Hauptbahnhof in Oberhausen
Willy-Brandt-Platz ,
46045Oberhausen
The next departure is direction Duisburg Hbf.
Route:
-
Oberhausen Hbf
-
Duisburg Hbf 00:48:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Untere Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 00:32:00
-
Alleestr., Oberhausen (Rheinland) 00:33:00
-
Bebelstr., Oberhausen (Rheinland) 00:34:00
-
Alstadener Str., Oberhausen (Rheinland) 00:35:00
-
Dieselstr., Oberhausen (Rheinland) 00:36:00
-
Ruprechtstr., Oberhausen (Rheinland) 00:37:00
-
Blattstr., Oberhausen (Rheinland) 00:38:00
-
Obermeiderich Bahnhof, Duisburg 00:39:00
-
Wupperstr., Oberhausen (Rheinland) 00:41:00
-
Fröbelplatz, Oberhausen (Rheinland) 00:42:00
Route:
-
Oberhausen Hbf
-
Oberhausen-Sterkrade 00:47:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 00:37:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 00:39:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 00:40:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 00:42:00
-
Eisenheim, Oberhausen (Rheinland) 00:43:00
-
MAN TURBO, Oberhausen (Rheinland) 00:44:00
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 00:47:00
-
Rathaus Sterkrade, Oberhausen (Rheinland) 00:48:00
-
Hirsch-Center, Oberhausen (Rheinland) 00:49:00
-
Sterkrade Mitte, Oberhausen (Rheinland) 00:50:00
-
Hagelkreuz, Oberhausen (Rheinland) 00:51:00
-
Mathildestr., Oberhausen (Rheinland) 00:52:00
-
Ludwigshütte, Oberhausen (Rheinland) 00:53:00
-
Luchscenter, Oberhausen (Rheinland) 00:54:00
-
Glückauf, Oberhausen (Rheinland) 00:55:00
-
Wolfstr., Oberhausen (Rheinland) 00:56:00
-
Martinstr., Oberhausen (Rheinland) 00:59:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 01:00:00
-
Heinrich-Böll-Gesamtschule, Oberhausen (Rheinland) 01:01:00
-
Eichsfeldstr., Oberhausen (Rheinland) 01:02:00
-
Gabelstr., Oberhausen (Rheinland) 01:03:00
-
Brink Nordschacht, Oberhausen (Rheinland) 01:04:00
-
Friedensdorf, Oberhausen (Rheinland) 01:05:00
-
Ziegelei, Oberhausen (Rheinland) 01:06:00
-
Fortstr., Oberhausen (Rheinland) 01:07:00
-
Hünenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 01:08:00
-
Hirschkamp, Oberhausen (Rheinland) 01:10:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Altenberger Str., Oberhausen (Rheinland) 00:38:00
-
Bero-Zentrum, Oberhausen (Rheinland) 00:39:00
-
Wilmsstr., Oberhausen (Rheinland) 00:41:00
-
Siebenbürgenstr., Oberhausen (Rheinland) 00:42:00
-
Wunderstr., Oberhausen (Rheinland) 00:43:00
-
Ulmenstr., Oberhausen (Rheinland) 00:44:00
-
Hagelkreuzstr., Oberhausen (Rheinland) 00:46:00
-
Westmarkstr., Oberhausen (Rheinland) 00:47:00
-
Lindnerstr., Oberhausen (Rheinland) 00:49:00
-
Gewerbegebiet West 2, Oberhausen (Rheinland) 00:50:00
-
Stadtwerke, Oberhausen (Rheinland) 00:51:00
-
Max-Eyth-Str., Oberhausen (Rheinland) 00:52:00
-
Bachstr., Oberhausen (Rheinland) 00:53:00
-
Buschhausen Mitte, Oberhausen (Rheinland) 00:54:00
-
Friesen-/Beerenstr., Oberhausen (Rheinland) 00:55:00
-
Torgaustr., Oberhausen (Rheinland) 00:56:00
-
Badenstr., Oberhausen (Rheinland) 00:57:00
-
Preußenstr., Oberhausen (Rheinland) 00:59:00
-
Sterkrade Bahnhof Westseite, Oberhausen (Rheinland 01:00:00
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 01:02:00
Route:
-
Oberhausen Hbf
-
Mülheim(Ruhr)Hbf 00:42:00
-
Essen Hbf 00:50:00
-
Wattenscheid 00:57:00
-
Bochum Hbf 01:02:00
-
Dortmund Hbf 01:14:00
-
Dortmund-Scharnhorst 01:19:00
-
Dortmund-Kurl 01:23:00
-
Kamen-Methler 01:25:00
-
Kamen 01:29:00
-
Bönen-Nordbögge 01:33:00
-
Hamm(Westf)Hbf 01:40:00