Hauptbahnhof in Oberhausen
Willy-Brandt-Platz ,
46045Oberhausen
The next departure is direction Dortmund Hbf.
Route:
-
Oberhausen Hbf
-
Essen-Altenessen 21:22:00
-
Gelsenkirchen Hbf 21:28:00
-
Wanne-Eickel Hbf 21:33:00
-
Herne 21:39:00
-
Dortmund Hbf 22:06:00
Route:
-
Oberhausen Hbf
-
Arnhem Centraal 22:27:00
-
Utrecht Centraal 22:58:00
-
Amsterdam Centraal 23:29:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Rathaus, Oberhausen (Rheinland) 21:53:00
-
Ev. Krankenhaus, Oberhausen (Rheinland) 21:54:00
-
Liebknechtstr., Oberhausen (Rheinland) 21:55:00
-
Bertha-v.-Suttner- Gymnasium, Oberhausen (Rheinlan 21:56:00
-
Brücktorstr., Oberhausen (Rheinland) 21:57:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 21:58:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 21:59:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 22:01:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 22:03:00
-
Osterfeld Mitte, Oberhausen (Rheinland) 22:05:00
-
GE-WO/Bergstr., Oberhausen (Rheinland) 22:08:00
-
Michelstr., Oberhausen (Rheinland) 22:09:00
-
Rothebuschstr., Oberhausen (Rheinland) 22:11:00
-
Bertholdstr., Oberhausen (Rheinland) 22:12:00
-
Teutoburger/Rothebuschstr., Oberhausen (Rheinland) 22:13:00
-
Harkortstr., Oberhausen (Rheinland) 22:14:00
-
Klosterhardter Str., Oberhausen (Rheinland) 22:16:00
-
Kath.Friedhof Klosterhardt, Oberhausen (Rheinland) 22:17:00
-
Tackenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 22:18:00
-
Elpenbachstr., Oberhausen (Rheinland) 22:19:00
-
Ledigenheim, Oberhausen (Rheinland) 22:20:00
-
Taunusstr., Oberhausen (Rheinland) 22:21:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Rathaus, Oberhausen (Rheinland) 21:53:00
-
Ev. Krankenhaus, Oberhausen (Rheinland) 21:54:00
-
Liebknechtstr., Oberhausen (Rheinland) 21:56:00
-
Bertha-v.-Suttner- Gymnasium, Oberhausen (Rheinlan 21:57:00
-
Körnerstr., Oberhausen (Rheinland) 21:58:00
-
Uhlandplatz, Oberhausen (Rheinland) 21:59:00
-
Knappenmarkt, Oberhausen (Rheinland) 22:00:00
-
Alte Heid, Oberhausen (Rheinland) 22:01:00
-
Königsberger Str., Oberhausen (Rheinland) 22:02:00
-
Bermensfeld, Oberhausen (Rheinland) 22:03:00
-
Steeler Str., Oberhausen (Rheinland) 22:04:00
-
Priestershof, Essen (Ruhr) 22:05:00
-
Breukelmannhof, Essen (Ruhr) 22:06:00
-
Dümptener Str., Essen (Ruhr) 22:07:00
-
Himmelpforten, Essen (Ruhr) 22:08:00
-
Am Kreyenkrop, Essen (Ruhr) 22:10:00
-
Möllhoven, Essen (Ruhr) 22:11:00
-
Hagedornstein, Essen (Ruhr) 22:13:00
-
Bergheimer Steig, Essen (Ruhr) 22:14:00
-
Ackerstr., Essen (Ruhr) 22:15:00
-
Düppenberg, Essen (Ruhr) 22:16:00
-
Lindnerplatz, Essen (Ruhr) 22:17:00
-
Fürstäbtissinstr., Essen (Ruhr) 22:18:00
-
Borbeck Bahnhof, Essen (Ruhr) 22:19:00
Route:
-
Oberhausen Hbf
-
Duisburg Hbf 22:01:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 21:54:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 21:56:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 21:57:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 21:59:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 22:01:00
-
Osterfeld Süd Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 22:02:00
-
Kickenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 22:04:00
-
Revierpark Vonderort, Oberhausen (Rheinland) 22:06:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Bottrop 22:07:00
-
Heidenheck, Bottrop 22:08:00
-
Nathrathstr., Bottrop 22:09:00
-
Pferdemarkt, Bottrop 22:10:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 22:12:00
-
Am Trapez, Bottrop 22:17:00
-
Brauhaus, Bottrop 22:18:00
-
Prosper III, Bottrop 22:19:00
-
Overbeckstr., Bottrop 22:20:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 22:21:00
-
Nordring, Bottrop 22:22:00
-
Buchenstr., Bottrop 22:23:00
-
Eigen Markt, Bottrop 22:24:00
-
Sarterstr., Bottrop 22:25:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 22:26:00
-
Hornstr., Gladbeck 22:27:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 22:28:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 22:28:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 22:29:00
-
Rockwool, Gladbeck 22:30:00
-
Ellinghorster Str., Gladbeck 22:31:00
-
Tilsiter Str., Gladbeck 22:32:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 22:33:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 22:33:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 22:34:00
-
Stadtbad, Gladbeck 22:35:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 22:36:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 22:37:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 22:42:00
-
Erlenstr., Gladbeck 22:43:00
-
Ahornstr., Gladbeck 22:44:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 22:45:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 22:46:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 22:48:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 22:49:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 22:50:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 22:51:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 22:53:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 22:55:00