Hauptbahnhof in Oberhausen
Willy-Brandt-Platz ,
46045Oberhausen
The next departure is direction Dümpten, Oberhausen (Rheinland).
Route:
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 07:31:00
-
Blücherplatz, Oberhausen (Rheinland) 07:34:00
-
Alsenstr., Oberhausen (Rheinland) 07:35:00
-
Feldmannstr., Oberhausen (Rheinland) 07:38:00
-
Sanderstr., Oberhausen (Rheinland) 07:39:00
-
Rolanddamm, Oberhausen (Rheinland) 07:40:00
-
Dümpterkamp, Oberhausen (Rheinland) 07:41:00
-
Niederrhein-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 07:42:00
-
Wehrstr., Oberhausen (Rheinland) 07:44:00
-
Kaisersfeld, Oberhausen (Rheinland) 07:45:00
-
Mühlenhof, Oberhausen (Rheinland) 07:46:00
-
Dümpten, Oberhausen (Rheinland) 07:47:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 07:31:00
-
Vincenzhaus, Oberhausen (Rheinland) 07:34:00
-
Josefstr., Oberhausen (Rheinland) 07:35:00
-
Akazienstr., Oberhausen (Rheinland) 07:35:00
-
Rechenacker, Oberhausen (Rheinland) 07:36:00
-
Landwehrstadion, Oberhausen (Rheinland) 07:37:00
-
Teichfeldstr., Oberhausen (Rheinland) 07:38:00
-
Ohrenfeld, Oberhausen (Rheinland) 07:39:00
-
Ruhrpark, Oberhausen (Rheinland) 07:40:00
Route:
-
Oberhausen Hbf
-
Duisburg Hbf 07:48:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Untere Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 07:32:00
-
Alleestr., Oberhausen (Rheinland) 07:33:00
-
Bebelstr., Oberhausen (Rheinland) 07:34:00
-
Alstadener Str., Oberhausen (Rheinland) 07:35:00
-
Dieselstr., Oberhausen (Rheinland) 07:36:00
-
Ruprechtstr., Oberhausen (Rheinland) 07:37:00
-
Blattstr., Oberhausen (Rheinland) 07:38:00
-
Obermeiderich Bahnhof, Duisburg 07:39:00
-
Wupperstr., Oberhausen (Rheinland) 07:41:00
-
Fröbelplatz, Oberhausen (Rheinland) 07:42:00
Route:
-
Oberhausen Hbf
-
Duisburg-Obermeiderich 07:33:00
-
Duisburg-Meiderich Ost 07:36:00
-
Duisburg-Meiderich Süd 07:38:00
-
Duisburg-Ruhrort 07:43:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Theater, Oberhausen (Rheinland) 07:35:00
-
Marienkirche, Oberhausen (Rheinland) 07:37:00
-
Ziesakplaza, Oberhausen (Rheinland) 07:39:00
-
TZU, Oberhausen (Rheinland) 07:40:00
-
Alte Walz, Oberhausen (Rheinland) 07:41:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 07:43:00