Rehhof in Nürnberg
Rehhofstrasse ,
90482Nürnberg
The next departure is direction Roth.
Route:
-
Nürnberg-Rehhof
-
Nürnberg-Mögeldorf 10:10:00
-
Nürnberg Ostring 10:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 10:14:00
-
Nürnberg Hbf 10:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 10:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 10:25:00
-
Nürnberg-Eibach 10:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 10:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 10:33:00
-
Katzwang 10:35:00
-
Schwabach-Limbach 10:38:00
-
Schwabach 10:40:00
-
Rednitzhembach 10:43:00
-
Büchenbach 10:47:00
-
Roth 10:50:00
Route:
-
Happurger Str., Nürnberg
-
Hüttenbacher Str., Nürnberg 10:15:00
-
Prutzstr., Nürnberg 10:16:00
-
Waldstr., Nürnberg 10:17:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 10:18:00
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg 10:20:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 10:21:00
-
Goldhammer, Nürnberg 10:22:00
-
Weißer Weg, Nürnberg 10:23:00
-
Dr.Carlo-Schmid-Str., Nürnberg 10:24:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 10:26:00
Route:
-
Nürnberg-Rehhof
-
Nürnberg-Mögeldorf 10:30:00
-
Nürnberg Ostring 10:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 10:34:00
-
Nürnberg Hbf 10:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 10:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 10:45:00
-
Nürnberg-Eibach 10:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 10:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 10:53:00
-
Katzwang 10:55:00
-
Schwabach-Limbach 10:58:00
-
Schwabach 11:00:00
-
Rednitzhembach 11:03:00
-
Büchenbach 11:07:00
-
Roth 11:10:00
Route:
-
Nürnberg-Rehhof
-
Nürnberg-Laufamholz 10:30:00
-
Schwaig 10:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 10:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 10:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 10:39:00
-
Lauf West 10:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 10:43:00
-
Ottensoos 10:47:00
-
Henfenfeld 10:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 10:53:00
Route:
-
Happurger Str., Nürnberg
-
Grünreuther Str., Nürnberg 10:44:00
-
Brandstr., Nürnberg 10:45:00
-
Hammer, Nürnberg 10:46:00
-
Henfenfelder Str. Wende, Nürnberg 10:47:00
-
Henfenfelder Str., Nürnberg 10:50:00
-
Hammer, Nürnberg 10:51:00
-
Brandstr., Nürnberg 10:52:00
-
Grünreuther Str., Nürnberg 10:53:00
-
Happurger Str., Nürnberg 10:54:00
-
Hüttenbacher Str., Nürnberg 10:55:00
-
Prutzstr., Nürnberg 10:56:00
-
Waldstr., Nürnberg 10:57:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 10:58:00
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg 11:00:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 11:01:00
-
Goldhammer, Nürnberg 11:02:00
-
Weißer Weg, Nürnberg 11:03:00
-
Dr.Carlo-Schmid-Str., Nürnberg 11:04:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 11:06:00
Route:
-
Nürnberg-Rehhof
-
Nürnberg-Laufamholz 10:52:00
-
Schwaig 10:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 10:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 10:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 11:01:00
-
Lauf West 11:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 11:05:00
-
Ottensoos 11:09:00
-
Henfenfeld 11:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 11:15:00
-
Happurg 11:18:00
-
Pommelsbrunn 11:21:00
-
Hartmannshof 11:25:00