:15:00
-
Sellerbeckstr., Mülheim an der Ruhr 03:17:00
-
Springweg, Mülheim an der Ruhr 03:18:00
-
Schuckertstr., Mülheim an der Ruhr 03:19:00
-
Mühlenstr., Mülheim an der Ruhr 03:20:00
-
Zinkhüttenstr., Mülheim an der Ruhr 03:21:00
-
Josefstr., Mülheim an der Ruhr 03:22:00
-
Seilerstr., Mülheim an der Ruhr 03:23:00
-
Heißener Str., Mülheim an der Ruhr 03:24:00
-
Dieter-aus-dem-Siepen-Platz, Mülheim an der Ruhr 03:25:00
-
Rathausmarkt, Mülheim an der Ruhr 03:27:00
-
Stadtmitte, Mülheim an der Ruhr 03:29:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Rathaus Sterkrade, Oberhausen (Rheinland) 02:49:00
-
Hirsch-Center, Oberhausen (Rheinland) 02:50:00
-
Dreilinden, Oberhausen (Rheinland) 02:51:00
-
E.-Heuss-Knapp-Str., Oberhausen (Rheinland) 02:52:00
-
Antoniestr., Oberhausen (Rheinland) 02:53:00
-
Westerwaldstr., Oberhausen (Rheinland) 02:54:00
-
Hasenstr., Oberhausen (Rheinland) 02:55:00
-
Klosterhardter Str., Oberhausen (Rheinland) 02:56:00
-
Kath.Friedhof Klosterhardt, Oberhausen (Rheinland) 02:57:00
-
Tackenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 02:58:00
-
Elpenbachstr., Oberhausen (Rheinland) 02:59:00
-
Sperberstr., Oberhausen (Rheinland) 02:59:00
-
Bussardstr., Oberhausen (Rheinland) 03:00:00
-
Beethovenstr., Oberhausen (Rheinland) 03:01:00
-
Bromberger Str., Oberhausen (Rheinland) 03:02:00
-
Haus Gottesdank, Oberhausen (Rheinland) 03:03:00
-
Matzenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 03:04:00
-
Hohe Str., Oberhausen (Rheinland) 03:04:00
-
Hartmannschule, Oberhausen (Rheinland) 03:05:00
-
Falkestr., Oberhausen (Rheinland) 03:06:00
-
Buchenweg, Oberhausen (Rheinland) 03:07:00
-
Walsumermarkstr., Oberhausen (Rheinland) 03:08:00
-
Hirschkamp, Oberhausen (Rheinland) 03:09:00
-
Lickumstr., Oberhausen (Rheinland) 03:10:00
-
Flachsstr., Oberhausen (Rheinland) 03:11:00
-
Köstersfeld, Oberhausen (Rheinland) 03:12:00
-
Eichsfeldstr., Oberhausen (Rheinland) 03:13:00
-
Heinrich-Böll-Gesamtschule, Oberhausen (Rheinland) 03:14:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Zeche Sterkrade, Oberhausen (Rheinland) 02:52:00
-
Weierstr., Oberhausen (Rheinland) 02:53:00
-
Biefangstr., Oberhausen (Rheinland) 02:54:00
-
Weidenstr., Oberhausen (Rheinland) 02:55:00
-
Rathenauplatz, Oberhausen (Rheinland) 02:56:00
-
Von-Ossietzky-Str., Oberhausen (Rheinland) 02:57:00
-
Marissen, Oberhausen (Rheinland) 02:58:00
-
Röttgenstr., Oberhausen (Rheinland) 02:58:00
-
Küperstr., Oberhausen (Rheinland) 02:59:00
-
Siegesstr., Oberhausen (Rheinland) 03:00:00
-
Holten Markt, Oberhausen (Rheinland) 03:01:00
-
Lützowstr., Oberhausen (Rheinland) 03:02:00
-
Ruhrchemie, Oberhausen (Rheinland) 03:03:00
-
Holzstr., Oberhausen (Rheinland) 03:04:00
-
Tillystr., Oberhausen (Rheinland) 03:05:00
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 03:06:00
-
Franzstr., Oberhausen (Rheinland) 03:07:00
-
Am Leitgraben, Oberhausen (Rheinland) 03:08:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 03:09:00
-
Heinrich-Böll-Gesamtschule, Oberhausen (Rheinland) 03:10:00