Sterkrade in Oberhausen
Bahnhofstraße 1,
46145Oberhausen
The next departure is direction Arnhem Centraal.
Route:
-
Oberhausen-Sterkrade
-
Oberhausen-Holten 15:56:00
-
Dinslaken 16:02:00
-
Voerde(Niederrhein) 16:06:00
-
Friedrichsfeld(Niederrhein) 16:10:00
-
Wesel 16:14:00
-
Wesel Feldmark 16:18:00
-
Mehrhoog 16:24:00
-
Haldern(Rheinl) 16:28:00
-
Empel-Rees 16:32:00
-
Millingen(b Rees) 16:35:00
-
Praest 16:38:00
-
Emmerich 16:43:00
-
Emmerich-Elten 16:51:00
-
Zevenaar 16:58:00
-
Arnhem Centraal 17:13:00
Route:
-
Oberhausen-Sterkrade
-
Oberhausen Hbf 16:07:00
-
Duisburg Hbf 16:15:00
-
Düsseldorf Hbf 16:38:00
Route:
-
Oberhausen-Sterkrade
-
Oberhausen Hbf 16:07:00
-
Duisburg Hbf 16:15:00
-
Düsseldorf Hbf 16:38:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof Westseite, Oberhausen (Rheinland
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 16:06:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof Westseite, Oberhausen (Rheinland
-
Preußenstr., Oberhausen (Rheinland) 16:06:00
-
Badenstr., Oberhausen (Rheinland) 16:07:00
-
Torgaustr., Oberhausen (Rheinland) 16:08:00
-
Friesen-/Beerenstr., Oberhausen (Rheinland) 16:09:00
-
Buschhausen Mitte, Oberhausen (Rheinland) 16:11:00
-
Max-Eyth-Str., Oberhausen (Rheinland) 16:13:00
-
Stadtwerke, Oberhausen (Rheinland) 16:15:00
-
Gewerbegebiet West 2, Oberhausen (Rheinland) 16:16:00
-
Lindnerstr., Oberhausen (Rheinland) 16:18:00
-
GMVA, Oberhausen (Rheinland) 16:20:00
-
Zum Eisenhammer, Oberhausen (Rheinland) 16:21:00
-
Gustavstr., Oberhausen (Rheinland) 16:23:00
-
Hauptbahnhof/Rhein. Industriemuseum, Oberhausen (R 16:24:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 16:27:00
-
Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 16:31:00
-
Vincenzhaus, Oberhausen (Rheinland) 16:33:00
-
Nohlstr., Oberhausen (Rheinland) 16:34:00
-
Bügelstr., Oberhausen (Rheinland) 16:35:00
-
Feldmannstr., Oberhausen (Rheinland) 16:37:00
-
Rolandschule, Oberhausen (Rheinland) 16:38:00
-
Lohstr., Oberhausen (Rheinland) 16:40:00
-
Seilerstr., Oberhausen (Rheinland) 16:41:00
-
Astrid-Lindgren-Schule, Oberhausen (Rheinland) 16:43:00
-
Markuskirche, Oberhausen (Rheinland) 16:44:00
-
Hausbergstr., Oberhausen (Rheinland) 16:45:00
-
Beckerstr., Oberhausen (Rheinland) 16:46:00
-
Flurstr., Oberhausen (Rheinland) 16:47:00
-
Wehrstr., Oberhausen (Rheinland) 16:48:00
-
Heiermannstr., Mülheim an der Ruhr 16:50:00
-
Grüner Weg, Mülheim an der Ruhr 16:52:00
-
Heifeskamp, Mülheim an der Ruhr 16:55:00
Route:
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Hirsch-Center, Oberhausen (Rheinland) 16:08:00
-
Elpenbachstr., Oberhausen (Rheinland) 16:13:00
-
Oberhausener Str., Bottrop 16:16:00
-
Hege-/Bottroper Str., Bottrop 16:21:00
-
Schneiderstr., Bottrop 16:22:00
-
Brabecker Weg, Bottrop 16:24:00
-
An St-Johannes, Bottrop 16:27:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 16:29:00
-
St.-Antonius-Hospital/Gartenstr., Bottrop 16:32:00
-
Hallenbad, Bottrop 16:34:00
-
Weberstr., Bottrop 16:35:00
-
An der Linde, Bottrop 16:37:00
-
Gahlener Str., Bottrop 16:38:00
-
Berliner Berg, Bottrop 16:39:00
-
Reckelsberg, Bottrop 16:40:00
-
Rotthoffs-Hof, Bottrop 16:41:00
-
Heideweg, Bottrop 16:41:00
-
Seikenheide, Dorsten 16:42:00
-
Schwickingsfeld, Dorsten 16:43:00
-
St-Anna-Stift, Dorsten 16:43:00
-
Am Jahnplatz, Dorsten 16:44:00
-
Schillergarten, Dorsten 16:45:00
-
Alter Friedhof, Dorsten 16:46:00
-
ZOB Hst.1, Dorsten 16:48:00