Obermeiderich in Oberhausen
Lehmbruckstrasse 38,
47138Oberhausen
The next departure is direction Taunusstr., Oberhausen (Rheinland).
Route:
-
Obermeiderich Bahnhof, Duisburg
-
Glasstr., Oberhausen (Rheinland) 13:54:00
-
Quartier 231, Oberhausen (Rheinland) 13:56:00
-
Hans-Sachs-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 13:58:00
-
Bero-Zentrum-Süd, Oberhausen (Rheinland) 13:59:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 14:02:00
-
Rathaus, Oberhausen (Rheinland) 14:04:00
-
Ev. Krankenhaus, Oberhausen (Rheinland) 14:06:00
-
Liebknechtstr., Oberhausen (Rheinland) 14:07:00
-
Bertha-v.-Suttner- Gymnasium, Oberhausen (Rheinlan 14:09:00
-
Brücktorstr., Oberhausen (Rheinland) 14:10:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 14:11:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 14:12:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 14:14:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 14:16:00
-
Osterfeld Mitte, Oberhausen (Rheinland) 14:17:00
-
GE-WO/Bergstr., Oberhausen (Rheinland) 14:20:00
-
Michelstr., Oberhausen (Rheinland) 14:21:00
-
Rothebuschstr., Oberhausen (Rheinland) 14:23:00
-
Bertholdstr., Oberhausen (Rheinland) 14:24:00
-
Teutoburger/Rothebuschstr., Oberhausen (Rheinland) 14:26:00
-
Harkortstr., Oberhausen (Rheinland) 14:27:00
-
Klosterhardter Str., Oberhausen (Rheinland) 14:29:00
-
Kath.Friedhof Klosterhardt, Oberhausen (Rheinland) 14:30:00
-
Tackenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 14:31:00
-
Elpenbachstr., Oberhausen (Rheinland) 14:32:00
-
Ledigenheim, Oberhausen (Rheinland) 14:33:00
-
Taunusstr., Oberhausen (Rheinland) 14:34:00
Route:
-
Duisburg-Obermeiderich
-
Oberhausen Hbf 13:58:00
Route:
-
Duisburg-Obermeiderich
-
Duisburg-Meiderich Ost 14:06:00
-
Duisburg-Meiderich Süd 14:08:00
-
Duisburg-Ruhrort 14:13:00
Route:
-
Obermeiderich Bahnhof, Duisburg
-
Wupperstr., Oberhausen (Rheinland) 14:12:00
-
Fröbelplatz, Oberhausen (Rheinland) 14:13:00
Route:
-
Obermeiderich Bahnhof, Duisburg
-
Blattstr., Oberhausen (Rheinland) 14:12:00
-
Ruprechtstr., Oberhausen (Rheinland) 14:13:00
-
Dieselstr., Oberhausen (Rheinland) 14:14:00
-
Alstadener Str., Oberhausen (Rheinland) 14:15:00
-
Zimmerstr., Oberhausen (Rheinland) 14:16:00
-
Blumenthalstr., Oberhausen (Rheinland) 14:17:00
-
H.-Albertz-Str., Oberhausen (Rheinland) 14:19:00
-
Anne-Frank-Realschule, Oberhausen (Rheinland) 14:21:00
-
Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 14:23:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 14:25:00
-
Rathaus, Oberhausen (Rheinland) 14:27:00
-
Ev. Krankenhaus, Oberhausen (Rheinland) 14:29:00
-
Liebknechtstr., Oberhausen (Rheinland) 14:31:00
-
Bertha-v.-Suttner- Gymnasium, Oberhausen (Rheinlan 14:33:00
-
Körnerstr., Oberhausen (Rheinland) 14:34:00
-
Uhlandplatz, Oberhausen (Rheinland) 14:35:00
-
Knappenmarkt, Oberhausen (Rheinland) 14:37:00
-
Alte Heid, Oberhausen (Rheinland) 14:38:00
-
Königsberger Str., Oberhausen (Rheinland) 14:39:00
-
Bermensfeld, Oberhausen (Rheinland) 14:41:00
-
Steeler Str., Oberhausen (Rheinland) 14:42:00
-
Priestershof, Essen (Ruhr) 14:43:00
-
Breukelmannhof, Essen (Ruhr) 14:44:00
-
Dümptener Str., Essen (Ruhr) 14:45:00
-
Himmelpforten, Essen (Ruhr) 14:47:00
-
Am Kreyenkrop, Essen (Ruhr) 14:50:00
-
Möllhoven, Essen (Ruhr) 14:51:00
-
Hagedornstein, Essen (Ruhr) 14:53:00
-
Bergheimer Steig, Essen (Ruhr) 14:55:00
-
Ackerstr., Essen (Ruhr) 14:57:00
-
Düppenberg, Essen (Ruhr) 14:58:00
-
Lindnerplatz, Essen (Ruhr) 14:59:00
-
Fürstäbtissinstr., Essen (Ruhr) 15:00:00
-
Borbeck Bahnhof, Essen (Ruhr) 15:01:00
Route:
-
Obermeiderich Bahnhof, Duisburg
-
Wupperstr., Oberhausen (Rheinland) 14:14:00
-
Fröbelplatz, Oberhausen (Rheinland) 14:15:00