Nord in Nürnberg
Benekestraße 56,
90409Nürnberg
The next departure is direction Nürnberg Röthenbach.
Route:
-
Nürnberg Nordostbahnhof
-
Nürnberg Schoppershof 16:34:00
-
Nürnberg Rennweg 16:35:00
-
Nürnberg Rathenauplatz 16:37:00
-
Nürnberg Wöhrder Wiese 16:38:00
-
Nürnberg Hauptbahnhof 16:40:00
-
Nürnberg Opernhaus 16:41:00
-
Nürnberg Plärrer 16:43:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 16:45:00
-
Nürnberg St. Leonhard 16:46:00
-
Nürnberg Schweinau 16:47:00
-
Nürnberg Hohe Marter 16:49:00
-
Nürnberg Röthenbach 16:50:00
Route:
-
Nürnberg Nordostbahnhof
-
Nürnberg Herrnhütte 16:35:00
-
Nürnberg Ziegelstein 16:37:00
-
Nürnberg Flughafen 16:39:00
Route:
-
Nürnberg Nordostbahnhof
-
Nürnberg Schoppershof 16:39:00
-
Nürnberg Rennweg 16:40:00
-
Nürnberg Rathenauplatz 16:42:00
-
Nürnberg Wöhrder Wiese 16:43:00
-
Nürnberg Hauptbahnhof 16:45:00
-
Nürnberg Opernhaus 16:46:00
-
Nürnberg Plärrer 16:48:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 16:50:00
-
Nürnberg St. Leonhard 16:51:00
-
Nürnberg Schweinau 16:52:00
-
Nürnberg Hohe Marter 16:54:00
-
Nürnberg Röthenbach 16:55:00
Route:
-
Nürnberg Nordostbahnhof
-
Nürnberg Herrnhütte 16:40:00
-
Nürnberg Ziegelstein 16:42:00
Route:
-
Bessemerstr., Nürnberg
-
Nordostbahnhof, Nürnberg 16:40:00
-
Theresienkrankenhaus, Nürnberg 16:47:00
-
Teutoburger Str., Nürnberg 16:48:00
-
Leipziger Str., Nürnberg 16:49:00
-
Dresdener Str., Nürnberg 16:50:00
-
Steinplattenweg, Nürnberg 16:51:00
-
Thumenberger Weg, Nürnberg 16:52:00
-
Martin-Albert-Str., Nürnberg 16:54:00
-
Goldhammer, Nürnberg 16:55:00
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg 16:57:00
-
Balthasar-Neumann-Str., Nürnberg 16:59:00
-
Siedlerstr., Nürnberg 17:00:00
-
Tiergarten, Nürnberg 17:01:00
-
Akademie d.b.K., Nürnberg 17:02:00
-
Wohnstift am Tiergarten, Nürnberg 17:03:00
-
Bingstr., Nürnberg 17:04:00
-
Zerzabelshof Mitte, Nürnberg 17:05:00
-
Schedelstr., Nürnberg 17:06:00
-
Waldlust, Nürnberg 17:07:00
-
Dutzendteich Bahnhof, Nürnberg 17:08:00
-
Dutzendteich, Nürnberg 17:09:00
-
Doku-Zentrum, Nürnberg 17:10:00
-
Volksfestplatz, Nürnberg 17:11:00
-
Bayernstr., Nürnberg 17:12:00
-
Hiroshimaplatz, Nürnberg 17:13:00
-
Tiroler Str., Nürnberg 17:14:00
-
Frankenstr., Nürnberg 17:15:00
Route:
-
Nürnberg Nordostbahnhof
-
Nürnberg Schoppershof 16:44:00
-
Nürnberg Rennweg 16:45:00
-
Nürnberg Rathenauplatz 16:47:00
-
Nürnberg Wöhrder Wiese 16:48:00
-
Nürnberg Hauptbahnhof 16:50:00
-
Nürnberg Opernhaus 16:51:00
-
Nürnberg Plärrer 16:53:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 16:55:00
-
Nürnberg St. Leonhard 16:56:00
-
Nürnberg Schweinau 16:57:00
-
Nürnberg Hohe Marter 16:59:00
-
Nürnberg Röthenbach 17:00:00