Sandreuth in Nürnberg
Nopitschstrasse 46,
90441Nürnberg
The next departure is direction Röthenbach, Nürnberg.
Route:
-
Industriestr., Nürnberg
-
Jaeckelstr., Nürnberg 21:07:00
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 21:09:00
-
Hansastr., Nürnberg 21:11:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 21:12:00
-
Röthenbach, Nürnberg 21:14:00
Route:
-
Jaeckelstr., Nürnberg
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 21:09:00
-
Hansastr., Nürnberg 21:11:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 21:12:00
-
Röthenbach, Nürnberg 21:14:00
Route:
-
Jaeckelstr., Nürnberg
-
Industriestr., Nürnberg 21:09:00
-
Maybachstr., Nürnberg 21:10:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 21:11:00
-
Vogelweiherstr., Nürnberg 21:12:00
-
Markgrafenstr., Nürnberg 21:13:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 21:14:00
-
Frankenstr., Nürnberg 21:15:00
-
Tiroler Str., Nürnberg 21:18:00
-
Hiroshimaplatz, Nürnberg 21:19:00
-
Bayernstr., Nürnberg 21:20:00
-
Volksfestplatz, Nürnberg 21:21:00
-
Doku-Zentrum, Nürnberg 21:22:00
-
Dutzendteich, Nürnberg 21:23:00
-
Dutzendteich Bahnhof, Nürnberg 21:24:00
-
Ben-Gurion-Ring, Nürnberg 21:25:00
-
Marienbader Str., Nürnberg 21:26:00
-
Passauer Str., Nürnberg 21:27:00
-
Gleißhammerstr., Nürnberg 21:28:00
-
Ostring, Nürnberg 21:29:00
-
Business Tower, Nürnberg 21:30:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 21:31:00
-
Sebastianspital, Nürnberg 21:32:00
-
Tauroggenstr., Nürnberg 21:33:00
-
Bismarckschule, Nürnberg 21:34:00
-
Schoppershof, Nürnberg 21:35:00
-
Carl-von-Linde-Str., Nürnberg 21:36:00
-
Nordostbahnhof, Nürnberg 21:38:00
-
Merianstr., Nürnberg 21:49:00
-
Hintermayrstr., Nürnberg 21:50:00
-
Schopenhauerstr., Nürnberg 21:51:00
-
Rollnerstr./Nordring, Nürnberg 21:53:00
-
Röthensteig, Nürnberg 21:54:00
-
Bucher Str./Nordring, Nürnberg 21:56:00
-
Lerchenbühlstr., Nürnberg 21:57:00
-
Nordwestring, Nürnberg 21:59:00
-
Westfriedhof Kreuzung, Nürnberg 22:00:00
-
Westfriedhof, Nürnberg 22:01:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 22:03:00
-
Frühlingstr., Nürnberg 22:05:00
-
Westpark, Nürnberg 22:06:00
-
Rothenburger-/Von-der-Tann-Str., Nürnberg 22:07:00
-
Gustav-Adolf-Str., Nürnberg 22:08:00
-
Geisseestr., Nürnberg 22:09:00
-
Dieselstr., Nürnberg 22:10:00
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 22:11:00
-
Hohe Marter Süd, Nürnberg 22:12:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 22:14:00
-
Röthenbach, Nürnberg 22:16:00
Route:
-
Industriestr., Nürnberg
-
Maybachstr., Nürnberg 21:10:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 21:11:00
-
Vogelweiherstr., Nürnberg 21:12:00
-
Markgrafenstr., Nürnberg 21:13:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 21:14:00
-
Frankenstr., Nürnberg 21:15:00
-
Tiroler Str., Nürnberg 21:18:00
-
Hiroshimaplatz, Nürnberg 21:19:00
-
Bayernstr., Nürnberg 21:20:00
-
Volksfestplatz, Nürnberg 21:21:00
-
Doku-Zentrum, Nürnberg 21:22:00
-
Dutzendteich, Nürnberg 21:23:00
-
Dutzendteich Bahnhof, Nürnberg 21:24:00
-
Ben-Gurion-Ring, Nürnberg 21:25:00
-
Marienbader Str., Nürnberg 21:26:00
-
Passauer Str., Nürnberg 21:27:00
-
Gleißhammerstr., Nürnberg 21:28:00
-
Ostring, Nürnberg 21:29:00
-
Business Tower, Nürnberg 21:30:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 21:31:00
-
Sebastianspital, Nürnberg 21:32:00
-
Tauroggenstr., Nürnberg 21:33:00
-
Bismarckschule, Nürnberg 21:34:00
-
Schoppershof, Nürnberg 21:35:00
-
Carl-von-Linde-Str., Nürnberg 21:36:00
-
Nordostbahnhof, Nürnberg 21:38:00
-
Merianstr., Nürnberg 21:49:00
-
Hintermayrstr., Nürnberg 21:50:00
-
Schopenhauerstr., Nürnberg 21:51:00
-
Rollnerstr./Nordring, Nürnberg 21:53:00
-
Röthensteig, Nürnberg 21:54:00
-
Bucher Str./Nordring, Nürnberg 21:56:00
-
Lerchenbühlstr., Nürnberg 21:57:00
-
Nordwestring, Nürnberg 21:59:00
-
Westfriedhof Kreuzung, Nürnberg 22:00:00
-
Westfriedhof, Nürnberg 22:01:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 22:03:00
-
Frühlingstr., Nürnberg 22:05:00
-
Westpark, Nürnberg 22:06:00
-
Rothenburger-/Von-der-Tann-Str., Nürnberg 22:07:00
-
Gustav-Adolf-Str., Nürnberg 22:08:00
-
Geisseestr., Nürnberg 22:09:00
-
Dieselstr., Nürnberg 22:10:00
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 22:11:00
-
Hohe Marter Süd, Nürnberg 22:12:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 22:14:00
-
Röthenbach, Nürnberg 22:16:00
Route:
-
Nürnberg-Sandreuth
-
Nürnberg-Steinbühl 21:15:00
-
Nürnberg Hbf 21:18:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 21:22:00
-
Nürnberg Ostring 21:25:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 21:27:00
-
Nürnberg-Rehhof 21:29:00
-
Nürnberg-Laufamholz 21:30:00
-
Schwaig 21:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 21:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 21:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 21:39:00
-
Lauf West 21:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 21:43:00
-
Ottensoos 21:47:00
-
Henfenfeld 21:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 21:53:00
Route:
-
Industriestr., Nürnberg
-
Jaeckelstr., Nürnberg 21:17:00
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 21:18:00
-
Hansastr., Nürnberg 21:20:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 21:21:00
-
Röthenbach, Nürnberg 21:23:00