Reichelsdorf in Nürnberg
Waldstromerstrasse ,
90453Nürnberg
The next departure is direction Röthenbach, Nürnberg.
Route:
-
Reichelsdorf Bahnhof, Nürnberg
-
Eichstätter Platz, Nürnberg 23:05:00
-
Altmühlweg, Nürnberg 23:06:00
-
Koppenhof, Nürnberg 23:08:00
-
Einsteinring, Nürnberg 23:09:00
-
Königshofer Weg, Nürnberg 23:10:00
-
Mühlfeldstr., Nürnberg 23:11:00
-
Eibach Mitte, Nürnberg 23:12:00
-
Castellstr., Nürnberg 23:13:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 23:14:00
-
Jägerstr., Nürnberg 23:15:00
-
Ellingstr., Nürnberg 23:16:00
-
Röthenbach, Nürnberg 23:18:00
Route:
-
Eichstätter Platz, Nürnberg
-
Altmühlweg, Nürnberg 23:06:00
-
Koppenhof, Nürnberg 23:08:00
-
Einsteinring, Nürnberg 23:09:00
-
Königshofer Weg, Nürnberg 23:10:00
-
Mühlfeldstr., Nürnberg 23:11:00
-
Eibach Mitte, Nürnberg 23:12:00
-
Castellstr., Nürnberg 23:13:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 23:14:00
-
Jägerstr., Nürnberg 23:15:00
-
Ellingstr., Nürnberg 23:16:00
-
Röthenbach, Nürnberg 23:18:00
Route:
-
Nürnberg-Reichelsdorf
-
Nürnberg-Eibach 23:10:00
-
Nürnberg-Sandreuth 23:13:00
-
Nürnberg-Steinbühl 23:15:00
-
Nürnberg Hbf 23:18:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 23:22:00
-
Nürnberg Ostring 23:25:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 23:27:00
-
Nürnberg-Rehhof 23:29:00
-
Nürnberg-Laufamholz 23:30:00
-
Schwaig 23:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 23:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 23:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 23:39:00
-
Lauf West 23:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 23:43:00
Route:
-
Reichelsdorf Bahnhof, Nürnberg
-
Solnhofener Str., Nürnberg 23:18:00
-
Furtenbachstr., Nürnberg 23:20:00
-
Reichelsdorf Süd, Nürnberg 23:21:00
-
Mühlhof, Nürnberg 23:22:00
-
Drahtzieherstr., Nürnberg 23:23:00
-
Krottenbach Mitte, Nürnberg 23:24:00
-
Krottenbach Nord, Nürnberg 23:25:00
-
Lohhof, Nürnberg 23:26:00
-
Koppenhof Wende, Nürnberg 23:29:00
Route:
-
Reichelsdorf Bahnhof, Nürnberg
-
Vorjurastr., Nürnberg 23:20:00
-
Kellerstr., Nürnberg 23:21:00
-
Appelstr., Nürnberg 23:22:00
-
Lausitzer Str., Nürnberg 23:23:00
-
Katzwang Hallenbad, Nürnberg 23:24:00
-
Weiherhauser Str., Nürnberg 23:25:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 23:26:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 23:27:00
-
Katzwang Süd, Nürnberg 23:28:00
-
Greuth, Nürnberg 23:30:00
-
Kornburg Mitte, Nürnberg 23:32:00
-
Kornburg Süd, Nürnberg 23:33:00
-
Kornburg Schleife, Nürnberg 23:34:00
Route:
-
Nürnberg-Reichelsdorf
-
Nürnberg-Eibach 23:30:00
-
Nürnberg-Sandreuth 23:33:00
-
Nürnberg-Steinbühl 23:35:00
-
Nürnberg Hbf 23:38:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 23:44:00
-
Nürnberg Ostring 23:47:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 23:49:00
-
Nürnberg-Rehhof 23:51:00
-
Nürnberg-Laufamholz 23:52:00
-
Schwaig 23:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 23:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 23:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 00:01:00
-
Lauf West 00:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 00:05:00
-
Ottensoos 00:09:00
-
Henfenfeld 00:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 00:15:00
-
Happurg 00:18:00
-
Pommelsbrunn 00:21:00
-
Hartmannshof 00:25:00