Sandreuth in Nürnberg
Nopitschstrasse 46,
90441Nürnberg
The next departure is direction Roth.
Route:
-
Nürnberg-Sandreuth
-
Nürnberg-Eibach 07:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 07:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 07:33:00
-
Katzwang 07:35:00
-
Schwabach-Limbach 07:38:00
-
Schwabach 07:40:00
-
Rednitzhembach 07:43:00
-
Büchenbach 07:47:00
-
Roth 07:50:00
Route:
-
Jaeckelstr., Nürnberg
-
Industriestr., Nürnberg 07:29:00
-
Maybachstr., Nürnberg 07:30:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 07:31:00
-
Vogelweiherstr., Nürnberg 07:32:00
-
Markgrafenstr., Nürnberg 07:33:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 07:34:00
-
Frankenstr., Nürnberg 07:35:00
-
Tiroler Str., Nürnberg 07:38:00
-
Hiroshimaplatz, Nürnberg 07:39:00
-
Bayernstr., Nürnberg 07:40:00
-
Volksfestplatz, Nürnberg 07:41:00
-
Doku-Zentrum, Nürnberg 07:42:00
-
Dutzendteich, Nürnberg 07:43:00
-
Dutzendteich Bahnhof, Nürnberg 07:44:00
-
Ben-Gurion-Ring, Nürnberg 07:45:00
-
Marienbader Str., Nürnberg 07:46:00
-
Passauer Str., Nürnberg 07:47:00
-
Gleißhammerstr., Nürnberg 07:48:00
-
Ostring, Nürnberg 07:49:00
-
Business Tower, Nürnberg 07:50:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 07:51:00
-
Sebastianspital, Nürnberg 07:52:00
-
Tauroggenstr., Nürnberg 07:53:00
-
Bismarckschule, Nürnberg 07:54:00
-
Schoppershof, Nürnberg 07:55:00
-
Carl-von-Linde-Str., Nürnberg 07:56:00
-
Leipziger Platz, Nürnberg 07:57:00
-
Nordostbahnhof, Nürnberg 07:58:00
-
Carl-von-Linde-Str., Nürnberg 08:09:00
-
Schoppershof, Nürnberg 08:11:00
-
Bismarckschule, Nürnberg 08:12:00
-
Tauroggenstr., Nürnberg 08:13:00
-
Sebastianspital, Nürnberg 08:14:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 08:15:00
-
Business Tower, Nürnberg 08:16:00
-
Ostring, Nürnberg 08:17:00
-
Gleißhammerstr., Nürnberg 08:18:00
-
Passauer Str., Nürnberg 08:19:00
-
Marienbader Str., Nürnberg 08:20:00
-
Ben-Gurion-Ring, Nürnberg 08:21:00
-
Dutzendteich Bahnhof, Nürnberg 08:22:00
-
Dutzendteich, Nürnberg 08:23:00
-
Doku-Zentrum, Nürnberg 08:24:00
-
Volksfestplatz, Nürnberg 08:25:00
-
Bayernstr., Nürnberg 08:26:00
-
Hiroshimaplatz, Nürnberg 08:27:00
-
Tiroler Str., Nürnberg 08:28:00
-
Frankenstr., Nürnberg 08:29:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 08:31:00
-
Markgrafenstr., Nürnberg 08:32:00
-
Vogelweiherstr., Nürnberg 08:33:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 08:34:00
-
Maybachstr., Nürnberg 08:35:00
-
Industriestr., Nürnberg 08:36:00
-
Jaeckelstr., Nürnberg 08:37:00
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 08:38:00
-
Hansastr., Nürnberg 08:40:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 08:41:00
-
Röthenbach, Nürnberg 08:43:00
Route:
-
Industriestr., Nürnberg
-
Maybachstr., Nürnberg 07:30:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 07:31:00
-
Vogelweiherstr., Nürnberg 07:32:00
-
Markgrafenstr., Nürnberg 07:33:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 07:34:00
-
Frankenstr., Nürnberg 07:35:00
-
Tiroler Str., Nürnberg 07:38:00
-
Hiroshimaplatz, Nürnberg 07:39:00
-
Bayernstr., Nürnberg 07:40:00
-
Volksfestplatz, Nürnberg 07:41:00
-
Doku-Zentrum, Nürnberg 07:42:00
-
Dutzendteich, Nürnberg 07:43:00
-
Dutzendteich Bahnhof, Nürnberg 07:44:00
-
Ben-Gurion-Ring, Nürnberg 07:45:00
-
Marienbader Str., Nürnberg 07:46:00
-
Passauer Str., Nürnberg 07:47:00
-
Gleißhammerstr., Nürnberg 07:48:00
-
Ostring, Nürnberg 07:49:00
-
Business Tower, Nürnberg 07:50:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 07:51:00
-
Sebastianspital, Nürnberg 07:52:00
-
Tauroggenstr., Nürnberg 07:53:00
-
Bismarckschule, Nürnberg 07:54:00
-
Schoppershof, Nürnberg 07:55:00
-
Carl-von-Linde-Str., Nürnberg 07:56:00
-
Leipziger Platz, Nürnberg 07:57:00
-
Nordostbahnhof, Nürnberg 07:58:00
-
Carl-von-Linde-Str., Nürnberg 08:09:00
-
Schoppershof, Nürnberg 08:11:00
-
Bismarckschule, Nürnberg 08:12:00
-
Tauroggenstr., Nürnberg 08:13:00
-
Sebastianspital, Nürnberg 08:14:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 08:15:00
-
Business Tower, Nürnberg 08:16:00
-
Ostring, Nürnberg 08:17:00
-
Gleißhammerstr., Nürnberg 08:18:00
-
Passauer Str., Nürnberg 08:19:00
-
Marienbader Str., Nürnberg 08:20:00
-
Ben-Gurion-Ring, Nürnberg 08:21:00
-
Dutzendteich Bahnhof, Nürnberg 08:22:00
-
Dutzendteich, Nürnberg 08:23:00
-
Doku-Zentrum, Nürnberg 08:24:00
-
Volksfestplatz, Nürnberg 08:25:00
-
Bayernstr., Nürnberg 08:26:00
-
Hiroshimaplatz, Nürnberg 08:27:00
-
Tiroler Str., Nürnberg 08:28:00
-
Frankenstr., Nürnberg 08:29:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 08:31:00
-
Markgrafenstr., Nürnberg 08:32:00
-
Vogelweiherstr., Nürnberg 08:33:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 08:34:00
-
Maybachstr., Nürnberg 08:35:00
-
Industriestr., Nürnberg 08:36:00
-
Jaeckelstr., Nürnberg 08:37:00
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 08:38:00
-
Hansastr., Nürnberg 08:40:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 08:41:00
-
Röthenbach, Nürnberg 08:43:00
Route:
-
Nürnberg-Sandreuth
-
Nürnberg-Steinbühl 07:35:00
-
Nürnberg Hbf 07:38:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 07:44:00
-
Nürnberg Ostring 07:47:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 07:49:00
-
Nürnberg-Rehhof 07:51:00
-
Nürnberg-Laufamholz 07:52:00
-
Schwaig 07:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 07:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 07:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 08:01:00
-
Lauf West 08:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 08:05:00
-
Ottensoos 08:09:00
-
Henfenfeld 08:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 08:15:00
-
Happurg 08:18:00
-
Pommelsbrunn 08:21:00
-
Hartmannshof 08:25:00
Route:
-
Industriestr., Nürnberg
-
Jaeckelstr., Nürnberg 07:37:00
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 07:38:00
-
Hansastr., Nürnberg 07:40:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 07:41:00
-
Röthenbach, Nürnberg 07:43:00
Route:
-
Jaeckelstr., Nürnberg
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 07:38:00
-
Hansastr., Nürnberg 07:40:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 07:41:00
-
Röthenbach, Nürnberg 07:43:00