Holten in Oberhausen
Schmachtendorfer Strasse ,
46147Oberhausen
The next departure is direction Koblenz Hbf.
Route:
-
Oberhausen-Holten
-
Oberhausen-Sterkrade 13:27:00
-
Oberhausen Hbf 13:32:00
-
Duisburg Hbf 13:39:00
-
Düsseldorf Flughafen 13:49:00
-
Düsseldorf Hbf 13:56:00
-
Düsseldorf-Benrath 14:03:00
-
Leverkusen Mitte 14:12:00
-
Köln-Mülheim 14:19:00
-
Köln Messe/Deutz 14:25:00
-
Köln Hbf 14:29:00
-
Köln Süd 14:38:00
-
Brühl 14:45:00
-
Bonn Hbf 14:55:00
-
Bonn UN Campus 14:59:00
-
Bonn-Bad Godesberg 15:03:00
-
Oberwinter 15:10:00
-
Remagen 15:15:00
-
Sinzig(Rhein) 15:19:00
-
Bad Breisig 15:23:00
-
Andernach 15:29:00
-
Koblenz Stadtmitte 15:39:00
-
Koblenz Hbf 15:42:00
Route:
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Am Leitgraben, Oberhausen (Rheinland) 13:43:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 13:45:00
-
Heinrich-Böll-Gesamtschule, Oberhausen (Rheinland) 13:46:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 13:48:00
-
Martinstr., Oberhausen (Rheinland) 13:50:00
-
Jägerstr., Oberhausen (Rheinland) 13:53:00
-
Ludwigshütte, Oberhausen (Rheinland) 13:54:00
-
Hagelkreuz, Oberhausen (Rheinland) 13:56:00
-
Neumarkt, Oberhausen (Rheinland) 13:58:00
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 14:00:00
-
MAN TURBO, Oberhausen (Rheinland) 14:02:00
-
Eisenheim, Oberhausen (Rheinland) 14:03:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 14:04:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 14:06:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 14:07:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 14:09:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 14:11:00
-
Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 14:16:00
-
Anne-Frank-Realschule, Oberhausen (Rheinland) 14:18:00
-
H.-Albertz-Str., Oberhausen (Rheinland) 14:19:00
-
Schlosserstr., Oberhausen (Rheinland) 14:20:00
-
Roonstr., Oberhausen (Rheinland) 14:21:00
-
Alstadener Str., Oberhausen (Rheinland) 14:22:00
-
Flockenfeld, Oberhausen (Rheinland) 14:23:00
-
Rehmer, Oberhausen (Rheinland) 14:24:00
-
Alsterfeld, Oberhausen (Rheinland) 14:25:00
-
Kewerstr., Oberhausen (Rheinland) 14:26:00
-
Ruhrpark, Oberhausen (Rheinland) 14:28:00
-
Ruhrstadion, Mülheim an der Ruhr 14:29:00
-
Neickmannsfeld, Mülheim an der Ruhr 14:30:00
-
Friesenstr., Mülheim an der Ruhr 14:31:00
-
Hauskampstr/Bahnhof Styrum, Mülheim an der Ruhr 14:32:00
-
Styrum S-Bahnhof, Mülheim an der Ruhr 14:33:00
-
medl, Mülheim an der Ruhr 14:35:00
-
Schloß Styrum, Mülheim an der Ruhr 14:37:00
-
Friesenstr., Mülheim an der Ruhr 14:39:00
Route:
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Tillystr., Oberhausen (Rheinland) 13:42:00
-
Holzstr., Oberhausen (Rheinland) 13:43:00
-
Ruhrchemie, Oberhausen (Rheinland) 13:44:00
-
Lützowstr., Oberhausen (Rheinland) 13:45:00
-
Holten Markt, Oberhausen (Rheinland) 13:47:00
Route:
-
Oberhausen-Holten
-
Oberhausen-Sterkrade 13:45:00
-
Oberhausen Hbf 13:51:00
-
Mülheim(Ruhr)Styrum 13:59:00
-
Mülheim(Ruhr)Hbf 14:02:00
-
Essen West 14:08:00
-
Essen Hbf 14:11:00
-
Essen-Steele 14:17:00
-
Essen-Kupferdreh 14:24:00
-
Velbert-Langenberg 14:31:00
-
Velbert-Neviges 14:36:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 14:45:00
-
Wuppertal Hbf 14:52:00
Route:
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 13:43:00
-
Franzstr., Oberhausen (Rheinland) 13:44:00
-
Pollsenweg, Oberhausen (Rheinland) 13:45:00
-
Oranienstr., Oberhausen (Rheinland) 13:47:00
-
Tenterstr., Oberhausen (Rheinland) 13:48:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 13:49:00
-
Heinrich-Böll-Gesamtschule, Oberhausen (Rheinland) 13:50:00
-
Eichsfeldstr., Oberhausen (Rheinland) 13:51:00
-
Köstersfeld, Oberhausen (Rheinland) 13:52:00
-
Flachsstr., Oberhausen (Rheinland) 13:53:00
-
Lickumstr., Oberhausen (Rheinland) 13:54:00
-
Hirschkamp, Oberhausen (Rheinland) 13:55:00
-
Walsumermarkstr., Oberhausen (Rheinland) 13:57:00
-
Buchenweg, Oberhausen (Rheinland) 13:58:00
-
Falkestr., Oberhausen (Rheinland) 14:00:00
-
Hartmannschule, Oberhausen (Rheinland) 14:01:00
-
Hohe Str., Oberhausen (Rheinland) 14:02:00
-
Matzenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 14:03:00
-
Haus Gottesdank, Oberhausen (Rheinland) 14:04:00
-
Bromberger Str., Oberhausen (Rheinland) 14:05:00
-
Beethovenstr., Oberhausen (Rheinland) 14:06:00
-
Kirchhellener Str., Oberhausen (Rheinland) 14:07:00
-
Dragonerstr., Oberhausen (Rheinland) 14:08:00
-
Herz-Jesu-Kirche, Oberhausen (Rheinland) 14:09:00
-
Holtener Str., Oberhausen (Rheinland) 14:10:00
-
Hagelkreuz, Oberhausen (Rheinland) 14:12:00
-
Neumarkt, Oberhausen (Rheinland) 14:14:00
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 14:17:00
-
MAN TURBO, Oberhausen (Rheinland) 14:19:00
-
Eisenheim, Oberhausen (Rheinland) 14:20:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 14:21:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 14:23:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 14:24:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 14:26:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 14:28:00
-
Rathaus, Oberhausen (Rheinland) 14:32:00
-
Ev. Krankenhaus, Oberhausen (Rheinland) 14:34:00
-
Liebknechtstr., Oberhausen (Rheinland) 14:36:00
-
Uhlandstr., Oberhausen (Rheinland) 14:37:00
-
Michaelkirche, Oberhausen (Rheinland) 14:39:00
-
Alte Heid, Oberhausen (Rheinland) 14:40:00
-
Königsberger Str., Oberhausen (Rheinland) 14:41:00
-
Dieningstr., Oberhausen (Rheinland) 14:43:00
-
Wehrstr., Oberhausen (Rheinland) 14:45:00
-
Kaisersfeld, Oberhausen (Rheinland) 14:46:00
-
Mühlenhof, Oberhausen (Rheinland) 14:47:00
-
Dümpten, Oberhausen (Rheinland) 14:48:00
Route:
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Lindenplatz, Oberhausen (Rheinland) 13:45:00
-
Scheiferskamp, Oberhausen (Rheinland) 13:46:00
-
Holtstegstr., Oberhausen (Rheinland) 13:48:00
-
Tackstr., Oberhausen (Rheinland) 13:49:00
-
Graßhofstr., Oberhausen (Rheinland) 13:50:00
-
Surmann, Dinslaken 13:51:00
-
Grenzwehr, Oberhausen (Rheinland) 13:53:00
-
Hühnerstr., Oberhausen (Rheinland) 13:55:00
-
Waldhuckstr., Oberhausen (Rheinland) 13:56:00
-
Kempkenstr., Oberhausen (Rheinland) 13:57:00
-
Oranienstr., Oberhausen (Rheinland) 13:57:00
-
Tenterstr., Oberhausen (Rheinland) 13:58:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 13:59:00
-
Heinrich-Böll-Gesamtschule, Oberhausen (Rheinland) 14:00:00
-
Eichsfeldstr., Oberhausen (Rheinland) 14:01:00
-
Gabelstr., Oberhausen (Rheinland) 14:02:00
-
Brink Nordschacht, Oberhausen (Rheinland) 14:03:00
-
Friedensdorf, Oberhausen (Rheinland) 14:04:00
-
Ziegelei, Oberhausen (Rheinland) 14:06:00
-
Fortstr., Oberhausen (Rheinland) 14:07:00
-
Hünenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 14:08:00
-
Hirschkamp, Oberhausen (Rheinland) 14:10:00