Sandreuth in Nürnberg
Nopitschstrasse 46,
90441Nürnberg
The next departure is direction Roth.
Route:
-
Nürnberg-Sandreuth
-
Nürnberg-Eibach 17:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 17:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 17:53:00
-
Katzwang 17:55:00
-
Schwabach-Limbach 17:58:00
-
Schwabach 18:00:00
-
Rednitzhembach 18:03:00
-
Büchenbach 18:07:00
-
Roth 18:10:00
Route:
-
Jaeckelstr., Nürnberg
-
Industriestr., Nürnberg 17:46:00
-
Maybachstr., Nürnberg 17:47:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 17:48:00
-
Vogelweiherstr., Nürnberg 17:49:00
-
Markgrafenstr., Nürnberg 17:50:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 17:52:00
-
Frankenstr., Nürnberg 17:54:00
-
Tiroler Str., Nürnberg 17:56:00
-
Hiroshimaplatz, Nürnberg 17:57:00
-
Bayernstr., Nürnberg 17:58:00
-
Volksfestplatz, Nürnberg 17:59:00
-
Doku-Zentrum, Nürnberg 18:00:00
-
Dutzendteich, Nürnberg 18:02:00
-
Dutzendteich Bahnhof, Nürnberg 18:03:00
-
Ben-Gurion-Ring, Nürnberg 18:04:00
-
Marienbader Str., Nürnberg 18:05:00
-
Passauer Str., Nürnberg 18:07:00
-
Gleißhammerstr., Nürnberg 18:08:00
-
Ostring, Nürnberg 18:09:00
-
Business Tower, Nürnberg 18:10:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 18:11:00
-
Sebastianspital, Nürnberg 18:12:00
-
Tauroggenstr., Nürnberg 18:14:00
-
Bismarckschule, Nürnberg 18:15:00
-
Schoppershof, Nürnberg 18:16:00
-
Carl-von-Linde-Str., Nürnberg 18:18:00
-
Nordostbahnhof, Nürnberg 18:20:00
-
Merianstr., Nürnberg 18:23:00
-
Hintermayrstr., Nürnberg 18:24:00
-
Schopenhauerstr., Nürnberg 18:25:00
-
Rollnerstr./Nordring, Nürnberg 18:27:00
-
Röthensteig, Nürnberg 18:28:00
-
Bucher Str./Nordring, Nürnberg 18:31:00
-
Lerchenbühlstr., Nürnberg 18:33:00
-
Nordwestring, Nürnberg 18:35:00
-
Westfriedhof Kreuzung, Nürnberg 18:37:00
-
Westfriedhof, Nürnberg 18:38:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 18:41:00
-
Frühlingstr., Nürnberg 18:45:00
-
Westpark, Nürnberg 18:47:00
-
Rothenburger-/Von-der-Tann-Str., Nürnberg 18:49:00
-
Gustav-Adolf-Str., Nürnberg 18:51:00
-
Geisseestr., Nürnberg 18:52:00
-
Dieselstr., Nürnberg 18:54:00
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 18:55:00
-
Hohe Marter Süd, Nürnberg 18:57:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 18:59:00
-
Röthenbach, Nürnberg 19:01:00
Route:
-
Industriestr., Nürnberg
-
Maybachstr., Nürnberg 17:47:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 17:48:00
-
Vogelweiherstr., Nürnberg 17:49:00
-
Markgrafenstr., Nürnberg 17:50:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 17:52:00
-
Frankenstr., Nürnberg 17:54:00
-
Tiroler Str., Nürnberg 17:56:00
-
Hiroshimaplatz, Nürnberg 17:57:00
-
Bayernstr., Nürnberg 17:58:00
-
Volksfestplatz, Nürnberg 17:59:00
-
Doku-Zentrum, Nürnberg 18:00:00
-
Dutzendteich, Nürnberg 18:02:00
-
Dutzendteich Bahnhof, Nürnberg 18:03:00
-
Ben-Gurion-Ring, Nürnberg 18:04:00
-
Marienbader Str., Nürnberg 18:05:00
-
Passauer Str., Nürnberg 18:07:00
-
Gleißhammerstr., Nürnberg 18:08:00
-
Ostring, Nürnberg 18:09:00
-
Business Tower, Nürnberg 18:10:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 18:11:00
-
Sebastianspital, Nürnberg 18:12:00
-
Tauroggenstr., Nürnberg 18:14:00
-
Bismarckschule, Nürnberg 18:15:00
-
Schoppershof, Nürnberg 18:16:00
-
Carl-von-Linde-Str., Nürnberg 18:18:00
-
Nordostbahnhof, Nürnberg 18:20:00
-
Merianstr., Nürnberg 18:23:00
-
Hintermayrstr., Nürnberg 18:24:00
-
Schopenhauerstr., Nürnberg 18:25:00
-
Rollnerstr./Nordring, Nürnberg 18:27:00
-
Röthensteig, Nürnberg 18:28:00
-
Bucher Str./Nordring, Nürnberg 18:31:00
-
Lerchenbühlstr., Nürnberg 18:33:00
-
Nordwestring, Nürnberg 18:35:00
-
Westfriedhof Kreuzung, Nürnberg 18:37:00
-
Westfriedhof, Nürnberg 18:38:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 18:41:00
-
Frühlingstr., Nürnberg 18:45:00
-
Westpark, Nürnberg 18:47:00
-
Rothenburger-/Von-der-Tann-Str., Nürnberg 18:49:00
-
Gustav-Adolf-Str., Nürnberg 18:51:00
-
Geisseestr., Nürnberg 18:52:00
-
Dieselstr., Nürnberg 18:54:00
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 18:55:00
-
Hohe Marter Süd, Nürnberg 18:57:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 18:59:00
-
Röthenbach, Nürnberg 19:01:00
Route:
-
Industriestr., Nürnberg
-
Jaeckelstr., Nürnberg 17:48:00
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 17:50:00
-
Hansastr., Nürnberg 17:52:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 17:54:00
-
Röthenbach, Nürnberg 17:56:00
Route:
-
Jaeckelstr., Nürnberg
-
Hohe Marter Nord, Nürnberg 17:50:00
-
Hansastr., Nürnberg 17:52:00
-
Kammersteiner Str., Nürnberg 17:54:00
-
Röthenbach, Nürnberg 17:56:00
Route:
-
Nürnberg-Sandreuth
-
Nürnberg-Steinbühl 17:55:00
-
Nürnberg Hbf 17:58:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 18:04:00
-
Nürnberg Ostring 18:07:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 18:09:00
-
Nürnberg-Rehhof 18:11:00
-
Nürnberg-Laufamholz 18:12:00
-
Schwaig 18:15:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 18:17:00
-
Röthenbach-Steinberg 18:19:00
-
Röthenbach-Seespitze 18:21:00
-
Lauf West 18:23:00
-
Lauf(links Pegnitz) 18:26:00